Kaynanamın fotoğrafını sosyal medyada paylaşıp isminin başına hakaret edip paylaştım Kocam gördü delirdi. Çok üzgünüm.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
6 aylık bir evililik ve bu evlilik bitmeli bitmeli de zaten saygısızlığı da aşmış bu durum sosyal medyada aşağılamaya girmiş bu olay bence adam sizi bosar siz de boşanma kararı verin ve eve dönmeyin saygı duymadığınız bir ailede durmayın intikam nedir yahu işinize gelmiyorsa evliliği bitirin bu bakar basit her şey

Talebiniz üzerine konu yorumlara kapatıldı ama şunu söylemeden geçemeyeceğim, devletimiz evlilik öncesi yapılan sağlık kontrollerine ilave tam teşekküllü bir hastanede heyete girme zorunluluğu getirmeli.

Çiftler hem psikolojik hem de yaşla davranış uyumu var mı diye incelendikten sonra “Evliliğe Uygundur” belgesi alamayanlara nikah yasağı getirilmeli.
Kayınvalidenize kızdınız geçmişin bir öfkesi vardı ortaokul çocuğu gibi hareketler yaptınız ama bu nedir?
Eşinize de öfkeniz varsa boşanırsınız, ki bu gidişle birileriyle başınızı fena belaya sokacaksınız.

Daha önce de böyle şeyler yapmıştım ama kendi adıma sinirlenince

_kendimi araplara satmak için fake hesap açıp eşime gönderiyordum

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…