kendi kendimizi eleştirelim

Temizlik,yemek,ütü gibi işlerle hiç alakam olmamıştır. Bu saatten sonra da o işlere bakmak istemem..:bbo:
Duygusal anlamda ise; eşimin kafasına girmeyen bazı konular için daha da diretebilirdim ilk sene.. Şu an artık zaten çok geç olduğu için çabalayarak yormuyorum kendimi..:dilcikar:
Gerçekten de ağaç yaşken eğiliyormuş..fisfisfis

benim gibisini mumla arasa bulamazdı...(bugün çok sinirliyim yarın sakinleşirsem yazarım kusurlarımı...)

2 tatlı sözcüğe kanmamalıydım..:1no2:
Hediye ve çiçekler ile gönlümü almak bu kadar kolay olmamalıydı..
Onu mükemmel sanıp herkese de onu öyle lanse etmemeliydim..:tomato:
Şimdi insanları ikna etmek öyle zor ki..senağlama

Oooo amma çok hatam varmış benim de...:mymeka:
Çok güzel konuymuş arkadaşım,teşekkürler..a.s.
Kocamın bazı hallerini daha erken farkedebilmeliydim..benneyaptımki
Aşktan gözüm kör değildi ama gördüğüm halde kendime inkar ettim keskin farklılıklarımızı..
Bir şey olmaz dememeliymişim,çünkü çok büyük şeyler oluyormuş bu farklar ömür boyu sırtımızda olduğu sürece..Çok üzgünüm çoook

((Herşey dört dörtlük olacak diye resmen yırtınırım. yeni evli olmanın getirdiği bişi heralde)
birkaçı:
:1shok:eşimin tümm kıyafetleri 7/24 temiz ütülü olmalı (benli-bensiz)
:1shok:musluk bataryalarda asla kireç ve su izi olmamalı
:1shok:her daim buzdolabında atıştırmalıklar olmalı
:1shok:aşkım her gece 12 de işten geldiğinde güler yüzlü ve Güzel olmalıyım
.ev işlerim bitmiş , hobiler yerine getirilmiş , ama halen dinç olmalıyım
günde 6 saat uyumalıyım

hem çalışmalıyım hem bakımlı olmalıyım hemde tüm zerafetimle ortamlarda salınmalıyım...
eşimin hoşlandığı ve benimde kendim için başarmaya çalıştıklarım bunlar.

sanırım yakında anne olmalıyım :nazar:

nasıl istersem oyleyim evde

erkegin gomlegini pantolonunu utuleme gibi bi derdim yok, zaten cok buyuk geliyorlar bana sanırım utuleyemem, koca koca gomlekler

ondan sonracima, evden cikarken kimseye bisey soylemem gerekmiyor, ne zaman donecegim de hep belirsiz

evi istedigim zaman toplar, istedigim zaman daginik birakirim
istemezsem yemek yapmam
istedigim kisiyle bulusup gezebilir, istedigim yere gidebilirim
ne istersem onu giyebilirim
nasil davranmaliyim, soyle yapsam simarir mi vs vs boyle seyler dusunmuyorum hic, bunlar yerine hep kendimle ilgili seyler dusunurum

ben de buyum iste hahaha

ben de çok düzenli olmayı severim ama yapamam, genelde dağınığızdır, ama olur olmaz şeye kavga çıkartmam,genelde sevecen konuşurum,eşime değişik lezzetler yapmayı severim, :1hug: eşim çok iyi bir eş olduğumu söyler.

Benim için herşeyin bir kuralı vardır.Herşeyin en iyisini ben bilirim ve seçerim.Tertipten ve düzenden hoşlanırım.İyi bir eşim, fakat bu mükemmeliyetçi yaklaşım eşimin hiç hoşuna gitmez ve zaman zaman tartışırız.İnanın böyle olmak hiç iyi değil,artık zaman geçtikçe yorulduğunuzu anlıyorsunuz.Biraz rahat olmak lazım içinden geldiği gibi.Bende değişmeye başlıyorum artık.

sanrım çok çabuk sinirleniyor olmam bazen bır ortamı hemen germeme sebep oluyor..
elimde değil ama, bu sınırlenmelerimin %90 ı eşime olan kıskançlığımla ilgili.. :sm_confused:
ama aynı zamanda cabuk sakinleşirim.. bunun dışında aramızda bır sorun yok..

X