Erkek İnfertilitesi Keçiboynuzu özü tavsiyesi🙋🏻‍♀️

Erkek Faktörü / Erkek İnfertilitesi

benmarian

Her şey seninle güzel ❣️
Üyelik İptali
Kayıtlı Üye
24 Mart 2019
727
1.984
29
Eşim keçiboynuzu özü kullanmaya başlayacak sperm kalitesi için kullanan ve faydasını gören varsa marka tavsiyesi verebilir misiniz rica etsem 🤗

Cnm keçiboynuzu özü değilde.. Keçiboynuzu kürünü öneriyorm en katkısız ve doğal olanı o

Denedik ama sonucu bilmiyoruz ekim sonuna kdar içecek.. İbrahm saraçoğlunun keçi boynuzu kürü diye netten araştır cnm çıkıyor direk ve uygula

Ben de kac gundur bunu arastiriyorum bi yerde deneidm sozde dogal ** ki sanmiyorum bal gbydi tadi bu kdr tatli olamaz herhalde dedm arasttrma icindeyim cok mu tatli oluyor nasil tadi bi onerinz olursa takipteym

Biz 6 ay keçiboynuzu kürü fındık fıstık ceviz nohut ısırgan otu çayı kabak çekirdeği havuç suyu aktardan gisengli bi macun 3.5 milyondan 13.5 milyona yükseldi faydasını gördük

Biz 6 ay keçiboynuzu kürü fındık fıstık ceviz nohut ısırgan otu çayı kabak çekirdeği havuç suyu aktardan gisengli bi macun 3.5 milyondan 13.5 milyona yükseldi faydasını gördük
Aktardan keçiboynuzunu alıp kür mü yaptınız yoksa keçiboynuzu özü mü kullandınız

X