kendim kaşındım biliyorum...

thyanel

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
15 Eylül 2008
172
4
aslında neresinden baslıyacagımı bilemiyorum. evet tam anlamıyla yazıp rahatlamak istiyorum. 1 senedir harika giden bir ilişkim var çok seviyorum, çok seviliyorum.. yaşadığımız bütün sorunlar benim aşırı kıskançlıklarım ve ona olan -itiraf etmek istemesem de- güvensizliklerim yüzünden çıkıyor. bu bendeki bir sorun biliyorum. güvensiz olmamı gerektiricek hiç bir durum yok ortada ama önüne geçemiyorum ve bu gereksiz kıskançlıkları doğuruyor işte. neden böyle bilmiyorum ve bu hızla gidersem onu kaybedicem. (o bunun asla olmayacagını söylese bile) neyse asıl konuya gelicek olursak, 2 aydır yurt dısındayım, yani ondan uzagım. tahmin edersiniz bu benim saçma sapan takıntım yüzünden bir sürü sorun yasadık yine ve artık ben kendime bir dur deme zamanının geldigine karar verdim. 1 ay önceden ortak arkadaslarımızın ayarladıgı 1 haftalık bi antalya tatili söz konusuydu. onlarla gitmeyi düşünmüyordu çünkü biliyor aklımın kalıcagını kendi kendime sıkıntı yaratıcagımı amaa ben o verdiğim karar neticesinde "git aşkım" dedim, "seni bunlatmıycam git gönlünce bi tatil yap".. ve bu aksam gidiyor.. ve ben cıldırmak üzereyim kendime hakim olmak için ne yapmam gerektigini bilmiyorum.. gerçekten bilmiyorum.. zaten uzakta olmak burda yalnız olmak dilinden kültüründen bu kadar kopuk olmak yeteri kadar acıtıyorken gidip bu durumu bile oturup paylaşabilecegim tek bir allahın kulu cevremde yokken ben neden böyle kaşındım kendi kendime bilmiyorum.. kafayı yemek üzereyim ya! bu hastalık artık ben tedavi falan mı görsem ne yapsam yani hangi raddede oldugunu anlatamam resmen ağlıyorum hüngür hüngür neymiş erkek arkadasım ortak arkadaslarımızla tatile gidiyormuş.. delirdim mi ben??? :çok üzgünüm::a015:

bence de eğer kendinize engel olamıyorsanız gerçekten bir uzmandan yardım alın..Çünkü bu sadece bu ilişkide değil diğer ilişkilerinizde de böyle devam edecektir..

kizim otur bi sakinlessss, bi och cek,
sende uzakalrdasin adam sana stress yaratmiyor ama,
bosver sen neden bukadarcik sey icin gününü hayatini zehir ediyorsun.
Yanlizda degil, ortak arkadaslarinizda varmis,
yanlis yapacak olan adam her yerde her an yapar.
Sen kafayimi yedin, ne icin yapiyorsun böyle, olan kendine oluyor farkinda degilmisin????
Sen sakinles, ve kafani baska yere ver, onuda sakin SIK Bogaz etme orda.
Yasin kac bu ara cok merak ettim.

Ama yakin zaman da bir yardim al derim, normal olmadigini sen bile anladiysan, bir yardim almalisin, ama simdi bugün veya bu haftda kendin kendine terapi yapacaksin:))))

Eve kapatma kendini, isine falan yogunlas.
Disari cik arkadaslarinla.
Kendin icin birseyler yap.

kizim otur bi sakinlessss, bi och cek,
sende uzakalrdasin adam sana stress yaratmiyor ama,
bosver sen neden bukadarcik sey icin gününü hayatini zehir ediyorsun.
Yanlizda degil, ortak arkadaslarinizda varmis,
yanlis yapacak olan adam her yerde her an yapar.
Sen kafayimi yedin, ne icin yapiyorsun böyle, olan kendine oluyor farkinda degilmisin????
Sen sakinles, ve kafani baska yere ver, onuda sakin SIK Bogaz etme orda.
Yasin kac bu ara cok merak ettim.

22. ya bu bendeki sadece ona karsı değil ki cocuklugumdan beri annemi babamı bile birbirlerinden kıskanan bir tuhaf yaratıgım ben. o bana sorun yaratmaz tabi günde milyon kere arıyorum nerdesin napıyosun e haliyle onun da haberi oluyor. şimdi böyle delirmemde burda cok yalnız olmamın da etkisi var.. evet cnm tam anlamıyla kafayı yedim..

eeee 22 yasindasin yani cocuk degilsin, biraz kendini yönlendir, en azindan kiskancliginin abartili oldugunu biliyorsun, simdi bunu biraz azaltmaya calis.

Insan annesini babasini kiskanirmi yaaa.
Keske daha önce yardim alsaydin.
Ama gec kalmis degilsin biran önce yardim al ve rahatla.

Ama sen sevgiline izin verirken biliyordun , olduugn yerde yanliz oldugunu ve zaaten kiskanc oldugunuda biliyordun, madem izin verdin burnundan getirme.
Ama buda senin icin iyi bir firsat, birseyleri düzelte bilirsin.
Belki önce bi düsüncelerini degistirmen gerekiyordur.?

evet Türkiye'ye dönünce ilk işim bu olucak. anlaşıldı. şimdi bu 1 hafta nasıl geçer onu düşünmem lazım..

Sen nasil gecer diye düsünme, bu zamani kiymetli olarak gör, güzel seyler yap,
bilimiyorum nerdesin, belki ona göre bir kac tio vere bilirdim.
Ama cok dolu dolu yasa bu 1 haftaya, alisveris yap, arkadaslarla bulus bol bol,
kuaföre git, imkanin varsa spora git, baya iyi gelir, yapa bilirsen yoga falan yap.
Ne bilim iste bunun gibi seyler yap.
Yemek yap arkadaslarini davet et.

Ama sen sevgiline izin verirken biliyordun , olduugn yerde yanliz oldugunu ve zaaten kiskanc oldugunuda biliyordun, madem izin verdin burnundan getirme.
Ama buda senin icin iyi bir firsat, birseyleri düzelte bilirsin.
Belki önce bi düsüncelerini degistirmen gerekiyordur.?

evet Türkiye'ye dönünce ilk işim bu olucak hemen acil bir yardım. anlaşıldı. şimdi bu 1 hafta nasıl geçer onu düşünmem lazım.. ben de fırsat oldugunu düşünerek böyle yaptım zaten burnundan getirmemeye de cokk kararlıyım ama kendimi de yememem lazım. evet evet. sakin olmalıyım. sakin. ben en iyisi bi pub a atıyım kendimi. :içelim:

Puba mi atarsin nereye atarsan at ama yanlis yapma.
Güzel seyler düsün, hersey güzel olsun.
Ama önce bi rahatla , güzel bir banyo yap, sicak bir cay ic.
Sonra puba gidersin..

Canım biliyorum kendine hakim olamıyorsun ama sonun da sen zarar görürsün yazık olur kendini daha fazla yıpratma zaten yapacak olan her şekilde yapar istersen kendini parçala öldür yani engelleyemezsin zaten yaparsa da o kişiden hayır mı gelir allah aşkına :1no2:Ben de senin gibiydim ama kendi kendime vazgeçtim bu saçmalıktan aslında bu kıskançlıkta değil başka birşey.Allah yardımcın olsun ben atlatana kadar öldüm öldüm dirildimyerimseniben

için içini yesede belli etme sakın aynı şey bendede var ortada bişey yok ama kıskançlık aynen hat safhada ,bırak gitsin iyi yapmışın saki hiç umrunda değilmiş gibi davran böle yaparsan onun aklı sende kalır seni düşünmekten tatil bile yapamaz valla benden bi tavsiye nasıl yapacaksan yap ama kendini tut sen karlı çıkarsın kendini bastır

aslında neresinden baslıyacagımı bilemiyorum. evet tam anlamıyla yazıp rahatlamak istiyorum. 1 senedir harika giden bir ilişkim var çok seviyorum, çok seviliyorum.. yaşadığımız bütün sorunlar benim aşırı kıskançlıklarım ve ona olan -itiraf etmek istemesem de- güvensizliklerim yüzünden çıkıyor. bu bendeki bir sorun biliyorum. güvensiz olmamı gerektiricek hiç bir durum yok ortada ama önüne geçemiyorum ve bu gereksiz kıskançlıkları doğuruyor işte. neden böyle bilmiyorum ve bu hızla gidersem onu kaybedicem. (o bunun asla olmayacagını söylese bile) neyse asıl konuya gelicek olursak, 2 aydır yurt dısındayım, yani ondan uzagım. tahmin edersiniz bu benim saçma sapan takıntım yüzünden bir sürü sorun yasadık yine ve artık ben kendime bir dur deme zamanının geldigine karar verdim. 1 ay önceden ortak arkadaslarımızın ayarladıgı 1 haftalık bi antalya tatili söz konusuydu. onlarla gitmeyi düşünmüyordu çünkü biliyor aklımın kalıcagını kendi kendime sıkıntı yaratıcagımı amaa ben o verdiğim karar neticesinde "git aşkım" dedim, "seni bunlatmıycam git gönlünce bi tatil yap".. ve bu aksam gidiyor.. ve ben cıldırmak üzereyim kendime hakim olmak için ne yapmam gerektigini bilmiyorum.. gerçekten bilmiyorum.. zaten uzakta olmak burda yalnız olmak dilinden kültüründen bu kadar kopuk olmak yeteri kadar acıtıyorken gidip bu durumu bile oturup paylaşabilecegim tek bir allahın kulu cevremde yokken ben neden böyle kaşındım kendi kendime bilmiyorum.. kafayı yemek üzereyim ya! bu hastalık artık ben tedavi falan mı görsem ne yapsam yani hangi raddede oldugunu anlatamam resmen ağlıyorum hüngür hüngür neymiş erkek arkadasım ortak arkadaslarımızla tatile gidiyormuş.. delirdim mi ben??? :çok üzgünüm::a015:

ay tatlım yaa sanki beni anlatmışsın..bende çok ama çok kıskancımmmm.evlendikk hala aynıyım..bu bazı arkadaslara göre bir hastalık olabilir ama kıskançlıgın tedavisi yok arkadaslar kusura bakmayın:1closedeyes: kendini ne kadar geri çekmeye karışmamaya çalışsanda olmuyor dimi..evet olmaz 1 olu 2 olur en fazla ama birgün yine biryerden patlak verir.bu kdar sıkma canını sadece biraz daha rahat olmaya ve çok aklını oraya takmamaya calış..birde bazıları yine böyle kıskanmanın güvensizlikten oldugunu düşünür..ASLAAA..bazıları belki güvenmedigi için kıskanıyor olabilir ama ben sahsım adına eşime sonsuz derecede güveniyorum ama kıskançlıgıda es geçemiyorum:sm_confused:bu bizim elimizde degil.davranışlarınla kıskanmıyormuş gibi yapsanda için içini yer hep.o yüzdenn tatlımm hiiiiççç sıkma canını ama sadece çok çok abartma..zaten seven insan sen ne kadar kıskanç olursan ol ayrılıgı düşünmez bile korkma.zaten erkekler bundan rahatsızlık duydukları kadar hoşlarına da gidiyor buna emin ol..bizimki de iki taraflı benim eşimde kıskanççç ve birgün beni kıskanmadıgını anlarsan bu hiçde hoşuma gitmezzyerimseniben

bu kadar kıskanç olup kendine vermiş olduğun kararın arkasında durabildiğin için seni tebrik ediyorum
bende çok çok çok kıskancım ama sanırım senin kadar değil en azından aile içi değil
tatlım herkezin dediği gibi yardım al bence
ama biz kızların doğasında var kıskanlık

Bu hissettiğin şeylerden dolayı yaşattıkların sonucunda, ilişkin bitermi bilmem...
Fakat sağlığının, yaşadığın gerginlik sebebiyle tehlikeye gireceği kesin.
Herşeyden önce kendini düşün.
Hem beden hem ruh sağlığını düşün ve kendine eziyet etme.

X