Kayseri Systm Hastanesi

Dilekr

Üye
Kayıtlı Üye
3 Şubat 2023
642
223
25
Hanımlar Kayseri Systm Hastanesi Kadın doğum bölümüne giden var mı ? Hangi doktorlara gittiniz memnun kaldınız mı?

Ben de merak ediyorum, gidenlerden öneri alsak süper olur. Kayseride başka hastane ve doktor önerenlere de açığım
Aslında ben geçenlerde öneriyle Systm Hastanesi'ne gittim ilk defa. Bir tane ilaç ve bir tanede vitamin verdi eşime de bana da bitkisel şeyler önerdi 25 gün sonra tekrar gel dendi bakalım ne olacak

Hanımlar Kayseri Systm Hastanesi Kadın doğum bölümüne giden var mı ? Hangi doktorlara gittiniz memnun kaldınız mı?
Bizim 4. denememiz orda ve iyimi kötümü bende bilemedim hemsirelerin cogu gecimsiz, özel hastane demeye bin sahit lazim. Doktorumuz mesgul ama iyi ondan yana bi slkintimiz yok. Her gittigimizde fiyat iki kati artmis oluyo.. bu denemeden sonrs tekrwr gidermiyim bilmiyorum

Hm bize şuan ayın 27 sinde test yapın dedi inşallah olacak bakalım Ücrette 3. Kere gittik geçen aynı bakalım. Peki özel değilse siz ne için gittiniz sorun nedir ?

Ben de merak ediyorum, gidenlerden öneri alsak süper olur. Kayseride başka hastane ve doktor önerenlere de açığım
Ben çok doktora gittim hepsi çok iyiydi bazılarını yarıda bıraktım. Dr.Mehmet Tayyar, Dr Zeki Yılmaz , Dr.Semih Zeki Uludağ, Şimdi ki de Mustafa Ertürk. Bence hepsi iyiydi çok ilgililer.

Hm bize şuan ayın 27 sinde test yapın dedi inşallah olacak bakalım Ücrette 3. Kere gittik geçen aynı bakalım. Peki özel değilse siz ne için gittiniz sorun nedir ?
Insallah bizim gitme sebebimiz azospermi. Ilk denemelerimiz almanyada olmusdu ve ürolog ünal hoca ve gökalp hocanin suam bizi getirdikleri noktaya aslaaa gelmemisdik. Cok güzel sonuclar elde ettik. Henüz dogru embriyoyu yakalamis olmasak da. O yüzden diger eksileri görmezden geliyoruz.

İnşallah olur en kısa zamanda hayırlısı olsun diyelim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…