Kayserili Hatunlar:))

:1shok: :1shok: :1shok: nediyosun seeeennn
Çok uzun yaaa :çok üzgünüm:
Keşke bağda da net olsa :çok üzgünüm: Çok üzgünüm çoook

Kara kedi değil şiytan şiytan o :1ninca: kötükedihüso
Ama ben biliom yapacağımı bırakmam enderi halası kim oluyo annesi beni seviyio bi kere :sinifsinif:
Halasını ben ilk defa istanbula gittiğimde gördüm sanki ben ne yaptıysam kadına :çok üzgünüm:
Acaba güzelliğimi mi çekemedi :roflol:

inşallah bağa net bağlatacaz canım hihoyyyt
hemen olması için söyleyip duruyorum delikafadulden

ya bu kadın senden güzelini aslaa bulamazzzz lmaz:
niye çekemiyo sevginizi anlamadım :mymeka:
sen kaleyi içten fethetmişsin zaten.yerimseniben önemli olan annesinin sevmesi :dance:

kıslar ya resım mesı muhabbetı olmuş ben kacırdım tuh eşim gelınce kalkıyom ben pc den gormek ısterdım sızlerı

sensiyle arkadaşsam canım onun albnümüden bakabilirsin :)
Bendeniz kalenin işi tamamdır halası falan hak getire :)))

dilom ve sevgili arkadaşları..hepinizin kandili mübarek olsun..allah bütün dularınızı kabul etsin:Saruboceq:

günaydın canlarımm..herkesin kandilini en içten ve güsel duygularımla kutluorumm

Gunaydin canimmm, bende senin kandilini ve butun diger arkadaslarin kandilini kutlarim.

Butun dualariniz kabul olsun insAllah. :1hug:

günaydın güzel hanımlar . herkesin kandili mübarek olsun duaları kabul olsunn amiiinn

kızlarr merak ediorum yorumlarınızı izledinizmiii

canım sesi gerçekten güzelmiş. o yaşta maşallah gırtlağı süper kullanıyor alkisalkisalkis

saolun canlar yaaaa.....dayımınoğlu falan ama insanda talih olcak işte biras...babadan görmeyince sefil büyüyo çocuklar....

resımleree bahtım hepiniz yiğin bir guzel çıkmışşınız valla cıtırlar siziiiiiiiii

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…