Kayseri Systm Hastanesi kadın doğum bölümüne gidenler...

Dilekr

Üye
Kayıtlı Üye
3 Şubat 2023
642
223
25
Systm Hastanesi'ne gitmeye başladım arkadaşlar hamile kalmak için sizlerde gittiniz mi? Hangi doktoru önerirsiniz ben Mustafa Ertürk'e gidiyorum nasıl doktor sizce?

Merhaba canım..bende daha dün gittim Mustafa Ertürke. Annem bana hamile kalmaya çalışırken Mustafa Ertürk sayesinde gebelik elde etmiş. Bende 2bucuk yıllık evliyim. Bizde gittik. Bir ilaç verdi bana Femara diye. Eşime de bitkisel vs birşeyler söyledi. Sigarayı bırakmasını söyledi eşime. 23unde tekrar gelin dedi ama ben umutluyum bu doktordan

Evet canım bana da Climen vermişti birde vitamin aynı şeyleri söyledi, ikinci gitmemizde de Femara verdi, şimdi bazı şeyler söyledi onları yaptık ve ayın 27 sinde test yaptıracağız bu sefer benim de umudum var olur inşallah sizin de bizim de

Canım inşallah ya. Sonucunu merak ederim haber ver bana. Bende femara baş ağrısı baş dönmesi yaptı ya. Sarhoş gibi sürekli dolanıyorum öyle. Bide çok uykum geliyor inşallah ikimizde bebislerimizi sağlıkla kucağımıza alırız

Merhaba kızlar. Bende tekten de özlem hocaya gidiyorum. Pcos var bende. Gecen ay klomen catlatma ignesi oldum olmadi. Bu ay femara verdi. Ayrica inofolic combi verdi kullanıyorum bakalim insallah gönlümüzce olur

Ben bugün kontrol için gittim. Sağda 21mm solda 18mm yumurtam oluşmuş. Çok güzel dedi. Ikiz olursa ben karışmam dedi. Çatlatma iğnesi verdi bu gece onu yapicam

Ben çok memnun kaldım. Ilgisi güzel direk tüp bebek demeden doğal yolları denemeye yönlendirmesi güzel. Her konuda yardımcı bir doktor. Annem bana hamileyken takibini ve doğumu Mustafa Ertürk yaptırmış baya bilgili bı doktor. Tavsiye ederim

Ay canım hayırlısıyla güzel haber bekliyorummm senden inşallah. Bende 2gun önce gece yaptım ovitrelle iğneyi. Bakalım inşallah umutluyum

Canım ovitrelle sonrası ağrı oldu mu kasıklarında. Benim şuan çok ağrım var. Doktorun ilişki dediği gündeyim şuan

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…