kedişlerimize cici yapalım :)

kızlar rahmetli annem bir bebek yeleği almıştı içi polarlı süper bişey. hani bir gün benım bebeğim olursa ona giydirecektim. heueheuh ay cok guldum. sizin topiki görünce ayaza o yeleği giydirdim dondu kaldı hayvan :)))))))))))))). ona kucukken tasma aldığımdada bayılma numarası yapıyordu:)) siz nasıl alıştırdınız kedilerinizi giydirmeye.

allah rahmet eylesin canimm
ayazmi pisinin adi?benimkininde prenses canimcim
yeleki giyince dondu demek yerim onu ben
benim kizda giymio malesef bende cok istiorum giydin cicik olsunn

cicilerden yana sıkıntımız yok çok şükür :) ne olursa giyer benim bızdık.kapşolluyu da giyer sorun çıkarcağını sanmıyorum zemuszemus

70023241.gif

canim ne guzel senin pisin giyioo demek bende cesit cesit cicisi olsun giydireyim isterim ama istemez benim kizimm

tırnaklarını kesmeyı denesen :)))))))))))))))eyvahedigeldismile

kesmek değilde bi ara baya törpülemeyi düşünmüştüm çünkü ellerim rezil gibi oluyo hayvanın psikolojik sorunları var galiba yeni de değil nerdeyse 2 senedir benle ama durup dururken veya oyun oynarken çiziyo bazen ciddi ciddi küsüyorum hayvana sonra gelip sürtünüyo :) böyle saçma bi ilişkimiz var sanırım benimkine bide eldiven giydirmek lazım

oyy ne guzel demek kucakta gezio disarda
valla benim kizim atlar hemen cok merakli :))ama guzel dusunmussun kapsonlu uyursa hemen gecirirsin kafasina hem usumezde yavrumm gule gule giysin cicisini

Yok canım nerede ?!! Bu kucakta gezdirme beinm beLki de yıLar sonra gerçekleşecek bir hayaLim.. Kucağımda dışarı çıkardığımda içeri kaçıyor. ama tek başına izin verince bu sefer yaka paça zor tutuyorum. Belki bir sakinleştirici verip çıkarırım dışarı, baygın baygın bakar :)

ya bende istiyorum aslında bunlardan bitane öremem ama hazır kazak kolundan falan yapabilirim duyunca anneminde çok hoşuna gitti tüyleri daha az dökülür diye benim kedi çok fazla tüylüde kalktığı yerde top top tüyleri kalıyo :) ama nası giydirceğimi bilmiyorum çok sinirli bi kedi ellerimi gören kedim olduğunu anlıyo yani o derece sanırım uyutmam lazım giydirmek için :)

Ben de yeleğini tam uykuya geçmek üzereyken giydirdim. o da ilk ve son oLdu sanırım. Yeleği buLdu mu taşıyor bir köşeye, saatlerce parçalamak için uğraşıyor.
Benim de eLLErim vahim durumda. Aslında oğluş japonca SEni seviyorum yazmaya çalışıyor ellerime ve bacaklarıma ama bir türlü çizikleri üst üste getiremiyor. Şu an karalama döneminde :)

kesmek değilde bi ara baya törpülemeyi düşünmüştüm çünkü ellerim rezil gibi oluyo hayvanın psikolojik sorunları var galiba yeni de değil nerdeyse 2 senedir benle ama durup dururken veya oyun oynarken çiziyo bazen ciddi ciddi küsüyorum hayvana sonra gelip sürtünüyo :) böyle saçma bi ilişkimiz var sanırım benimkine bide eldiven giydirmek lazım

Kedişe değiL de ben kendime bir kar eLdiveni aLdım. Artık onunla oynuyoruz. Dişlerini geçirmek için var gücüyle uğraşıyor, hırslanıyor. Ben de kendimi köpek eğitim merkezinde zannediyorum. Elimde eLdivenleri görünce bir kapı arkasına pusu kurup eLLerime atLıyor :)

ellerinize sağlık arkadaşlar,melekler daha bi güzelleşmişler cicileriyle:)

X