Bakıcı, Kreş, Oyun Ablası KAYSERİ KREŞ HK.

Çocuğunuzun bakıcı veya kreş deneyimleri, önerirler, tavsiyeler, karşılaşılan problemler, oyun ablaları ve oyun grupları
merhaba kreş deneyimi olan var mi ? aklımda 3 yer var park kreş gymboreyi ve tekten hayriye toskar kreş e bilgisi olan var mi bana yardımcı olur musunuz

Merhaba arkadaşlar bende sizin gibi kreş arayışındayım gymboore ebeveynli oyun grubuna gidiyoruz suan kızım 25 aylık eylül gibi bende göndermeyi düşünüyorum açıkcası kfam çok karışık talasda oturuz bizde

merhaba kreş deneyimi olan var mi ? aklımda 3 yer var park kreş gymboreyi ve tekten hayriye toskar kreş e bilgisi olan var mi bana yardımcı olur musunuz
Gymboore çok yüksek fiyat verdiler ve 2-3 yaş grubu tam zamanlı almadıkları için düşünmüyorum tam zamanlı olursa gymboore sahibi park kreş önerdi ama hala arayış içindeyim

Merhaba 10 aylık ve 35 aylık cocuklarim için kreş bakıyorm.sizin tavsiyemiz ve tecrubeniz oluşmuştur bu süreçte . yardımcı olur musunuz?

Merhaba 10 aylık ve 35 aylık cocuklarim için kreş bakıyorm.sizin tavsiyemiz ve tecrubeniz oluşmuştur bu süreçte . yardımcı olur musunuz?
meraba 10aylık bebegınız ıcın fıkrım yok ama 36 aylık olan ıcın gondermeyın dıyecegım yerler var malesef, benım kızımda 4 yasında kres arıyorum halen en son yakomazlar akademı yı denedık ama memenun kalmadım yalan soylenıyor malesef, cocuklar yaptı gıbı gosterılıpğ hocalar yapıyor etkınlıklerı. daha kurumsal yerlere bakın derım.

Merhaba güzel anneler,
kızım 14 aylık:emir_bebek: ve ben özel sektörde çalışıyorum. kızıma bugüne kadar annem bakıyordu fakat annemde yaşlılıktan zorlanıyor ve hiç alışık değil bebek bakmaya psikolojik olarakta çok zorlanıyor. ailecek buhran geçireceğiz :bicak:çünkü ben artık pes ettim. iş stresi+annenin yorgunluk stresi+ev stresi+... yani çalışan anneler bilir yoğun bi hayat
artık annemle aramız bozulmaya başladı o yüzden kreş en mantıklısı geliyor bana. talasta oturuyoruz bildiğiniz önerebileceğiniz güvenli hijyenli kreş varsa ACİL ihtiyacım var önerilerinize.

:KK51::KK51:
Gec gordum. Ben kayseride oturuyorken oglumu buyuk nesil kolejinin kresine yollamistim harika bir okul ogretmenleri cok icten orayi onerebilirim

meraba 10aylık bebegınız ıcın fıkrım yok ama 36 aylık olan ıcın gondermeyın dıyecegım yerler var malesef, benım kızımda 4 yasında kres arıyorum halen en son yakomazlar akademı yı denedık ama memenun kalmadım yalan soylenıyor malesef, cocuklar yaptı gıbı gosterılıpğ hocalar yapıyor etkınlıklerı. daha kurumsal yerlere bakın derım.
Anladım cevabınız için teşekkürler 😊

Yakomozlar akademiye çocuğunuz mutlu gidip geliyor muydu peki,seviyor muydu.benim için etkinlik değil mutlu olması önemli çünkü

Yakomozlar akademiye çocuğunuz mutlu gidip geliyor muydu peki,seviyor muydu.benim için etkinlik değil mutlu olması önemli çünkü

meraba avukat anne kızımın orda mutlu oldugunu dusunmuyorum cunku ne zaman alsak okul cıkısı hep tartısıyoruz arabada sızıp kalıyor. ilgilendiklerini sanmıyorum.

X