KAYSERİ DETAYLI ULTRASON DR ÖNERİSİ

Poncikss

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
23 Haziran 2021
1.064
568
26
Kızlar kayseride detayli ultrason yaptiranlar doktor onerisinde bulunabilirmi ? Tecrubeleriniz neler ?

Merhabalar ben 6 yıl once tuncay ozgüne gitmistim o zamanlar fakultede egitim veriyordu hemde ozel muayesi vardi orada da detaylı ultrasyon bakıyordu o zaman memnun kalmıstım araştirabilirsiniz 😊

Merhabalar ben 6 yıl once tuncay ozgüne gitmistim o zamanlar fakultede egitim veriyordu hemde ozel muayesi vardi orada da detaylı ultrasyon bakıyordu o zaman memnun kalmıstım araştirabilirsiniz 😊
Ya aslinda doktorum 3 tane doktor onerdi. mehmet tayyar , tuncay özgün ve müslüm Sarıkaya bende hangisine gidecegimi bilemiyorum arastirma yapiyorum 😊 cok teşekkür ederim 🙏 siz fakulteye mi gitmiştiniz ? Yoksa kendi kliniğine mi ?

Kendi muayenesine gitmistim fakulte de sadece ders veriyordu muayene yapmiyordu etrafimda bir cok kisi de ona gitti o zaman benim de kadın dogumcum onu onermisti sizin doktor kim merak ettim?

Kendi muayenesine gitmistim fakulte de sadece ders veriyordu muayene yapmiyordu etrafimda bir cok kisi de ona gitti o zaman benim de kadın dogumcum onu onermisti sizin doktor kim merak ettim?
Benim doktorum Acıbademde Tuğçe baykara tüp bebek tedavimi orda olmustum mustafa taşta şimdide onun ekibinde diye tugce hanimla devam ediyorum

Bende kayseri de detaylı ultrason yaptırmayı düşünüyorum, özel klinik fiyatlarını biliyor musunuz? Şehir hastaneleri ücretsiz mi yapıyor?
Valla bende araştırma icerisindeydim acikcasi sehir hastanesi ucretsiz yapıyormus evet ama ben orayi pek düşünmüyorum. Yarın icin mehmet tayyar beye randevu aldim kendi klinigide var ama hüma hastanesinde de bakiyormus 3800 tl tek gebelik icin fiyati bu sekildeymis umarim memnun kalırım 🥰 deneyimimi mutlaka sizinlede paylasirim

Şehir hastanesi doktorları çok tatlılar (kendim oraya gidiyorum)
Diğer türlü öneri de bulunabilecegim hiç doktor tanımıyorum.
Ama hüma da ki doktorlar da çok iyi

Şehir hastanesinde ben sıra bulamamıştım. O yüzden mecbur ücretli yaptırmıştım

Tuncay özgün 👍🏻 çok detaycı bir doktor tekrar tekrar kontrol ediyor

Şehir hastanesi doktorları çok tatlılar (kendim oraya gidiyorum)
Diğer türlü öneri de bulunabilecegim hiç doktor tanımıyorum.
Ama hüma da ki doktorlar da çok iyi

Kızılay hastanesindeki doktora gitmiştim. Kendisinden çok memnun kalmıştım.
Tesekkurler kizlar mehmet Tayyara almistim randevu 8.30daydi muayenem girdim ciktim çok şükür 😊 arastiranlara fikir olur en azindan 🙏

Tesekkurler kizlar mehmet Tayyara almistim randevu 8.30daydi muayenem girdim ciktim çok şükür 😊 arastiranlara fikir olur en azindan 🙏
Mehmet tayyari ilk kez duydum
Ben bu yorumu yazarken altta önceden hüma da olan Cemal Ünlü kadın dogum doktoru reklami cikmasi peki 🤣

Valla bende araştırma icerisindeydim acikcasi sehir hastanesi ucretsiz yapıyormus evet ama ben orayi pek düşünmüyorum. Yarın icin mehmet tayyar beye randevu aldim kendi klinigide var ama hüma hastanesinde de bakiyormus 3800 tl tek gebelik icin fiyati bu sekildeymis umarim memnun kalırım 🥰 deneyimimi mutlaka sizinlede paylasirim
Evet o doktoru bende duydum ama olumsuz da duydum, siz girdiniz mi bugün nasıldı

X