Kel kalacağım bu gidişle... :(

P

panikatak

Ziyaretçi
  • Konu Sahibi panikatak
kızlar yaaaaaa benim çok saçlarım dökülüyor.bunun tam çaresi varmı bilmiyorum.ama bilenler varsa yazsınlar.banyo yapmaya korkar oldum.tutam tutam dökülüyor.zaten saçlarım öncedende cansızdı.şimdi çookkk daha fazla dökülüyor.napıcam bennn :nazar::sm_confused::çok üzgünüm:

• Konu Sahibi panikatak
canım benmde çok döklüyo hele banyoda avuç avuç geliyo valla. valla besleyici şampuanları kullan istersen .. bide bebek anneyi tanıyınca dökülürmüş derler di nekadar dogru bilmiyorum :)) ozman sizin bitane bend eikitane var ben tamamen kel kalırım heralde:)))

• Konu Sahibi panikatak
canım benmde çok döklüyo hele banyoda avuç avuç geliyo valla. valla besleyici şampuanları kullan istersen .. bide bebek anneyi tanıyınca dökülürmüş derler di nekadar dogru bilmiyorum :)) ozman sizin bitane bend eikitane var ben tamamen kel kalırım heralde:)))
valla bioxin kullanıyorum.daha beter oldum.ne kadar sürecek bu saç dökülmesi acep... bu gidişle yakında ayna gibi parlayacam...

• Konu Sahibi panikatak
CANIM BENİMDE SAÇIM ÇOK DÖKÜLÜYOR BEN taramaya korkuyorum artık her taraf saç oluyo ne yapacagım ben de bilmiyorum artık

• Konu Sahibi panikatak
alın bendende o kadar ben parlamaya başladım bileeeee :)

• Konu Sahibi panikatak
CANIM BENİMDE SAÇIM ÇOK DÖKÜLÜYOR BEN taramaya korkuyorum artık her taraf saç oluyo ne yapacagım ben de bilmiyorum artık

evet aynı durumdayız.ben doğumdan sonra yine kan demir ilacı olan ferpleks verdi doktor.ama kullanmaya üşendim.onlara devammı etsem acaba...faydası olurmu ki...

• Konu Sahibi panikatak
aynen benimde çok fena dökülüo adet olduğum gün başladı tutam tutam dökülüo...
artık doktora gitmeyi düşünüyorum doğum, emzirme, adet derken depo demirimiz azaldı bence...evlenmeden önce de dökülürdü ama bu kadar değil hamilelikte ne güsel gürleşmişti ya seviniodum
bi tahlil yaptırıp değerlerimize baktırmak lazım

• Konu Sahibi panikatak
aynı dert bendede var. çok sinir bozucu saçlarımı taramaya korkar oldum.ne zaman bitecek acaba bu dökülmeler

• Konu Sahibi panikatak
kuaförüm şöyle bir tarif verdi ve yaptım bir cam kovonozun içine hakiki z.yağ koyup içerisine 7 tane sarımsağı dövüp kavonozdaki yagın içine ekleyip karıştrıp agzını kapatım güneş ve fazla ışık görmeyen bir yere koyulacak 1 ay sonra banyodan önce saçlara sürülecek 1 saat bekleyip yıkanacak süper parlak ve gür saçlar olacakmış bunu kullan bak ne oluyo saçların dedi birde ben içine çamesansı badem yağı susuam yagı koydum daha çok beslesin diye 1 ay sonra başlıcam bakalım

sonunda saçımı kestirdim.olacak gibi değildi.şimdi memnunum.başka çaremde yoktu.bebek 1 yaşına girene kadar devam edermiş bu dökülme çünkü.şimdi daha haciml
i duruyor...

X