Kekikle Zayıflama Kürü

meryem38

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
22 Kasım 2011
589
10
yeni üyeyim size söylediğime bakmayın bende hep yapmayı unutuyorum. bir arkadaşım hiç diyetsiz sadece yemeklerine kekik atarak zayıfladı. ve 130 kilo olan bir arkadaş.bende gözümün önüne koydum unutmayım yapıyım diye sadece öneri. denemenizi tavsiye ederim...

yeni üyeyim size söylediğime bakmayın bende hep yapmayı unutuyorum. bir arkadaşım hiç diyetsiz sadece yemeklerine kekik atarak zayıfladı. ve 130 kilo olan bir arkadaş.bende gözümün önüne koydum unutmayım yapıyım diye sadece öneri. denemenizi tavsiye ederim...

yediğimiz her yemeğin içine atıcazmı ne kadar koymak gerekir:)

bir tutam yetrli. bütün yediniz yemeklere. bu akşam unutmadan attım canım birşey yemek istemiyor.iştah kesiyor

benim kekik ve sarımsak koymadıgım yemek yok yahu... versem ben verırdım. bol atarım bıde yani... cok severım kekiği. bence baska bı formulu var arkadasınızın

Valla senelerdir bol bol kekikli yaparım tüm yemeklerimi çok sevdiğim için.. Senelerdir de azcık azcık düzenli kilo alıyorum :KK1: Bende işe yaramıyormuş demek ki :KK1:

Yemek yapılırken değil yani,tabağımıza ekliyeceğiz kekiği
Doğru mu anlamışım ?

bende tavuğa atmıstım ama tabı bu bilgiyi bilmeden:KK9: benim acil 5kilo kadar vermem lazım nisanda düğünüm var

her bünyeye herşey aynı etkiyi göstermez.Acı kekik suyu içen tanıdıklarım oldu bir işe yaramadı kekik çayı içen tanıdıklarım oldu kiminde yaradı kiminde yaramadı.Bunu da denemekten bir şey çıkmaz.diye düşünüyorum.

X