Bakıcı, Kreş, Oyun Ablası KAYSERİ KREŞ HK.

Çocuğunuzun bakıcı veya kreş deneyimleri, önerirler, tavsiyeler, karşılaşılan problemler, oyun ablaları ve oyun grupları

esin_did

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
1 Eylül 2016
97
67
36
Merhaba güzel anneler,
kızım 14 aylık:emir_bebek: ve ben özel sektörde çalışıyorum. kızıma bugüne kadar annem bakıyordu fakat annemde yaşlılıktan zorlanıyor ve hiç alışık değil bebek bakmaya psikolojik olarakta çok zorlanıyor. ailecek buhran geçireceğiz :bicak:çünkü ben artık pes ettim. iş stresi+annenin yorgunluk stresi+ev stresi+... yani çalışan anneler bilir yoğun bi hayat
artık annemle aramız bozulmaya başladı o yüzden kreş en mantıklısı geliyor bana. talasta oturuyoruz bildiğiniz önerebileceğiniz güvenli hijyenli kreş varsa ACİL ihtiyacım var önerilerinize.

:KK51::KK51:

Merhaba Ben de kayseride kreş arıyorum. Tecrübesi olanların tecrübelerinden faydalanmak istiyorum. Düşler akademisi iyi diye duydum ama sınıflar 20 kişilikmiş, çok kalabalık.

bu ted kolejinin orda ikizler kres vardi. kizim orda deneme icin gitmisti.
cok guzeldi buyuk bahcesi, yesillik icinde, parki, ogretmenleri ve ilgileri mukemmeldi.

temizligi hijyeni de keza oyle. ben tavsiye ederim..

bu ted kolejinin orda ikizler kres vardi. kizim orda deneme icin gitmisti.
cok guzeldi buyuk bahcesi, yesillik icinde, parki, ogretmenleri ve ilgileri mukemmeldi.

temizligi hiyjeni de keza oyle. ben tavsiye ederim..
kızınız ne kadarlıkken gitmişti ve ne kadar süre önce gitti?

kızınız ne kadarlıkken gitmişti ve ne kadar süre önce gitti?
gecen yil eylulde. 2 yasina yakindi.
evde cok bunaliyordu biraz yasitlariyla vakit gecirsin dedik ama 1 hafta denedi hic yemek yemedigi ve uyumadigi icin aldik . ben calismiyorum evdeyim cok ustelememistim.

Harikalar diyarı diye sir kreşle görüştüm sadece .1000 TL dediler. Siz
Merhaba güzel anneler,
kızım 14 aylık:emir_bebek: ve ben özel sektörde çalışıyorum. kızıma bugüne kadar annem bakıyordu fakat annemde yaşlılıktan zorlanıyor ve hiç alışık değil bebek bakmaya psikolojik olarakta çok zorlanıyor. ailecek buhran geçireceğiz :bicak:çünkü ben artık pes ettim. iş stresi+annenin yorgunluk stresi+ev stresi+... yani çalışan anneler bilir yoğun bi hayat
artık annemle aramız bozulmaya başladı o yüzden kreş en mantıklısı geliyor bana. talasta oturuyoruz bildiğiniz önerebileceğiniz güvenli hijyenli kreş varsa ACİL ihtiyacım var önerilerinize.

:KK51::KK51:
Harikalar diyarı diye bi kreşle görüştüm sadece 1000 TL dediler. Siz ne yaptınız bir yerle görüştünüz mü Ben de sizin gibi acil kreş arıyorum

Harikalar diyarı diye sir kreşle görüştüm sadece .1000 TL dediler. Siz

Harikalar diyarı diye bi kreşle görüştüm sadece 1000 TL dediler. Siz ne yaptınız bir yerle görüştünüz mü Ben de sizin gibi acil kreş arıyorum
Sizinki ne kadarlık ? Yuvamla görüşebildim sadece.

Kızlar konuyu takipteyim bende, anneme yakın olsun diye park kreşi düşünüyordum ama maalesef taşınacaklarmış, nereye ne yapsam bilmiyorum, közüm 4 yaş oldu bu arada.

Ben henüz bir kreşe göndermiyorum Ama kreş arıyorum bu yıl için. Bahçesi olan ve öğretmeni iyi olan . görüştüğümüz kreşlerle ilgili fikir beyan edebiliriz
Senin bebek ne kadarlık demek istedim. Yuvam iki yaş altı almıyorum dedi gezdik bayağı yemeklerine falan baktım düşünülebilir ama açıkcası tam olarak kreşte öncelikle neleri araştırmam gerekiyo ondan emin değilim.

Merhabalar bende Kayseri talasta oturuyorum. Çocuğumu 2 yaşındayken minik adımlara gönderdim birkaç ay memnun kalmadım aldım bakıcıya verdim. Şimdi 4 yaşında ve 2 aydır idealim kreşe gönderiyorum çok memnunum kesinlikle tavsiye ederim yeni açıldı zaten burası da . Öğretmenleri çok ilgili çocuğum çok mutlu.

Merhabalar bende Kayseri talasta oturuyorum. Çocuğumu 2 yaşındayken minik adımlara gönderdim birkaç ay memnun kalmadım aldım bakıcıya verdim. Şimdi 4 yaşında ve 2 aydır idealim kreşe gönderiyorum çok memnunum kesinlikle tavsiye ederim yeni açıldı zaten burası da . Öğretmenleri çok ilgili çocuğum çok mutlu.
merhaba baloncuk13 bende talasda otruyorum ve kreş arıyorum eve yakın olsun diye minik adımları düşünmüştüm bende ama yazdıklarınızdan sonra bıraz daha düşünücem kızınız halen ıdalım krese devam ediyormu halen memnunmusunuz?

kreş aramaya devam ediyorum başka önerisi olan varmı ? yıldırım beyazıtta yakomazlar kreşi bilenınız varmı?

merhaba baloncuk13 bende talasda otruyorum ve kreş arıyorum eve yakın olsun diye minik adımları düşünmüştüm bende ama yazdıklarınızdan sonra bıraz daha düşünücem kızınız halen ıdalım krese devam ediyormu halen memnunmusunuz?
Gönderdiğim iki kreşten de memnun kalmadım canım. İkinciden de aldım. Bakıcıya verdim. Sen ne yaptın buldun mu kreş

Merhaba kızlar bende talasta oturuyorum kıızm şuan 2 yaşında bende eylül ayı gibi kreş düşünüyorum ama hiçbir fikrim yok henüz

Gönderdiğim iki kreşten de memnun kalmadım canım. İkinciden de aldım. Bakıcıya verdim. Sen ne yaptın buldun mu kreş
Malesef henuz bir yere karar veremedim düşler akademisinin yıldırım beyazıttakı subesıne içimiz sindi bir oda 1150tl dediler bizi zorlar diye vazgectik.güvenilir bir yer bulmak cok zormuş kafam cok karısık ama acil bir yer bulmam lazım :KK43:

Bu arada gönderdigin iki kreşdende memnun kalmamana üzüldüm acıkcası bakıcının iyisini bulursan oda iyi oluyor ama gözün arkada kalmıyor benim kızımda bir zaman bakıcıda idi cok memnundum

Meraba bayanlar ben bir kreş buldum alp anaokuluna baslıycaz haftaya.bahçesi cok guzel etkinlikleride hoşumuza gitti.denedikden sonrada muhakkak bilgi veririm burdan belkı birisine yardımım dokunur diye.internetten araştırıp bakabılırsınız okula bu arada :)

X