Kendimi iyi hissetmiyorum

İnce eleyip sık dokuduğumu düşünüyorum. Aksini hissedecek bir durum yaşamadm evlenmeden önce de sonrada ben emin değldim ama karşımda hep emin biri vardı
Umarım öyle olur. Ben tek cocukluyum ama çevrem minumum iki çocuklu hepsi ikinciye hamile kalırken acaba ilkini ihmal eder miyim korkusu yaşadı hiç de öyle bir şey olmadı. Bebek zaten ilk aylar zaten çok da göze gelmiyor huysuz bir bebek de değilse emzirip yatiriyorsun diğer çocuklarla ilgileniyorsun , ele avuca geldiğinde emekleme yürüme döneminde de diğer çocuklar anne babadan çok heycanlaniyor yani ilgili anne baba bu dengeyi sağlıyor.

Evet, ilk evliliği ve ilk çocuğu.
İlk başta heycan yaşaması ,ilgi yoğunluğu normal olacaktır bunları da bilerek hazırlayın kendinizi. Sonradan adama vay efendim bebeğe ilgi var büyüklere yok diye bilenmeyin sizin iki kere tattiginiz duyguyu o ilk defa tadacak doğal olarak heycanli olabilir. Bence sizi herhalinizle seven bu adam sizi pişman etmeyecektir, umarım da öyle olur. Siz de ikinci evliliğini yapanların parmakla gösterdiği bir aileye sahip.olursunuz,♥️

Umarım öyle olur. Ben tek cocukluyum ama çevrem minumum iki çocuklu hepsi ikinciye hamile kalırken acaba ilkini ihmal eder miyim korkusu yaşadı hiç de öyle bir şey olmadı. Bebek zaten ilk aylar zaten çok da göze gelmiyor huysuz bir bebek de değilse emzirip yatiriyorsun diğer çocuklarla ilgileniyorsun , ele avuca geldiğinde emekleme yürüme döneminde de diğer çocuklar anne babadan çok heycanlaniyor yani ilgili anne baba bu dengeyi sağlıyor.
O zaman denge kurup çok ilgili bir anne olmam lazım o zaman bu düşünceler erir gider.

İlk başta heycan yaşaması ,ilgi yoğunluğu normal olacaktır bunları da bilerek hazırlayın kendinizi. Sonradan adama vay efendim bebeğe ilgi var büyüklere yok diye bilenmeyin sizin iki kere tattiginiz duyguyu o ilk defa tadacak doğal olarak heycanli olabilir. Bence sizi herhalinizle seven bu adam sizi pişman etmeyecektir, umarım da öyle olur. Siz de ikinci evliliğini yapanların parmakla gösterdiği bir aileye sahip.olursunuz,♥️
Güzel dilekleriniz için teşekkür ederim Rabbim dilediğiniz şeylerin on kat güzelini size nasip etsin inşallah. İlgi yoğunluğu ilk başta nasıl olur bilemem ama ele geldiğinde illa onda olur diye düşünüyorum kızamam da. Bütün umudum çocuklarnda ilgilerinin bebekte olması ve benimsemeleri. Çocuk aklıdır şuan kızım dediğim gibi kız kardeş beklentisinde akşam görüntülü de hamile değilmisin anne hala diyo söylemedim henüz ilerleyen zaman için dediğim gibi bütün umudum benimsemelerinden yana.

Ay hiç suçu üzerimden atmicam bende de var suç sadece bir süre sonra takar nasl olsa diye düşündüm onu yanlış yaptım işte.
Hiç olmadı geri çekilebilirmiş. Bilerek yapmış. Siz de en az 8 yıldır aktif seks hayatı olan birisiniz. Kendi sorumluluğunuzu alabilir, korunabilirsiniz. Şu saatten sonra söylenebilecek ne var ki: sağlıkla gelsin.

Güzel dilekleriniz için teşekkür ederim Rabbim dilediğiniz şeylerin on kat güzelini size nasip etsin inşallah. İlgi yoğunluğu ilk başta nasıl olur bilemem ama ele geldiğinde illa onda olur diye düşünüyorum kızamam da. Bütün umudum çocuklarnda ilgilerinin bebekte olması ve benimsemeleri. Çocuk aklıdır şuan kızım dediğim gibi kız kardeş beklentisinde akşam görüntülü de hamile değilmisin anne hala diyo söylemedim henüz ilerleyen zaman için dediğim gibi bütün umudum benimsemelerinden yana.
Güzelce konusulup sürece dahil edilirlerse olur. Güzel düşün güzel olsun.

Ben evleneli daha 1.5 ay oldu ikinci evliliğim ve hamileyim. Planımızda yoktu (ihmalkar davrandığımn farkındayım)hazırda hissetmiyodum. Ay nasıl anlatacağımı da bilemedm çok özür dileyerek giriyorum konuya eşim korunuyordu normalde o gün boşalmadan önce takarm dedi ama bir anda tutamamış neyse bende pek aldırış etmedim tek ilişkiyle hamile kalacak halim yok diyip ertesi gün falan da içmedim (hoş zaten yasak bana hormon içeren haplar) ama oldu kalmışım . Şuan çok karmaşık duygular içindeym seviniyorum sonra üzülüyorum. Evliliğe adapte olmaya çalışırken birden kendimi hamile bulunca bi şok etkisi yarattı bende. Eşimi suçluyorumm senin yüzünden oldu falan. Aşırı da duygusallık ve agrasiflik var ben ben değilim sanki tripli kavgacı biri oldum çıktım bulantım halsizliğim falan derken iyice bunaldım. Bana güzel bir şey söyleseniz olur mu ? Olumlu şeyler duymaya ihtiyacım var. :olamaz:

Not:şuan herhangi bir problemimiz yok anlaşıyoruz ama daha çok yeni bizi neler bekler bilmiyorum ama endişeleniyorum mutsuz bir evliliğe çocuk yaptıysak diye.
Sorununuz yoksa esınızle sukredın bence allah nasip etmıs ne guzel bı cocuk sıze biz istiyoruz olmuyo tedavılerle ugrasıyoruz bence oyle dusunun ve sukredın her zaman

Hiç olmadı geri çekilebilirmiş. Bilerek yapmış. Siz de en az 8 yıldır aktif seks hayatı olan birisiniz. Kendi sorumluluğunuzu alabilir, korunabilirsiniz. Şu saatten sonra söylenebilecek ne var ki: sağlıkla gelsin.
Maalesef kendi sorumluluğumu alamıyorum hormon içeren ilaçlar yasak. Spiral içn kilomu yetersiz buldular epeyce zayıfım zaten onlarda hormon içeriyor iğneler keza aynı. Korunma benm için hep sorun olacak bir konu. Teşekkür ederim.

Sorununuz yoksa esınızle sukredın bence allah nasip etmıs ne guzel bı cocuk sıze biz istiyoruz olmuyo tedavılerle ugrasıyoruz bence oyle dusunun ve sukredın her zaman
Rabbim en yakın zamanda nasip etsin sizede inşallah. Olumlu yönlerden bakıp ilerlicez inşallah.

X