Kayserili Hatunlar:))

sensi bagamı gitti...ii bize kiras getirsin o vakitt

kızlaaar bizim burda binanın birinin çatısı alev alev yanıyoooo :1shok::1shok::1shok:

sensi bagamı gitti...ii bize kiras getirsin o vakitt
Pis boğazlı simili :)))
kızlaaar bizim burda binanın birinin çatısı alev alev yanıyoooo :1shok::1shok::1shok:

Bugünde yangın diye diye yaktınız haa :1shok: :1shok:
Bide bi dedikodu öğrendim.
Emirganın ordaki üst geçit varya değişecekmiş.
Ordaki binanın bahçesine ayaklarını koydukları için mahkemelik olmuşlar.:1shok:
Okadar masraf yaptılar şimdi bi daha yık yeniden yap.
Ben bu metrobüsü göremem zaten kaydirigubbakcemile3

kıs dilo o üstgeçit yapıldıgında bizde vay yazzıkk tamda adamların evlerinin dibine yapmışlar bacaklarını didiydik..görüonmu aklın yolu b,r kardeşim...yok bari odanın ortasına dikeylerdi...
kıs ben gördüm metrobüsü..öle bi dalmışımki gidene kadar baktımm..
ufo gören masum köylü gibiydim aynıkaydirigubbakcemile3

binanın üyüzü boyalı filan olunca oturuluyo sandım ama boşmuş bina allah'tan. fena yağmur başladı söndü çok şükür

:roflol: :roflol: Sen masuuuuum bırak allah aşkına senin kafana ufo carpsa eline sopa alıp peşlerinden gidersin.
binanın üyüzü boyalı filan olunca oturuluyo sandım ama boşmuş bina allah'tan. fena yağmur başladı söndü çok şükür

bide yağmur yok diyodun bak iyi yağdı Allahın taktiri işte.kaydirigubbakcemile3

bence de o köprü orda çok saçma. o binadakiler hiç perdesini açamaz. özellikle köprünün tam karşısına denk gelen daire baya şanssız

yağ yamır yag daga bağa yağ
ufuk erken yat erken kalk
oya okula koş

Güzelim cddemizi bozdular (
Kayseri sahil gittti Kayseri eziyet yolu geldi (

Kizlar bi ugrayip bakayim dedim ama kimsecikler yok,
neyse benden selam olsun bari. zemuszemus

dilom ve sevgili arkadaşları..hepinizin kandili mübarek olsun..allah bütün dularınızı kabul etsin:Saruboceq:

günaydın canlarımm..herkesin kandilini en içten ve güsel duygularımla kutluorumm

Gunaydin canimmm, bende senin kandilini ve butun diger arkadaslarin kandilini kutlarim.

Butun dualariniz kabul olsun insAllah. :1hug:

günaydın güzel hanımlar . herkesin kandili mübarek olsun duaları kabul olsunn amiiinn

günaydın kızlar...
KANDİLİNİZ MÜBAREK OLSUN. gönlünüzden geçen her dua kabul olsun inşallah :Saruboceq:

kaydirigubbakcemile5

gunaydın kıslar kandılınız mubarek olsun

hayırlı kandiller opuyorumnanaktan

Gunaydin herkese, nasilsiniz bugun. kaydirigubbakcemile5

işte bende geldim....ay sabah sabah bu herüf başıma iş çıkardı yaaaaaaa

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…