Kendimi garip hissediyorum

gul sevgi

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
10 Nisan 2023
3
1
23
Selamlar son iki üç gündür garip durumdayım iyi anlaşılması için baştan anlatıyım 22 mayısta kürtaj oldum 15 gün ilişkiye girmedim sonra yarı korunmlı ilişkiye girdim ve kanama falan oldu 3 gün falan sürdü kürtajdan 20 gün falandı sonra adet belirtilerim başladı biraz lekeli akıntı oldu ama adet falan olmadım şimdi 27 haziran kurtaj sonrası adet falan olmadım iki üç gündür kasık ağrısı baş ağrısı ve baş dönmesi şimdi de midem bulanıyor bu gün test yaptım negativ çıktı böyle bir şey yaşayan varmı hamilelik değil adet değil peki ne ola bilir endişeliyim lütfen yardımcı olur musunuz

Selamlar son iki üç gündür garip durumdayım iyi anlaşılması için baştan anlatıyım 22 mayısta kürtaj oldum 15 gün ilişkiye girmedim sonra yarı korunmlı ilişkiye girdim ve kanama falan oldu 3 gün falan sürdü kürtajdan 20 gün falandı sonra adet belirtilerim başladı biraz lekeli akıntı oldu ama adet falan olmadım şimdi 27 haziran kurtaj sonrası adet falan olmadım iki üç gündür kasık ağrısı baş ağrısı ve baş dönmesi şimdi de midem bulanıyor bu gün test yaptım negativ çıktı böyle bir şey yaşayan varmı hamilelik değil adet değil peki ne ola bilir endişeliyim lütfen yardımcı olur musunuz
Merhaba ben de çok benzer durumdayım 7 haziranda kürtaj oldum. 3 gündür lekelenme var. Erken gebelik testi yaptım. Çok çok silik çıktı. Bilmiyorum ki. Endişeliyim. Umarım biri görür cevap verir. Size de geçmiş olsun.

Bende 13 Mayıs'ta 11+4 ye kalbi durması sonucu da kürtaj olmak zorunda kaldım ilk adetimi 10 haziran da oldum ama.3-4 gün sürdü. Şimdi ise adetim 3 gün geçti kasık ağrım ve baş ağrım var yarın kan vereceğim bakalım

Merhaba 23 haziranda düşük yaptım. Benimde lekelenmem devam ediyor. Mide bulantisi da var. Bence kürtaj ve dusukten sonra vücudun toparlanması zaman alabiliyor. Cok gecmis olsun

X