Kayserili Hatunlar:))

...............

Son düzenleme:
tatlıcıkım çok güzelmiş gelinliğin. eminim sende o gün peri gibiydin opuyorumnanaktan

saol canımm valla öledik işte biras birass

Bende cok begendim gelinligini canim, cok yakismis sana. :asigim:

Hayirdir kizlar bi kayboldunuz birdaha gelemediniz. kaydirigubbakcemile

Sana da isin iyi rahat derken nazar mi degdirdik ne bu aralar baya yogunsun galiba. :1closedeyes:

kızlar yaklaşık 45 dak.sonra hamiş olup olmadıgımı öğrenicem 2 günüm var ama ben dayanadım ve kan testi yaptırdım..bakalım hayırlısı olsun..dualarınızı esirgemeyinn

Canim benim regl gununden sonra 10 gun icinde en iyi test sonucu alirsin, keske biraz daha bekleseydin. Hadi hayirlisi canim ins olumlu bir sonuc alirsin. :1hug:

kızlar yaklaşık 45 dak.sonra hamiş olup olmadıgımı öğrenicem 2 günüm var ama ben dayanadım ve kan testi yaptırdım..bakalım hayırlısı olsun..dualarınızı esirgemeyinn

hayırlısı olsun canım benim :Saruboceq:

Kiz nerden bileceksin doktor nebicim doktor da bunu sana soylemiyor regl gunun gelsin bi sonra 10 gun icinde en iyi sonuc alirsin.

Hmm anladim canim uzulme ins gelecek ay olur daha bu ilk ayiniz, hem bak boylece daha iyi anlamis olursun bebegi gercek isteyip istemedigine dair.
Negatif ciktiginda uzulduysen gercekten istiyorsun,
ama cok fazla birsey hissetmediysen cokta istiyor olamazsin

Hayirlisi canim kafana takma simdiden canim benim. :1hug:

saol canım tesellin için......üfffffffdurda bir türk kaffesi içem ben

ooo canım gelde yapam sana bidene en booll köpüklüsünden..içtim bile yafrum beee

afiyet şeker olsun güzelimm
bende kendime nescafe yaptımmm

kızlar ben kaçar herkese ii akşamlar diliorumm

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…