Kayserili Hatunlar:))

sizin kendi güzelliğiniz hanımefendi. sanki kırk yıllık arkadas ız da benm herif nerde kaldı diyoo..cok sevdimm yahuu.saclarda bir parmak yağğ dişler sapsarı bende atıyoo.şaşkınlıktan sırf rahat oluyum diye son durağa gidiyordum . geri ayrıntı da benden .. otobüste giderkene ben toki fakülteye bindim :)aman ne bilim meydandan hunata dönüyomus ii dedim neyse son durağa kadar giderim herhal . anaaam ne görümm . tatlıcıkk dedim ki yarın sabah tatlı üstünde şu bu mu vardı diye sorsam dedim . seni gördüm derim dedim .sonra bi aşka geldim .attım kendimi otobüsten yani azcık gülerek gelmiyo olsam dövmeye gidiyoo gibiydim .üstüne üstüne ..action olduk yanii memnun oldum tekkkardan tatlıım .. diloo günaydın :)

heee vallaaa öledik demii.....herife hep herif diom gı zaten...
bazen marul kafa diomda pek anlaşılmıo...
valla melonim sende beni en berbat halimel gördün...
bendede saçlar çok fenaydı...
hiç sevmiom o halimi...

aman süslü olup da beğenmesen o kötü işte naturel iiydir:) ne giiiydine cekip koysaydım dün kendimi:phaha

ayy olmazmı olmazmı.....kızlar öncelikle herkse günaydın...
dün akşam işten çıktım..kocişin beni aldıgı yere doğru yürüdüm ve bekliorum...bi ara sağıma doğru baktım..böle güseel bakımlı hoş bi kız bana doğru gelio...bi yer sorucak zannediorum...o güsel bayan bana ''tatlıcık'' die sordu...
büyük bi şaşkınlıkla ''evet'' dedim.....
megersem bu güsel bayan melonimin taaa kendisiymiş....
fotoları koydukya hani sensinin albümüne ordan tanımış beni....
valla kendisi çok hoş soppet bi bayan olmakla beraber alımlı güsel yüzlü bi bayanda hani....
ben çok sevdim kendisini...
çok kısa bi zaman dilimi içiinde tanıştık ammaaa...
umarım daha uzun buluşmalarımızda olur...

sizin kendi güzelliğiniz hanımefendi. sanki kırk yıllık arkadas ız da benm herif nerde kaldı diyoo..cok sevdimm yahuu.saclarda bir parmak yağğ dişler sapsarı bende atıyoo.şaşkınlıktan sırf rahat oluyum diye son durağa gidiyordum . geri ayrıntı da benden .. otobüste giderkene ben toki fakülteye bindim :)aman ne bilim meydandan hunata dönüyomus ii dedim neyse son durağa kadar giderim herhal . anaaam ne görümm . tatlıcıkk dedim ki yarın sabah tatlı üstünde şu bu mu vardı diye sorsam dedim . seni gördüm derim dedim .sonra bi aşka geldim .attım kendimi otobüsten yani azcık gülerek gelmiyo olsam dövmeye gidiyoo gibiydim .üstüne üstüne ..action olduk yanii memnun oldum tekkkardan tatlıım .. diloo günaydın :)

:1shok::1shok::1shok::1shok:benneyaptımki
Kıskandıııııııııııımmmmmmm :sinifsinif:

kıs dilooo kısknama...

Canım benim yaaa :kedi: sen hiç bişeyi unutmazmısın Şeniz
Tamam mümkün olura pazartesi görüşelim.
Onun dışında ben yataktan çıkacabileceğimi pek sanmıyorum :1no2:

Tamam canim ozaman olur, ama film'i bi yere sakla cunku ben kitabi okurken
hep film'i izleme hevesine kapiliyorum cok guzel kitap zor tutuyorum kendimi
neyse ki 100 sayfam kaldi sonra film'i izleyebilecegim. :sm_cool:

:1shok::1shok::1shok::1shok:benneyaptımki
Kıskandıııııııııııımmmmmmm :sinifsinif:

Aynen! :umursamaz:

kıs dilooo kısknama...

Aaaa evet yaaa hareket etmeye baslamis avatari, nasil becerdin kiz.

Gunaydin kizlarrr, bugun nasilsiniz? :teytey:

eyüüükk iştee....kıs sensi sen bu haftasonu için ayarladığım mönüyü gördünmü..geçmiş dayfalara bakta bişi de...

efet kıskanma diloo seni de sensi yi de bööle bööle bulurum artıkınn :)

geçmiş sayfalara bakma canımmm silmişler...:umursamaz:

Sabırsızlıkla bekliyorum sensim :)
Kız melonim ben yarasa gibiyim gece piyasaya çıkıyom beni biraz zor bulursun ,:))))

kızlar cumartesi günki mönüm hazır..... resimleri netten çaldım...ıcık gözünüz gönlünüz açılsın deyüü...

işte çorbam...
ana yemek:
sote ve pilavı aynı tabakta servis etcem...
ara soğuklar....
ve son olarak tatlı...
sdc kompostoyu yapsammı yapmasammı onda kararsız kaldım...

Aa cok iyi vallaha, bizde mi gelsek ne. kaydirigubbakcemile3
Cok uyumlu olmus canim bende bu menude kal,
pastanin adi ne nasil yapiyorsun onu oda cok guzel gorunuyor. :nazar:

canım pasta bisküviyle yapılan pasta varya ondan..aralarda krema falan..valla sizleride çağırıcam kısmet olursa..hatta keni evime bi çıksamm varyaa..kenidmi çok eğreti hissediorum bu şekilde..

dilo nası oynattın kıs ben de bu oynayan avatarlardan istiom yaaaa

canım pasta bisküviyle yapılan pasta varya ondan..aralarda krema falan..valla sizleride çağırıcam kısmet olursa..hatta keni evime bi çıksamm varyaa..kenidmi çok eğreti hissediorum bu şekilde..

Evet canim bence de uzme kendini oda olur birgun insAllah hemde en guzelinden.
Hatta teselli olacaksa benim eve gel hic cekinme vallaha
kendi evinmis gibi temizle sil supur yemek yap sonra buraya cagiririz.kaydirigubbakcemile3

heee iş yaptıracan demi baaaanaa..yok anam ben kızları toplayıp sana yemege gelcem bigünn...

X