Kendi kendine kürtajsız düşükten sonra adet görmeden hamile kalan varmı ?

Merhabalar dusukten hemen sonraki ay adet gormeden hamile kalan varmi ? Ve sağlıklı gebelik gerceklesti mi ?
Canım çok çok bilgili değilim ama tecrüblerimi yazayım düşükten sonra beta hcg hormonu vücuttan anca gidiyor diye biliyorum bir kaç hafta sürer demişti doktorum. Ben operasyon geçirdim ve zaten psikolojik olarakta korkmuştum doktor polikstik over var diye bekleme dedi korunma devam dedi benim hala olmadı 9. Ayım ama bir arkadaşım da 6. Ayda toplarladı vucüdü kendisi bile hissetmiş regli ağrısını işte göğüs ağrısını falan işte şimdi topladı vücudum demiş ve hemen gebe kaldı. Allah'tan ümit kesilmez doktorunla görüş eğer bir sorun yok derse devam et herkesin bünyesi çok farklı Rabbım gönlündekine tez zamanda kavuştursun inşallah 🙏🌸

Çok geçmiş olsun canım sanada bende tam dusukten sonra tam 5 gunde toparladım kanama kesildi bidaha gelmedi bundan 1 hafta öncede kan verdim değerim tamamen 0 olmuş içimde parca kaldimi diye muanede oldum doktor hiç Bi problem yok dedi ama hala adetim gelmiyor hamileymişim gibi gene bel ağrıları yaşıyorum Bi öncekinde ilk belirtim oydu anlayamadım olsada bu kadar çabuk olur mu ki Allah seninde gönlündekini tez zamanda kavuştursun inşallah 🥰🥰

Çok geçmiş olsun canım sanada bende tam dusukten sonra tam 5 gunde toparladım kanama kesildi bidaha gelmedi bundan 1 hafta öncede kan verdim değerim tamamen 0 olmuş içimde parca kaldimi diye muanede oldum doktor hiç Bi problem yok dedi ama hala adetim gelmiyor hamileymişim gibi gene bel ağrıları yaşıyorum Bi öncekinde ilk belirtim oydu anlayamadım olsada bu kadar çabuk olur mu ki Allah seninde gönlündekini tez zamanda kavuştursun inşallah 🥰🥰
Canim ne yaptin. Bende senin gibiyim hic bi islam görmedim. Doktor düzgün bi sekilde konusmadi da benimle 1 ay korunabilirsin ama korunmayadabilirsin tarzi konustu bende kanamam bitince korunmadim acikcasi. Aslinda cok olmadi hamile olmam diye düsünüyorum cünkü ilk gebeligim icin 6 ay beklemistik. Yinede korunmadigim icin biraz kafam karisik. Sen hamilemiymissin ögrendin mi ?

Canim ne yaptin. Bende senin gibiyim hic bi islam görmedim. Doktor düzgün bi sekilde konusmadi da benimle 1 ay korunabilirsin ama korunmayadabilirsin tarzi konustu bende kanamam bitince korunmadim acikcasi. Aslinda cok olmadi hamile olmam diye düsünüyorum cünkü ilk gebeligim icin 6 ay beklemistik. Yinede korunmadigim icin biraz kafam karisik. Sen hamilemiymissin ögrendin mi ?
Yok canım hamile değilim onun üstüne 1 adet geçirdim ama şimdi 13 gün var adetime bakalım bekliyorum inşallah hamişimdir☺️

Merhaba kizlar bende bir ay once dusuk yaptim kurtaj olmadim bu ay da regl olmadim yarin kan vericem doktorum 2 ay korun dedi ama biz korunmadik cunku dusuk yaptikdan hemen sonra saglikli gebelik yasayanlar var rabbim en kisa zamanda bizlere de hayirli evlatlar nasip eder insallah

Inşallah canim rabbim gönlüne göre versin. Bende hemen olmak istiyorum ama yine bisey olursa diyede korkuyorum. Korunmuyorum da bekliyorum bakalim. Hayirlisi diyorum sadece 😊😊
Ayyy Amin Allahim inşallah kulaklarımızı boş bırakmasın kendini hiç sıkma strese sokma bidaha yaşarız diye biliyorum o korku bendede var insan çok yıpratıyor ama hep olumlu düşünmek lazım içinden hep deki sağlıklı bi şekilde Allahin izniyle kavuşucam bu sefer de dua et ☺️ bata ne kadar var

Var gibi yani sık sık wc ye gitme bas ve sirt agrisi hafif bulantilar onceki gebeligimi de bulantilar sebebi ile ogrenmistim yarin saglik ocagina gitcem bakalim

Belirtilerin varmı canım
Kanamam yeni bitti sayilir benim acikcasi ne zaman gelir adetim hic kestiremiyorum da. Sen kac gün sonra olmustun. Yani benim döngüm düsükten önce kisa sürüyodu 24 gün ama bu ne kadar sürer bilmiyorum. Aslinda hemen olmasini beklemiyorum da korunmayinca acaba olurmu diye düsünmeden edemiyo insan

Ayyy Amin Allahim inşallah kulaklarımızı boş bırakmasın kendini hiç sıkma strese sokma bidaha yaşarız diye biliyorum o korku bendede var insan çok yıpratıyor ama hep olumlu düşünmek lazım içinden hep deki sağlıklı bi şekilde Allahin izniyle kavuşucam bu sefer de dua et ☺️ bata ne kadar var
Belirtin varmi diye bana sordun sandim 🤣🤣 bununda cevabi olmus olsun neyse 🤣

Bende aynı senin gibiydim yaklaşık dusukten Bi 29 30 gün sonra ilk adetimi oldum 40 45 güne kadar adetin gelmemesi normalmiş dusukten sonra ama kanamam yeni bittiyse bebek için çok erken

Bende aynı senin gibiydim yaklaşık dusukten Bi 29 30 gün sonra ilk adetimi oldum 40 45 güne kadar adetin gelmemesi normalmiş dusukten sonra ama kanamam yeni bittiyse bebek için çok erken
Bende erken diye düsünüyorum. Buraya olupta hamile olanlar ve saglikli hamilelik gecirenler varmi diye bakinirken seni gördüm sen kac haftalikken düsük yaptin benim ki 5 haftalikti daha cok kücük olunca kendi kendime korunmama karari verdim 😊🤣

Evet 25 mart düşük yaptım 28 Nisan adet oldum tabi bende adet olmadan o süreçte belki tekrar olur diye değerlendirdim ama olmadı adetten sonra yumurtlama günlerimi değerlendirdim şimdi bat 12 gün kaldı bakalım bekliyorum inşallah vardır ☺️
Insallah vardir ya beklemekte cok yorucu ve yipratici bi sürec aslinda

Bende erken diye düsünüyorum. Buraya olupta hamile olanlar ve saglikli hamilelik gecirenler varmi diye bakinirken seni gördüm sen kac haftalikken düsük yaptin benim ki 5 haftalikti daha cok kücük olunca kendi kendime korunmama karari verdim 😊🤣
6+4 dü yavrum yani doktorda bana 3 ay korun dedi ama ben korunmadim sonra farklı Bi doktora gittim muane için bana kendi kendine düştüyse kürtaj olmadıysan korunmana gerek yok dedi bende o doktoru dinledim çünkü kürtaj olmadım kendi kendine düşük gerçekleşti

X