Kemer mi Ödem mi (resimli)

Ohooo bu soruyu sormak için çok erken daha ödemi atması 3-6 ayı alacak, asıl burnun bu değil şu an🤣

Yaa umarım öyledir. Benim eski burnum kemerliydi acaba kemerin hepsi gitmedi mi diye düşündüm 😊

Ohooo bu soruyu sormak için çok erken daha ödemi atması 3-6 ayı alacak, asıl burnun bu değil şu an🤣
Yaa umarım öyledir. Benim eski burnum kemerliydi acaba kemerin hepsi gitmedi mi diye düşündüm 😊 bir de ilk hafta da bir çıkıntı vardı ama şiş olduğu için çok belli olmuyordu sanırım. Şişler indikçe daha çok belli oluyor gibi

Yaa umarım öyledir. Benim eski burnum kemerliydi acaba kemerin hepsi gitmedi mi diye düşündüm 😊 bir de ilk hafta da bir çıkıntı vardı ama şiş olduğu için çok belli olmuyordu sanırım. Şişler indikçe daha çok belli oluyor gibi
Daha çok zamanın var kuzu, dikkat et bir yere çarpma güneş gözlüğü kullanma iz yapmasın burnukcuğun böyle bile güzel daha güzel olacak🙏🏻

Kızlar yok mu benim de ameliyattan sonra kemer vardı ama aylar içinde geçti diyen biri 😔

Konulara bakıyorum ameliyat sonrası kemer sorunu yaşayan çok kişi var ama konu hep yarım kalmış çoğu kişi şikayetini söyleyip sonucu yazmamış. Lütfen bu sorunu yaşayanlar aylar sonra geçti veya geçmedi diye belirtebilir mi? 🤗🥹

Ödem de olabilir kemer de olabilir
Bunu öğrenmek için çok erken
Bende de ilk gün den beri kemer var
Burun ödemliyken çok belli olmuyor du
Şimdi 5 ay sonra eminim ki kemer
Öncede orda kemer vardı ve halen var
Bakınca çok beli değil bende ama dokununca orda kocaman kemik hissediyorum.sen bir ıkı ay beklemen gerekiyor ancak ozaman beli olur
Suan sankı ödem gibi görünüyor ama

Ödem de olabilir kemer de olabilir
Bunu öğrenmek için çok erken
Bende de ilk gün den beri kemer var
Burun ödemliyken çok belli olmuyor du
Şimdi 5 ay sonra eminim ki kemer
Öncede orda kemer vardı ve halen var
Bakınca çok beli değil bende ama dokununca orda kocaman kemik hissediyorum.sen bir ıkı ay beklemen gerekiyor ancak ozaman beli olur
Suan sankı ödem gibi görünüyor ama
Evet sizinle konuşmuştuk. Sizin en azından bakınca çok belli değilmiş benim belli oluyor. İlk günler şiş olduğu için belli olmuyordu sanırım şişler indikçe belli oluyor. Benim burnumda deviasyon, kemik büyümesi falan da vardı bazen çok işlem yapıldığı için kemik şişmiştir diye içimi rahatlatıyorum ama burada okuduğum kadarıyla çoğu kişinin sonu tekrar bir müdahale oluyor.

Evet sizinle konuşmuştuk. Sizin en azından bakınca çok belli değilmiş benim belli oluyor. İlk günler şiş olduğu için belli olmuyordu sanırım şişler indikçe belli oluyor. Benim burnumda deviasyon, kemik büyümesi falan da vardı bazen çok işlem yapıldığı için kemik şişmiştir diye içimi rahatlatıyorum ama burada okuduğum kadarıyla çoğu kişinin sonu tekrar bir müdahale oluyor.
Şuan birşey demek için gerçekten çok erken
suan burnunda çok ödem var,3 aydan sonra daha belli olur kemer mı degilmi
İnsallah ödemdirde ikinci müdahale ye gerek kalmaz

Şuan birşey demek için gerçekten çok erken
suan burnunda çok ödem var,3 aydan sonra daha belli olur kemer mı degilmi
İnsallah ödemdirde ikinci müdahale ye gerek kalmaz
Teşekkür ederim inşallah 🙏 peki sizin ameliyattan önce kemeriniz var mıydı

Evet vardi ayni yerinde
Zaten dokunduğumda ayni kemeri hissediyorum,bir sene geçsin sonra törpü yapacağım dedi doktorum ama ben Biraz korkuyorum

Ben de korkuyorum o süreci tekrar yaşamak istemiyorum. Ama en azından sadece törpü yapılacak öyle düşünün. Ameliyattan sonra çok daha fazla sorunlarla karşılaşanlar var. Okuduğum kadarıyla törpü çok da zor bir işlem değil. Benim doktorum bu ay sonunda yurt dışına gidecek tamamen ben yüzden de bir sorun çıksın istemiyorum.
Evet vardi ayni yerinde
Zaten dokunduğumda ayni kemeri hissediyorum,bir sene geçsin sonra törpü yapacağım dedi doktorum ama ben Biraz korkuyorum

Ben de korkuyorum o süreci tekrar yaşamak istemiyorum. Ama en azından sadece törpü yapılacak öyle düşünün. Ameliyattan sonra çok daha fazla sorunlarla karşılaşanlar var. Okuduğum kadarıyla törpü çok da zor bir işlem değil. Benim doktorum bu ay sonunda yurt dışına gidecek tamamen ben yüzden de bir sorun çıksın istemiyorum.

Peki doktorun gidiyorsa sen problemlerinle başka doktora mı gideceksin?
Yoksa senin doktor seni başka doktora mı yönlendirdi

Peki doktorun gidiyorsa sen problemlerinle başka doktora mı gideceksin?
Yoksa senin doktor seni başka doktora mı yönlendirdi
Ben devlet hastanesinde ameliyat oldum. Bu konuyu henüz konuşmadım. Çarşamba günü kontrolüm var o zaman soracağım bakalım.

X