kayra bebek bizimle

bebiscimkayra

bende bilmiyorum
Kayıtlı Üye
9 Ekim 2008
317
1
meraba arkadaşlar..hemen girip haber vereyim dedim....herkes biliyor atık benim bebğin 42 haftalık doğduğunu....8 şubat tta sabah 6 yı çeyrek geçe bize merhaba dedi....ayrıntıları daha sonra yazarım inşallah...bebğimiz maşallah sağlıklı....hepinizi Allah kurtarsın dualarım sizinleydiiii

hele şükür sana da gözünaydın diyebildik canım
allah ona sağlıklı, mutlu, sevgi dolu uzun bir ömür versin
sana da geçmiş olsun
e artık resimlerini, kilosunu bekliyoruz
bizi için kokla Kayra'mızı

Ne kadar güzel hergün birkaç tane bebeğimiz oluyor .Gözünüz aydın canım allah analı babalı büyütmek nasip etsin demekki herşeyin bir zamanı varmış bebeğin biraz fazla bekletti seni ama sanırım buna değdi.Öpüyoruz tekrar tebrikler .

Canım çok sevindim, gözünüz aydın bende çok sabırsızlanıyorum artık doğum hikayenizi bekliyoruz allah sağlıklı bir şekilde büyütmeyi nasip etsina.s.

valla ben de çok sevindim, sen doğuramadıkça üzülmüştüm. Allah analı babalı büyütsün, doğum hikayeni bekliyoruz..

Oooo maşallah tatlım sonunda yaptın doğum Allah analı babalı büyütsün gazın olmasın bol bol sütün olsun (AMİNNNNN)

Canım allah analı babalı büyütsün bilirim çok güzel bir duygu rabbim herkese nasip etsin

gözün aydin canim
allahim saglikla sihatle büyütmeyi nasip eder insallah
ismide cok seker bayildimmmmm

çok sevindim bebişcim allah analı babalı büyütsün, sende doğurdun ya sıra bana gelir artık :))
bebişinin fotolarını ve hikayeni bekliyoruz canım..

Hoşgeldinnn Kayra bebeekkk:)))))
Rabbim sana sağlık,sıhhat,mutluluk ve ailenle birlikte uzuun ömürler versin inş..
Allah bağışlasınn...

çok şükürrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr
sonunda zorlada olsa gelebildi haylaz
benim oğlumda kayraya benzicek gibime geliyor

hayatim gözün aydin , saglicakla büyüt melegini ..
en yakin zamanda dogum hikayeni ve nazli oglunun fotografini bekliyoruz

çok sağolun kıslar...giremiyorum nete gelen gidenden vebebkten...çok şükür biz sıramzıı savdık darısı doğum yapayanlara.......
ben normal doğum sancısını çekip 6 saatten fazla sonra açılma olmadığı için sezeryane girdim....ama inanın normal doğum yapmış kadar rahatım...sadece ilk gün çok zordu....ama sonra Allah güç verdi.....bebğim 3350 gr 52 cm doğdu....herşey yolunda...sağolun...maşallah....

41 kere massallah cnm nazar degmesin iyi olmana cok sevindim canim arkadasim
bebisinede 41 kere massallah cook öpüyoruz sizi bol sütlü az gazli günler dilerim hayatim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…