kaynanam düşük yaptığıma inanmıyor hiç napıcam bu durumda çok üzgünüm

attaQue;canım genelleme yapma burda kayınvalidesini annesi kadar çok sevenlerde var bunun başında bende geliyorum.lütfen genelleme yapma...

Genelleme yaparım yada yapmam benim yorumum beni ilgilendirir , katılırsın katılmazsın o seni ilgilendirir.
Ayrıca bu tür modeller dedim , gözlük lazımsa verelim..

attaQue;canım genelleme yapma burda kayınvalidesini annesi kadar çok sevenlerde var bunun başında bende geliyorum.lütfen genelleme yapma...

BENİM İÇİN YAZDIN CANIM GALİBA AMA YANLIŞ OKUDUN GALİBA BEN KAYINVALİDESİ İLE İLGİLİ Bİ YORUM YAPMADIM SADECE ŞU ANDA KİMSEYİ KAFASINA TAKMAMASINI SÖYLEDİM.

Benim kayınvalİdemde hamile kaldığıma inanmıyordu, diyordum ki bak kadın ben hamileyim kan testim bin bilmem kaç, diyordum yok anam inanmıyordu olmaz öyle şey regl 15 gün geçmeden hamile olduğun anlaşılmaz diyip duruyordu.Bide kendisi ebe onun zamanında kan testi, ultrason diye birşey yokmuş. Çok kızıdırmıştı beni.Birde kanamam vardı, adet görüyosundur diyordu.Şimdi 3 aylık hamileyim.

Yaa bide kayınvaldesini annesi gibi sevenler yokmu.....Hay Allahım nasıl bir tutarsın kendi annenle aklım almıyor.Kimse benim annemin yerini tutamaz.Kimse hiç kimse, hele hele kayınvaldem asla.

pembişim çok sinir oldum burada ya, allah sana sabır versin canım. üzüntünün üstüne bir de bunlarla uğraşmak zorunda kalıyorsun. oysa moralinin yüksek olması gereken bir dönem geçiriyorsun..
nasıl bir zihniyet nasıl bir vicdandır bu ya...

allaha havale et canım... eşinle aran iyi olsun , siz birbirinizi bilin gerisi fasa fiso.........

allah bir gün sağlıklı bebişlerde nasip eder inşallah.( bak bebişler dedim dikkatini çekerim:)))

Arkadasin uzuldugu nokta kaynanasinin inanmasindan daha cok birde esine ayni seyleri soylemesi..

Insani acisiyla uzuntusuyle birakmiyorlar ki...

Birde yalanci iftirasi atmis...Allah buyuk allaha havale et sen onu..

tekrar geçmiş olsun
o kaynanayıda takma önemli olan kocanın senin tarafında olması cnm

X