Kelebek Uçuşu

cemrenaz06

fıstık gibiyim
Kayıtlı Üye
24 Kasım 2007
323
2
kelebek uçusşu
evet arkadaşlar ben ona kelebek uçuşu diyorum bence buda bir gebelik belirtisi ama baktığım hiçbir hamilelik belirtisinde geçmiyo bende oldu kasıklarımda özellikle yatınca ve sağ tarafda bir pırpırlanma hissettim o anda aklımdan geçen bebek oldu aa dedim sanırım bebek var kalbi atıyo sonra saçmaladım galiba yine dedim ama öyleymiş bebeğim tutunmaya çalışıyomuş rahme yerleşme aşamasında oluyomuş bu kelebek uçuşu yani ilk defa diyor anne ben burdayım haberin olsun sesini duyurmaya çalışıyo aslında sizlerinde bilmesini istedim sorduğum bi çok kişi de olmuş ama sanırım çok isteyenler ve dikkat edenler farkına varabiliyo ...:sm_cool:

Cemrem Ben Sana Ilk O Atislari Sordum Sende Var Dediğnde Ben Bebiş O Dedim. Benim Bebişimde Ilk Sesini O şekilde Duyurmustu Bana. Yerim Ben Onlarin Ayaklarini Parmaklarini Her Yerini.kurban Olurum Ben Onu Veren Rabbime. Allah Sana Bu Mutluluğu Verdi.darisi Kalp Atisii Duymaya Ve Cinsiyetini öğrenip Sağlikli Bi Gebelik Gecirmeye Sağlikllica Kucağini Almaya Inşşşşşşşşş

ben de istiyom o kelebekten,bana da pırpğırlansın noooooluuuuur!!!!
arkadaşım çok tebrik ederim sağlıklı,tombiş,pembe pembe olsun bebeğin inşallah
Darısı da başımıza inşallah.....

canımmm aydınlattıgın için çok saol. yumurtlama döneminin hemen sonrasında bende sag kasıkta kalp atısı gıbı bişey hissettim. Allahım ıyıce manyaklastım bebeğin kalp atışlarını duyuyorum dıye düşünmüştüm.. umarım bnımde tum ısteyenlerınde pırpırları bebiş olarak gelir..

cemre nazcım seın kelebegın adetıne yakınmı uçtu yoksa yumurtlamaya yakınmı benım kındedaha pır pır bile yok galıba daha koza seklınde :)))

ben de istiyom o kelebekten,bana da pırpğırlansın noooooluuuuur!!!!
arkadaşım çok tebrik ederim sağlıklı,tombiş,pembe pembe olsun bebeğin inşallah
Darısı da başımıza inşallah.....

mommy canım benim inşallah sendede pırprılanma olur dua et sadece eminim olacak zamanı ve saati var sabırla bekle beklemekde güsel biliyomusunumutla özlemle....:içelim:

cemre nazcım seın kelebegın adetıne yakınmı uçtu yoksa yumurtlamaya yakınmı benım kındedaha pır pır bile yok galıba daha koza seklınde :)))

derram cım benim kelebeğim adetime 1 hafta kala falandı pırpır etmeye başladı süper bişey çok tatlı bir pırpır lanış dilerim seninde en kısa zamanda pırpırlanmam olur bitanem....

Cemre Ne Zamandir Istiyordun Bebek?
Yaa Benimde Kasiğimda Bir Yoğunluk Var Ama Kendimi
Umutlandirmak Istemiyorum,nasil Bişeyki Acaba......
Ben 5 Aydir Istiyorum Bebek...

bende bunu merak ettim. ne zaman oluyor adetin günü gecikincemi yoksa çok daha öncemi

ya kızlar bendede var o kelebek uçuşu 9 aydır bebek istiyorum bende. ilk defa bu ay hisettim ama benim adetime daha 6 gün var bende nerdeyse 10 gündür hissediyorum hamileliğe bağlamak istemedim ne bilim yumurtlamadan önce oldu gibi geldi bana halen var hatta şu an yazarken arada pır pır ediyo. benim gibi böyle erken hisseden olurmu acaba. daha önce hiç böyle pır pır atışları hissetmemiştim.

cnm inş bebeğine sağlıklı ve hayırlısıyla kavuşursun inşallah kelebek banada nasip olur hayırlısıyla:1hug:

ne kadar güzel bişey buu :) içinde onun canlandığını hissetmek. daha küçük , sevimli, korunmasız bir kelebekken annecim ben burdayım diyor. düşündükçe içim umutla doluyor ve o kelebeği hissedeceğim günü bekliyorum. rabbim kimseyi o duygudan mahrum etmesin.

sanirim sag yumurtaliginda oluyor böyle bi his cogu kiside,herkez öyle yazmis.bendede daha degisik oluyor bende yumurtlayali 3 gün oldu,sag yumurtama biri vurmus gibi bi agri geliyor sonra o agri gaza dönüsüyor ,ve genelliklede gece yatarken oluyor budami acaba gebelik belirtisi off ya disimiz agrisa,odami gebelik diyecezsırnaşık şeysırnaşık şeyCADIARZU

heheh bu KELEBEK uçuşu yakın zamanda bendede olucak bunu biliyorum ve hissediyorum HOPAAAA :teytey::teytey::roflol::roflol:cemrenaz ıyıkıde bu belırtını yazmıssın kızzz

ne mutlu sana.... hissetmişsin bebeğini... bide ben hissedebilsem.. ama artık umudum kalmadı...

kuzum çok sao bu güzel bilgi için eee bana heray yumurtlama döneminden hemen sonra oluyo neden peki bana her ay yumurtlamanın ardından olan o pıtır pıtır şey nedir

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…