Kayserili Hatunlar:))

Kizlar demir eksikliginiz varsa oda cok sac doker, cildiye zaten kan testi yapar.

Ben 24 yasindayim canim, sen nekadardir evlisin?

megryann, gez tabi canim bilmiyorum en son nezaman geldin ama kayseri cok guzel oldu.

ben evleneli 3 yıl olcak temmuzda nerde oturuyorsun kayserıde canım

Cocuk var mi ya peki?

Son düzenleme:
yok maaalesef canım olsun dıye ugrasıyorum şimd iğneden geldim daha bizde merkezde oturuyordur hunatta sen

Olur canim insAllah kac zamandir istiyorsun ki sebebi belli mi peki?

Son düzenleme:
offf rabbim tüm bebk isteynlere bebişlerini nasip eder inşallahh:)

Kizlar demir eksikliginiz varsa oda cok sac doker, cildiye zaten kan testi yapar.

Ben 24 yasindayim canim, sen nekadardir evlisin?

megryann, gez tabi canim bilmiyorum en son nezaman geldin ama kayseri cok guzel oldu.

En son 3 yıl önce geldim kayseriye.Canım anneannemin cenazesini oraya defnetmiştik.Sonra gitmek nasip olmadı ama eşimde bende tekrar gelmek istiyoruz hem anneannemi ziyaret etmek hemde yıllardır gidipte gezmek nasip olmayan kayseriyi gezmek için.Ancak resimlerinden görüyorum ne kadar geliştiğini.Her gidip gelende aynı şeyi söylüyor kayserinin gelişip güzelleştiğini.Dahada güzelleşir inş. memleketimiz...

Allah rahmet eylesin canim, mekani cennet olur ins. :çok üzgünüm:

Bence de bir gun gelip gorun esin de mi kayserili yoksa onun memleketi farkli mi.
Akrabalariniz da var mi burda?

merhaba kızlar bugün sohbetinize katılamadım:smiley-cool:
yeni arkadaşlarda hoşgelmişler buyrunnnnnnnnn

İyi akşamlarr kaydirigubbakcemile2
Saçlarımı yine boyattım kaydirigubbakcemile3
Yeni arkadaşlar gelmişler aramıza hoşgeldiniz Şeniz
Bendeniz gördüm seni kaçma kaydirigubbakcemile

niye kaçıyım canım yaaa
sen burdamıydııın sengözlerimebaksanab

hadi yaa kötü olmuş. gündüzleri nete giremezsin o zaman fisfisfis

hadi yaa kötü olmuş. gündüzleri nete giremezsin o zaman fisfisfis

Yarın yaptıracam artık napıyım giremediğim yere boşa para ödemiş olacam benneyaptımki
Ben bugün hiç uyumadan geri işe geldim :1ninca:
Sabaha leeyla cıkarım.kaydirigubbakcemile3

arkadaşın geldiği için mi uyuyamadın canım?

evet canım fakülteye gittik diplomasını almaya öğlenden önce orayla uğrastık sonra evde işlerimiz vardı işte sacımı falan boyadık.
ama şimdi uyuyacam galiba mafoldumben

kıyamam sana 24 saat uykusuz kalmak zor tabi :teselli:
orda uyuma imkanın var mı peki?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…