Kayserili Hatunlar:))

tamam çağırırım tabi ki inşallah burada olursun:Saruboceq:

teşekkürler canım gelirim her zamankaydirigubbakcemile5

hemşehrim diyecektin herhalde :mymeka:

Öğretmen gibi arkamdasın vereliniortak :1shok:
Ya Çilek lütfen dua etme orda olmak istemiyorum mafoldumben senağlama
Ama nişanın için gelmek isterim :asigim:

Öğretmen gibi arkamdasın vereliniortak :1shok:
Ya Çilek lütfen dua etme orda olmak istemiyorum mafoldumben senağlama
Ama nişanın için gelmek isterim :asigim:

ya zaten sürekli burada olmazsın görev yeriniz değişir sürekli üzülme
keşke gelsen

ya zaten sürekli burada olmazsın görev yeriniz değişir sürekli üzülme
keşke gelsen

Ya İpka verdiği için bir süre daha orda :1no2: yani evlenirsek mecbur halasına yakın olacam senağlama burnumdan getirir o kadın senağlama
Hep dua ettim şark çıksın diye senağlama olmadı.
Bak yine dertlendim.

uff dilom artık üzülme yeter.
hayırlısı buymuş demek ki
gelmiyeceğim deme her zaman hayırlısı de :mymeka:totoya kızgın çubukla vururum bak :roflol:
temmuz sonu veya ağustos başı burada mısın?

Ağustosun 8i bi engel çıkmazsa ordayım düğün var yine -tatlicadiarzu-ama bu sefer teknede olacak alkisalkisalkis öyle vur patlasın çal oynasın değil.
Ordanda endiyi koluma takıp Sivas'a gidecez
Selam hemşolarımm ben geldimmmm:teytey:

selam hoşgeldin.Nasılsın.

Selam hemşolarımm ben geldimmmm:teytey:
selam hemşo hoşgeldin kaydirigubbakcemile3

Ağustosun 8i bi engel çıkmazsa ordayım düğün var yine -tatlicadiarzu-ama bu sefer teknede olacak alkisalkisalkis öyle vur patlasın çal oynasın değil.
Ordanda endiyi koluma takıp Sivas'a gidecez
hımmmmmmmmmmmm bakarız artık uyarsa vereliniortak

:roflol::roflol:gelemesen de ben yazarım şöyle bastıra bastıra Filiz diye :roflol:

:mymeka: bastırmadan yaz
Çabuk silinsin.
Gerçi bu gittiğim düğünde enderide kendimide yazdım ikimizde silinmiştik.
Takıdan sonra gelin odasında hemen gelinin ayağının altına baktım :roflol:

amanın aman aman sohbetinizi sevem sizin.....
herkeslereee günaydınn diomm...güsel bi haftasonu geçirmeniz dileğiyleeee....

(En sevdiğim gündür cumartesi...
ışim yarım gün,3.30'da paydos..ondan sonra bütün gün senin... ne istersen yap.Ertesi günün pazar olmasıda ayrı bir güzellik katıyor cumartesiye.Akşam geç saate kadar oturup,pazar günü öğlene kadar uyuma planı beni o kadar mutlu ediyorki anlatamam.)

Son düzenleme:
Gunaydin caniminici seni boyle neseli gormek ne guzel. :1hug:
Kiz cumartesi gunleri 13.30 da cikiyorsun da neden bulusmaya azicik gec gelirim falan diyordun.
Bu arada beyaz esyanizi ne yaptiniz canim?

Vede son olarak senin blog yazilarin varda ben bunu neden goremiyorum. fisfisfis

nan canımıniçi saati yanlış yazmışım haaaaa....şimdi düzelttimm....soraa beyaz eşyalar tamamda adam 1 milyar nakit istiii devamını taksitlendirecek...bizim herüfte onu ayarlıo işte...blog yazımı neen göremin onu annamadım vall abacım yaaaafff...

assında çoookk neşeli deelim sensimde sdc kendi halime gülüommm.....ve çok utanıorum kendimdennnnmafoldumbenmafoldumbenmafoldumben
nie die soracan demiiii...ayyhhh nası anlatcamki gıııııııı

Hayirdir kiz deli niye. kaydirigubbakcemile3
Beyaz esyalardan neleri aldiniz
Ve bende anlamadim su blog yazilarini gorememe sebebini. CADIARZU

beyaz eşyalardaannn...çamaşır makinası,bulaşık makinası,buzdolabı,set üstü fırın,televizyon,elektirik süpürgesi bide bunlara ilaven hediye olarak 3lü blender seti verio....işt etoplamda 4 küsür milyar para edioda önden şu peşin işi olmasaydı ama vade farkı almıcakmış bize yaptıgı tek kıyak buu....

gel gelelim şuuu günlerdir kabusum olan gecelerimi zindan eden..yer yarılsada dibine geçsem dediğim olayaaaa....senağlamasenağlama
canım malum rahatsızlığımdan dolayı birkaç ilaç kullanmak durumundaydım allaha şükür en sonuncu ilacım dün akşam bittii amma velakin gel görki benide bitirdi..doktor sölemişti zaten yan etkisini ama napemm kullanmak zorundaydımmm...merak edion tabi ne oldugunu şimdi şöle anlatımm:roflol::roflol::roflol:
sefgulu dohtorum kullanıcam ilacı karnımda gaz sıkışması yaratabiliceni ve tahmin edersinki bununda pek hoş olmayan sonuçlar doğurabiliceni sölemişti...:roflol::roflol:çok gülmüştüm o sıra ama beni geceleri herüfe rezil kepaze ediceni nerden bilebilirdimki....10 aylık evliyim hayatımın en kötü son 7 gecesini yaşadımmm....yok herüfe ilacın etkisi diom ama o dalga geçtiği gibi inanmıoda marul kafaa....bida bu tür işlemlerde yazılı imzalı onaylı dohtor raporu alcam vallaaa....ahhh ahhh yaktın beni canım gülüm dohtorrr....iki karizmamız vardı malum gecenin azizliğine uğrayıp yokolup gitiii...geriye ise tüm güzel duygularuıyla oynanmış bir ben kaldı....var gerisini sen tahmin ettt...:roflol:

Keske birde dedigim yere bi baksaydiniz once hem senin is yerine de yakin neyse hayirlisi olsun canim ya :1hug:

:roflol::roflol::roflol: Cok guldurdun beni.
Neyse kiz alistirma olmus, malum bebek istiyorsunuz ya anladigim kadariyla hamilelik doneminde de bu olay cok olurmus. :roflol::roflol:

essahmı dion gııı desen yandı gülüm keten helvaaa.....yoh bi geceki faciayı unuttuk derken ertesi gece tekraarrr oluo..abuuwww ben o dönemde napcam yaaa

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…