kendime çok dert ettim lütfen yardım

canım o şimdiden kendini havaya sokmuş bi konu açılsın ben bakıcam ben bakıcam ses çıkarmıyorum omayan bişey için tartışmamak adına.ama annemin de bakabileceğini sezdirdim ona şimdi diken üstünde canım annemde kızım sen huzurlu olda o baksın önemli değil diyor haa bide doğumdan snra yanında ben kalırım sen yapamazsın gibi kaflar ediyor arkadşlar çıldırma derecesine geldim susuyorum ama :sm_confused:nereye kadar:1no2:

canım ya sen hiç kafanı takma bence anladığım kadarıyla eşin yanında sen eşinle ii ol gerisini boşgeç devamlı senin tarafında olur merak etme hiiiçççç hatta öle rahat olki kayınvaliden sinirden çatlasın bence allahın izniyle bebişinede sanada annen bakar tatlım bu arada mesafeni koy araya haddini bilsin yaniiikaydirigubbakcemile3

canim bayagi mesafe kat etmissin zaten bak ne guzel kocan elinden geleni yapiyor:)
esin belli ki senin dediklerine uyuyor sen de bu konuda da onu ikna edersin eminim:lepi:
potansiyeli gordum sendekaydirigubbakcemile5
ama kaynanan duzelir diye bekleme konusur konusur durur napicankaydirigubbakcemile

canım eşim yanımda olmasaydı ben evi yüz defa terketmiştim. mesela gitmediğimiz zamanlarda annesi babası bana laf sokuyor oda farkında diyorki bişey derlerse benim üstüme at oğlunuz gelmiyor de diyor öyle yapıyorum bazen eşim zaten aileye çok düşkün değildir 10 gitmesek niye gitmiyoruz demez gidincede türlü yalanlar uydurur kalkarız.eşimi bu yüzden çok seviyorum.gerçi bende kendi aile konusunda onu sıkmıyorum çoğu zaman benimle gelmiyor illaki gel demiyorum istediği zaman görmesi en mantıklısı bu konuda ikimizde birbirimize karşı anlayışlıyız.:1hug:

canım ya sen hiç kafanı takma bence anladığım kadarıyla eşin yanında sen eşinle ii ol gerisini boşgeç devamlı senin tarafında olur merak etme hiiiçççç hatta öle rahat olki kayınvaliden sinirden çatlasın bence allahın izniyle bebişinede sanada annen bakar tatlım bu arada mesafeni koy araya haddini bilsin yaniiikaydirigubbakcemile3

ya rahat olmayı çok istiyorum ama işte olmuoyr.arada mesafe var ama kayınvalidem aradaki mesafeleri kendince kırmaya çalışıyor iştekaydirigubbakcemile3

ne güzel eşinizle ilişkiniz benim eşim git der ama ben direniyorum ne gidicem bir gidim bin dedikodumu yapsınlar aman kalsın...eşin yanındaysa hiç sorun etme canım muhakkakki bu konudada seni yalnız bırakmayacaktır.eğer durumunuz iyi ihtiyacınız yoksa kendin bak toptan çözüm hem kimse annenin yerini tutamaz.eğer illaki çalışmalıyım diyorsan bir müddet annen bir müddet kaynanan baksın laf gidip gelir ama kanımca büyük bi sorun çıkmaz istesede çocuğunu o kadar sahiplenemez.

kayınvalidemi anlatmaya çalışsam kitap dolar.düğün günü annemin evinden çıkıcam diyorki benim evimden de çıksın annem olmaz öyle şey dedi bende dedim ben yetimmiyim dulmuyum niye seninkapından çıkayım olmaz öyle şey dedim yok onlarda adet öyleymiş falan kesinlikle karşı çıktık eşimde zaten annesini çekti kenara oly kapandı ahhh ahh ne çektiğimi bi allah bide ben bilirim.

neyse arkadaşlar çok sağolun bişeyleri paylaşmak gerçekten çok rahatlatıyor.ben çıkmak zorundayım.hepinize iyi akşamalr öpüldünüz kocaman.

kayınvalidemi anlatmaya çalışsam kitap dolar.düğün günü annemin evinden çıkıcam diyorki benim evimden de çıksın annem olmaz öyle şey dedi bende dedim ben yetimmiyim dulmuyum niye seninkapından çıkayım olmaz öyle şey dedim yok onlarda adet öyleymiş falan kesinlikle karşı çıktık eşimde zaten annesini çekti kenara oly kapandı ahhh ahh ne çektiğimi bi allah bide ben bilirim.

neyse arkadaşlar çok sağolun bişeyleri paylaşmak gerçekten çok rahatlatıyor.ben çıkmak zorundayım.hepinize iyi akşamalr öpüldünüz kocaman.

gerçekten ilginç aman be güselim kaynana her yerde kaynana işte kaynanalık yapıcak yahihoyyytsen keyfine baaaak tatlımsositososito

bence eşine anlat durumu o söylesin karısmayın bu kadar diye ve cocuk konusundada kendim bakabilirim falan de ayrıca onların bakmasına izin verme cok tanıdığım var babannesinin dedesinin elinde büyüyüp söz dinlemeyen sımarık cocuklar bence ne olursa olsun izin verme sonucta cocuk senin cocuğun onada karışmaya hakları yok:eek:klava:a.s.

herşeye maydonoz olmasalar olmaz nedir bu kaynanalardan çektiğimiz yaaa...sorunsuz kaynana istiyoruuuuum....hı nesli dükendi galiba dimi...

herşeye maydonoz olmasalar olmaz nedir bu kaynanalardan çektiğimiz yaaa...sorunsuz kaynana istiyoruuuuum....hı nesli dükendi galiba dimi...

vallahi haklısın zekocum ya.... illa ki kendi dedikleri olacak..

kesinlikle seni anlıyorum ve aynı teredütleri bende daha hamile kalmadan yasamıstım...

ve aynen düşündüğüm gibi oldu hersey cogu zaman buyüzden huzurum dahi kaçtı...

ama ben nasıl davranacagımı özellikle kaynanama yerini gösterdim tabi tepkili değil...

bence herkes yerini bilmeli aynı benim kaynanamda annesi gibi davranoyordu şimdi günde 1 yada 2 saat görüyor...

yani tamamen sana kalmıs arada illaki huzursuzluk olacak malesef bu kaçınılmaz...:nazar:

sana tavsiyem bunu şimdiden kafana takmaki olunca daha da büyük sorun gözükr herseya.s

kocanla aran bu sekilde olduktan sonra kimseyi onemseme
sen kocanla simsiki olduktan sonra kocan da senin uzulmene izin vermez

oooof oooof cogumuzda aynı sorun:kızgın:

X