Kendi Alyanslarımızın Fotoğraflarını Koyalım

$yzük.jpg Bunlarda bizim Yüzüklerimizz :KK1:

$DSCN4828.JPG $DSCN4829.JPG $DSCN4858.JPG

bunlar da bizimkiler daha parmağımıza takmadık nişan olmadığı için. hatta ben yüzükleri görmedim bile :)) alyansları da tek taşı da internetten beğendim, sevgilime gösterdim o da yaptırdı. ocak 28'de parmaklarımızda olacak inşallah :nazar:

orijinal fotoğrafları da şöyle

attachment.php

images

Resmi gerçek boyutunda görmek için tıklayın. Resmin ismi: Alyansciftsyf.jpg Görüntüleme: 0 Büyüklüğü: 12.8 KB (Kilobyte)
bayanlar buda benim beğendiğim alyans...nasıl sizce??

bu alyansı çoook çok beğendimm tabi kopyalayabildiysem :18:

bunlarda bizim... çok seviyorum alyansımı... :KK9:

Eklentiler

• $SDC12522.JPG
    $SDC12522.JPG
    224,2 KB · Görüntüleme: 229
kızzlar buda bizim alyansınımızz :)) ben böyle sarı klasik modelleri seviyorum :))

Eki Görüntüle 257469

aynen canım klasik düz modeller çok güzel oluyo ve hiçbir zaman modası geçmiyo. diğerleri ne öyle taşlı maşlı çizgili falan normal yüzük mü nişan yüzüğümü beli değil çok doğru bi tercih yapmışsın tebrik ediyorum şahsen bende böyle bi model düşünüyorum:KK23::KK23::KK23:

Bunlarda benim söz yüzüklerim..

Tek taşım konusunda çok kararsız kaldım, diğer modeller hep sadeydi bunu beğendi sevdiceğim ancak çok mu küçük kaldı taşı sizce değişsem mi kızlar ???

Bunlarda benim söz yüzüklerim..

Tek taşım konusunda çok kararsız kaldım, diğer modeller hep sadeydi bunu beğendi sevdiceğim ancak çok mu küçük kaldı taşı sizce değişsem mi kızlar ???

bence guzeller canım,gule gule,mutlulukla tak..

X