Kayserili Hatunlar:))

gel gelelim şuuu günlerdir kabusum olan gecelerimi zindan eden..yer yarılsada dibine geçsem dediğim olayaaaa....senağlamasenağlama
canım malum rahatsızlığımdan dolayı birkaç ilaç kullanmak durumundaydım allaha şükür en sonuncu ilacım dün akşam bittii amma velakin gel görki benide bitirdi..doktor sölemişti zaten yan etkisini ama napemm kullanmak zorundaydımmm...merak edion tabi ne oldugunu şimdi şöle anlatımm:roflol::roflol::roflol:
sefgulu dohtorum kullanıcam ilacı karnımda gaz sıkışması yaratabiliceni ve tahmin edersinki bununda pek hoş olmayan sonuçlar doğurabiliceni sölemişti...:roflol::roflol:çok gülmüştüm o sıra ama beni geceleri herüfe rezil kepaze ediceni nerden bilebilirdimki....10 aylık evliyim hayatımın en kötü son 7 gecesini yaşadımmm....yok herüfe ilacın etkisi diom ama o dalga geçtiği gibi inanmıoda marul kafaa....bida bu tür işlemlerde yazılı imzalı onaylı dohtor raporu alcam vallaaa....ahhh ahhh yaktın beni canım gülüm dohtorrr....iki karizmamız vardı malum gecenin azizliğine uğrayıp yokolup gitiii...geriye ise tüm güzel duygularuıyla oynanmış bir ben kaldı....var gerisini sen tahmin ettt...:roflol:

:roflol::roflol::roflol: Cok guldurdun beni.
Neyse kiz alistirma olmus, malum bebek istiyorsunuz ya anladigim kadariyla hamilelik doneminde de bu olay cok olurmus. :roflol::roflol:

Canim butun zahmeti sen mi cekeceksin o donem azicik da o ceksin birsey olmaz.

Ayrica biz de senin gelinlik resmini gormek istiyoruz dedik ama bizi begenmiyon galiba. mafoldumben

günaydın kızlar..
daha kahvaltı yapmadım. yapıyım geliyorum :eek:

koyacam canımda şimdi müsait deelim..hele şunlar bi gitsin koyacam valla.a..

bendenizim hoşgeldin....hadi yapta gel kaffaltını

Tamam canim ozaman bugun degil pazartesi koy olur mu bende cikacagim birazdan anacigimin yanina gidiyorum. hihoyyyt

ölemi gezmelerdesin yani bgn...bende anneme bi ugrıcam bgn.
kardeşime 3 tane civcic alcamda ...paşamın özel istegiiii

tatlıcıkım adın gibi çok tatlısın yaa. anlattığın şeye koptum :roflol:
hastalığınada allah acil şifalar versin :Saruboceq:

slm kızlar nasılsınızz burdan gördğüm kadarıyla yani okuduğum ...bomba gibisibnz maşallahhh:))

maşallah ozaman canm hepimize ...ya ben sabahları kalkınca kendimi kötü hissediyorum her yerim ağrıyo yataktan kalkmak istemiyorum...sizde de oluyormu bu durumlar...eşimdede var hadi o çalışıyo nasıl ortamda ne halde çalıştığıda belli ama ben?

oğlumu emzircem evimi temizleyecğim..sonra stv de aylardır bekledğim program var 7.türkçe olimp.yarışması onu izleyecğim fırsat bulursam gelirim hepiniz öper hasretle kucaklarım canlarım iyi hafta sonları hoşcakalın

ayşe çocuğunu emziren kadınlarda sırt ağrıları olduğunu duymuştum. senin ağrılarının sebebi de o olabilir. bide sürekli emiri kucağında taşıyorsun onunla uğraşıyorsun bu da yorgunluk verebilir sana. ayrıca hem kendi evinin hem kayınvalidenin evinin işleriyle uğraşıyorsun. e bütün bunlar üst üste gelince normal ağrılarının olması. ama sen yinede bi doktora görün istersen

Son düzenleme:
Selam olsun size ey Kayserili Hatunlar kaydirigubbakcemile3

selam dilo naber? Kayseri'li hemşom :roflol:
topiği okuyacaktım ama aşağıda abimi gördüm kaçmam lazım :roflol:
çünkü o artık Murat'ı biliyor -tatlicadiarzu-

selam dilo naber? Kayseri'li hemşom :roflol:
topiği okuyacaktım ama aşağıda abimi gördüm kaçmam lazım :roflol:
çünkü o artık Murat'ı biliyor -tatlicadiarzu-

:1shok: Nemzan söyledin ki CADIARZU
:icecream: Bİde korkak ve tırsak demek istiyorum.opuyorumnanaktan

X