Kayserili Hatunlar:))

:1shok: :1shok: :1shok: nediyosun seeeennn
Çok uzun yaaa :çok üzgünüm:
Keşke bağda da net olsa :çok üzgünüm: Çok üzgünüm çoook

Kara kedi değil şiytan şiytan o :1ninca: kötükedihüso
Ama ben biliom yapacağımı bırakmam enderi halası kim oluyo annesi beni seviyio bi kere :sinifsinif:
Halasını ben ilk defa istanbula gittiğimde gördüm sanki ben ne yaptıysam kadına :çok üzgünüm:
Acaba güzelliğimi mi çekemedi :roflol:

inşallah bağa net bağlatacaz canım hihoyyyt
hemen olması için söyleyip duruyorum delikafadulden

ya bu kadın senden güzelini aslaa bulamazzzz :eek:lmaz:
niye çekemiyo sevginizi anlamadım :mymeka:
sen kaleyi içten fethetmişsin zaten.yerimseniben önemli olan annesinin sevmesi :dance:

kıslar ya resım mesı muhabbetı olmuş ben kacırdım tuh eşim gelınce kalkıyom ben pc den gormek ısterdım sızlerı

sensiyle arkadaşsam canım onun albnümüden bakabilirsin :)
Bendeniz kalenin işi tamamdır halası falan hak getire :)))

dilom ve sevgili arkadaşları..hepinizin kandili mübarek olsun..allah bütün dularınızı kabul etsin:Saruboceq:
kandil.jpg

günaydın canlarımm..herkesin kandilini en içten ve güsel duygularımla kutluorumm

Gunaydin canimmm, bende senin kandilini ve butun diger arkadaslarin kandilini kutlarim.

Butun dualariniz kabul olsun insAllah. :1hug:

günaydın güzel hanımlar . herkesin kandili mübarek olsun duaları kabul olsunn amiiinn

canım sesi gerçekten güzelmiş. o yaşta maşallah gırtlağı süper kullanıyor alkisalkisalkis

saolun canlar yaaaa.....dayımınoğlu falan ama insanda talih olcak işte biras...babadan görmeyince sefil büyüyo çocuklar....

resımleree bahtım hepiniz yiğin bir guzel çıkmışşınız valla cıtırlar siziiiiiiiii

X