Salon ve Günlük Oda Dekorasyonu Kelebek mobilyayı önerir misiniz?

Salon ve günlük odalarınızın dizaynı, dekorasyonu ve tavsiye yorumları

kiyamu

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
1 Ocak 2014
22
2
34
Merhabalar salonuma Kelebek Mobilya'dan ürünler beğendim. sipariş vereceğim ama internette okuduklarım beni tereddüte düşürdü mobilya işi biraz nasip meselesi tabi başka mobilyalarda da sorun yaşayanlar illa ki vardır ancak bile bile lades demek de istemiyorum fikri olan var mı acaba kelebek mobilyadan memnun musunuz vadettikleri sürede getirdiler mi ürünlerde sıkıntı yaşadınız mı

Benim eskibazam kelebekti.

Ben o bazayi kullanarak buyudum. Benden sonra kardesime verdik. O da kullandi. Hala tas gibi kendisi duruyor. Su an 21 yasindayim. Nerden baksaniz 15 yildir kullaniliyor.
2 3 sene once istikbalden alinan bazam gicirdamaya basladi.
Bu ayin sonunda dugunum var. Ben de butun mobilyalarimi kelebekten aldim. Salon takimi yemek odasi oturma odasi ve yatak odasi. 16 agustosta siparis vermistik. 1 2 parca kalmis yapilmayan.
Bence saglam mobilya.
Bir de baska markalarda takimi istediginiz parcalardan olusturamiyorsunuz. Takim icerigi 1 Uclu 1 ikili 1 tekli koltuksa oyle almaniz gerekiyor. Ben salonuma 2 uclu 2 tekli aldim. Yemek odama dresuar almadim takimda oldugu halde, tv unitesi almadim kendimce gereksiz gordugum parcalari cikarttim. Yatak odasina bazami baska bir takimdan sectim.
Ve her model en az 10 sene uretimde kaldigi icin sonradan esya eklemeniz de mumkun.
Reklam amacli uyelik gibi oldu ama ben seviyorum kelebek mobilyanin bu ozelliklerini.

Kızlar kelebekten memnun musunuz şikayetler genelde ürünlerin geç gelmesi yönünde böyle Bi sorun yaşadınız mı bende mayısta evleneceğim sürekli eşya geldi gelmedi sorunu yaşamak istemiyorum kelebekte Bikaç takım beğendim ama emin olamıyorum

Amman uzak durun. 3 ay olacak neredeyse 1 ayda teslim etmeleri gereken koltukları teslim etmediler. Muhattap yok, sistem yok. Rezalet olmuş Eski Kelebekle ilgisi yok. Kalite de eskisi gibi değil. Artık Doğtaş çünkü. Şimdi de henüz dağıtıma çıkmamış ürünlerin parasını istiyorlar. Yani bu kadar bekleyip sıkıntı çekmişsin, bir de gelen ürünlerde sorun varsa verdiğin paranın üzerine bir bardak su iç. İşallah kaporamızı geri verirler. Yoksa savcılığa vereceğim. Eziyet çekeyim diyorsanız Kelebek alın.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…