Kayserili Hatunlar:))

tatlicik guzelmis kiz yakisir da sana, bence yapar neden yapmasin ki. kaydirigubbakcemile5

ayşe ben emire bakarım da altını temizleme işine karışmam ona göreee kaydirigubbakcemile3

tatlıcık bu kızın saçları rengiyle şekliyle çok güzel. sende böyle dalgalı yaptırırsan süper olabilirde senin saçlar kısa değil mi buna gire CADIARZU

bu arada dün saba tümerde aydın vardı nası değişmiş gözlerime inanamadım :1shok:
sesinden tanıdım adamı yeni imaj yakışmış sengözlerimebaksanab

tamam canm şimdi göründü çok güzel renkte harika git bakalım

ya yapıoda ben kıza diomki mesela iri iri dalga istiom diom o tutuo merinos keçisi gibi yapıo beni...valla geçen yine aynı kuaförde bi kız gördüm saçları pek gözeldi..bak aynısından istiom bende dedim bakalım nası yapcak...

he benim saçım kısada ama yinede yaptıracam...

ayşe ben emire bakarım da altını temizleme işine karışmam ona göreee kaydirigubbakcemile3

tatlıcık bu kızın saçları rengiyle şekliyle çok güzel. sende böyle dalgalı yaptırırsan süper olabilirde senin saçlar kısa değil mi buna gire CADIARZU

bu arada dün saba tümerde aydın vardı nası değişmiş gözlerime inanamadım :1shok:
sesinden tanıdım adamı yeni imaj yakışmış sengözlerimebaksanab

anaaaaaaaaaaa kıs sen ne dionnn alt üst olarmı hepsi sana ait bakarım dedin söz ağızdan 1 kere çıkar yok öle şeyyyyy ...hem prova yapmış olursun senn bebeğin olunca napacaksın :emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek:delikafaduldendelikafaduldenya bide şuraya altını değiştiren bebekgülümsemeleri koysalar çok hoş olur

melonim bacım dilinimi yuttun sen niye yazmıon..

burda işinin uzmanı kuaför yok bence. hepsi ezberden gidiyor. hiç yaratıcılıkları yok :eek:lmaz:

ayşe sözüm altını sen değiştirirsen geçerli yoksa olmaaaz :eek:lmaz:
kendi bebeğimin olmasına daha çook var o zamana kadaaaar :emir_bebek:

bendeniz aslında bende senin gibi düşünüorumm yaaa.....bende kimse ii yapamıo die bikeresinde hiltona gittim oranın kuaförüne adı hilton ama adam saçıma bi fön çekti..ben bile evde daa iisini yaparım valaa...fön diil taradı resmen saçımı..olanda benim paracıklara olduu

haa buarada ben dünakşamki kınagecesine gitmedim kızlar yaaa..hava kötüydü zaten..evde kocişle güccük avratları izledik..çilek yedüükk dondurma yedükk..çekirdek çitledüüükk....evde daa iidik anlıcanız.....bgnde yaprak dökümü var ama ben düğünde olcam yarın netten izlerim artık

siz salon lüx olunca kuaförü profosyönel mi sanıyorsunuz. hiç alakası yok. tv de gördüğümüz gibi kişinin yüzüne bakınca ve kafa yapısından hangi saç modeli gider hangi renk gider burdakilerin onlardan anladığı yok. ezbermişer sürekli aynı şeyler. bide ağızları laf yapıyor tabi sende hemen kanıyorsun. bide berbat makyaj yapıyorlar. hiç beğenmiyorum. ben onlardan daha güzel yaparım :umursamaz:

melonim kaçtı.......

:roflol:

siz salon lüx olunca kuaförü profosyönel mi sanıyorsunuz. hiç alakası yok. tv de gördüğümüz gibi kişinin yüzüne bakınca ve kafa yapısından hangi saç modeli gider hangi renk gider burdakilerin onlardan anladığı yok. ezbermişer sürekli aynı şeyler. bide ağızları laf yapıyor tabi sende hemen kanıyorsun. bide berbat makyaj yapıyorlar. hiç beğenmiyorum. ben onlardan daha güzel yaparım :umursamaz:

Kiz bundan sonra sana gelelim ozaman hehe ufak capli bi kuafor odasi acarsin malikhanende. kaydirigubbakcemile3

günaydın arkadaşalr yaf siz ne ara kalkıp işiniz bitiryonuzda buraya geleyonuz yooosaam ben tembelmiyim

X