Kedi nereye gitmiş olabilir ya da nerelere bakmamız gerekiyor ?

Benzinlikte yokmuş eşim aradı şimdi kedi besleyen kimse de yok etrafımızda yaş mama haricinde başka bişeye gelmez mi ya da evde ben mama yapamaz mıyım?
Tavuğunuz yada ciğeriniz varsa on dakika haşlama ( uzun sürer diye) ayy allahım sosis salam onlarda olur kokusuna gelirler

Ay çok üzüldüm valla inşallah iyi bir insana denk gelir de çıkartır o poşeti başkası. Çok kötü insanlar var ama herkes vicdansız değil sonuçta İnşallah kurtulur ya da inşallah sizin önünüze çıkar da bizim de haberimiz olur iyi olduğundan

Kediler poşetle oynamayı çok seviyor, muhtelen oynarken tutma yerinden başını soktu öylece kaldı, -benim kedimde arada yapiyor- poset çıkana kadar asla durmuyorlar. Belki poset çıkmıştır, kuytu köşe, araba altı heryerde olabilirler. Elinize bişeyler alıp biraz dolanin bakalım
Mama yok saniyorum. Zeytin, yogurt ama özellikle zeytin çok seviyorlar. Çekirdeklerini çıkarın ama

Zeytin tavuk hepsini hazırlıyorum şuan birazdan tekrar çıkıcaz eşim bakmış ama belki tavuk kokusuna falan gelir inşallah gelsin

Zeytin tavuk hepsini hazırlıyorum şuan birazdan tekrar çıkıcaz eşim bakmış ama belki tavuk kokusuna falan gelir inşallah gelsin
İnşallah. Aman çekirdekleri çıkarmayı unutmayın. İyi birsey yapalım derken bağırsakları tıkanmasın. Bizide haberdar edin olur mu

Korkup bir yere saklandı muhtemelen balkon altlarına girmiş olabilir binanın çalı falan

Beyaz poşetti onu gördüm sadece çok hızlı koştuğu için anlayamadım tam olarak nereden dolandığını arabalara çarptığına göre canı yanıyor diye düşündüm
Bazen gergin olduklarında da öyle bakmadan koşabiliyorlar aslında, bahsettiğiniz ses ile ilgisi olsaydı o kadar şiddetli bir ses ile birlikte ciyaklama da olurdu. O şekilde bir kediyi veterinere götürdüm, inanın sadece miyavlama sesini duyup çıktım çarpma sesi yoktu bile yolda yerde duruyordu kaldırıma bile gidememişti. Eğer koşabiliyorsa ve miyavlamıyorsa ilk denemesinde poşeti çıkartamamıştır onun gerginliğinden de olabilir ama en iyisi çıkıp bakmak gerçekten

Çok üzüldüm ya inşallah kurtulmuştur poşetten sanada çok teşekkür ediyorum Allah razı olsun canım benim rabbim gönlüne göre versin inşallah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…