Kedim Ameliyat Olacak

Nevin9911

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
21 Ağustos 2014
15
6
Dostlar sizlerden ricam kedime bol bol dua etmeniz... Büyük dertleri olanlar var onlara tabii ki ben de dua ediyorum ama geçen sene yavruyken yolda bulduğum kedimin idrar yollarında bir sıkıntı varmış. Kısırlaştırılması sağlık açısından da gerekliymiş hem o sıkıntıyı düzeltip hem kısırlaştıracaklar. Çarşamba sabahı ameliyat olacak işten izin aldım, lütfen siz de dualarınızla yardımcı olun

Pardon cok Özür dilerim konu basligini görünce hem şaşırdım hemde bir an komik buldum.Hayatimda ilk kez burda her hangi hayvan icin dua istenildigini görüyorum. Bana sınıf arkadaşımı hattirlatin.

Yillar önce lisedeyeken bir sınıf arkadaşım okula gelir, aglar eve giderdi.Bir defasinda bir sure sonra ona ne oldugunu sordum.Oda benim kedim ölmüş, fakat hiç kimse beni anlamiyor kedi icin agladigimi normal bulmuyorlar dedi.Fakat ben onu anliyordum.

Hayvanlarda bizim gibi canli.Onlarda bizlerden biri.Onlarla yasayinca onlarda bizim ailenin bir parcasi oluyor.Onlara verdigimiz degeri sevgiyi onlardan geri aliyoruz.Maleseef hayvanlar biz insanlarin bazilarindan daha deger veren, kiymetini kadir bilen, anlayisli ve sevecen oluyorlar.
ALLAH kedinize şifalar versin.AMIN. INSALLAH

kedine Allah acil şifalar versin inşallah ameliyatı atlatır hayırlısıyla sağlığına kavuşur. dua edicem kedin için.

elbette beterin beteri vardır. ama her durumda dua edilir. ayrıca kedi sevgisi dinimizde de çok önemlidir. Peygamberimizin kedisi varmış kedileri de çok severmiş. Onları da ailenin bir parçası gibi görürmüş.

Bundan dolayı da kedin için dua istemen çok normal. Maalesef bazı insanlarda hayvan sevgisi yok bunu anlamıyorlar.

Arkadaşlar çok çok sağolun Allah razı olsun. Çok iyi gitti Lokum'umuzun ameliyatı çok mutlu şimdi.

Çok şükür :) Hatta kendisinin selamı var duacılarına,,

Arkadaşlar çok çok sağolun Allah razı olsun. Çok iyi gitti Lokum'umuzun ameliyatı çok mutlu şimdi.

Çok şükür :) Hatta kendisinin selamı var duacılarına,,

ayyy çooook tatlı bu ya. yerim ben bu Lokum u.

çok sevindim iyi olmasına. nice sağlıklı mutlu yıllar görsün inşallah.:)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…