Kaynanam ile kavga ettik sizce sorun benmiyim

buyt

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
15 Haziran 2024
13
4
26
Merhaba herkeze ben 8 yıldır kaynanam ile yaşıyorum bir iki defa ayrı eve çıktık ama maddi zorluklar olduğu için geri döndük çıkma sebebi de kavga ettik kovdu bizi sonra gelin diye yalvardı
Neyse asıl konu kaynanam çeyizlik bulaşıkları mı çıkarmış dolaba koymuştu bende neden çıkardın misafir olursa çıkarırız bir sürü tabak var zaten dedim biraz somurtarak oda kimsem yok ev zaten senindir sıkıntı ediyorsan al bulaşıkları bir daha elimi sürmem bende yok öyle demek istemedim demeden başladı vay sen gece gündüz makinayi çalıştırıyorsun bu dağınıklık hepsi senin bende ben tek mi yaşıyorum niye benim. Sonra dedi sen iki defa çıktın geldin konuşmaya hakkın yok bende neden köleniz miyim oda dedi bok yemişsin babanla birlikte bende sinirle sen ye dedim vay sen bana madem öyle dedin bu evde oturamazsin çık git dedi eşim ise sen haksız sın niye bulaştın biliyor sun sorunlu bende kendimi ezdiremem yeter dedim dünden beridir beni suçluyor sizce suçlu muyum.

2 kere çıkıp geldiğiniz için ne yapsam gitmiyorlar diyerek her şeyi yapacak. Sizin babanızı neden bulaştırdı onu da anlamadım. Aslında konuyu da anlamadım ben. Bulaşık dediğiniz tabak çanak mı?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…