kaynanam düşük yaptığıma inanmıyor hiç napıcam bu durumda çok üzgünüm

xsxeker pembe

kzımı sen koru rabbim...
Kayıtlı Üye
14 Eylül 2007
4.610
35
36
kızlar düşükten hemen sonra kanamam azaldı yok gibi şimdi napıyım nasıl yapıcam kaynanam düşük yapığıma inanm ıyo bile düşük yaptığıma çok üzülüyorum bak öğrendi gelmedi bile ewe altlı üstlü oturuyoruz bide insan merak etmezmi bebeğimi yitirdim onamı yanıyım yalancı dediğinemi

neden inanmiyor canim anlamadim..belkide sevinmistir istemiyordur bu bebegi..cok sinirlendim simdi...

kızlar düşükten hemen sonra kanamam azaldı yok gibi şimdi napıyım nasıl yapıcam kaynanam düşük yapığıma inanm ıyo bile düşük yaptığıma çok üzülüyorum bak öğrendi gelmedi bile ewe altlı üstlü oturuyoruz bide insan merak etmezmi bebeğimi yitirdim onamı yanıyım yalancı dediğinemi

canım geçmiş olsun a.s.
şimdi moralini yüksek tut böyle önemsiz meselelere takma kafanı a.s
kendine iyi bak sen herşey hallolur :nazar:

gecmis olsun canim sen hic kafana takma kayinvaliden inanmiyorsa inanmasin kendin ve esin biliyorsunuz ya moralini hic bozma bebisin en yakin zamanda yine gelecek eminim :))

neden inanmiyor canim anlamadim..belkide sevinmistir istemiyordur bu bebegi..cok sinirlendim simdi...

normal döngün 32 gündü 2 aydır 28 gün oldu taaa geçen hafta 4 günüm var demiştim takmış onun 4 günü var ne düşüğü die doktora giderken burdan aşağıya 50 metre kadar yürüdüm düşük yaptımsa nasıl yürümüşüm bi inmedi bile aşağıya ben bekliodumki tam bi hafta geçsinki söliim olmadı gittti meleğim dayanamadı çok fena tartıştık düşük yaptığım gece kaynanamla sabaha kadar sancılandım elim ayağım boşaldı tirtir titredim sonra bi sancı bebişim gitti hanımefendi inanmıyo eşimede yalan söylüyo ne düşüğü demezmi

normal döngün 32 gündü 2 aydır 28 gün oldu taaa geçen hafta 4 günüm var demiştim takmış onun 4 günü var ne düşüğü die doktora giderken burdan aşağıya 50 metre kadar yürüdüm düşük yaptımsa nasıl yürümüşüm bi inmedi bile aşağıya ben bekliodumki tam bi hafta geçsinki söliim olmadı gittti meleğim dayanamadı çok fena tartıştık düşük yaptığım gece kaynanamla sabaha kadar sancılandım elim ayağım boşaldı tirtir titredim sonra bi sancı bebişim gitti hanımefendi inanmıyo eşimede yalan söylüyo ne düşüğü demezmi

oncelıkle gecmıs olsun..canım kımseyı ınandırmak zorunda degılsın..o sadece vıcdanını rahatlatmak ıcın bu yolu denıyor..guya esının aklını celmeye calısıyor..sen bosver onu sımdı...ıyıce dınlen,saglıgın herseyden onemlı dusunmemeye calıs..moralını yuksek tutkı melegın bıran once annesıne gelsın yenıden..

sevgıler canım..a.s.

bak sennnnnn ..inanmıyor haaaaaaaa.....:eek:klava: :eek:klava:

güzelim sen hastanedeyken eşin yanında değilmiydi.....????**
oğlunadamı inanmaz bu kaynana? :eek:klava: :eek:klava:

Sen üüzlme kaynananıda takma boşver kulak dahi asma..eşin biliyorya önemli değil...hasta bu insnalar yaa nasıl sinirlendim şuan anlatamam..
geçmiş olsun dinlen bol bol lütfen...rabbim sana yine anneliği tattdıracaktır üzülme emi..

canım öncelikle çok geçmiş olsun.erken bi düşük yaşamışsın.test yapmamış olsan belkide farkında bile olmaycaktın.gebeliklerin %50'i düşükle sonuçlanırmış anne daha farketmeden.o yüzden çok fazla düşük yaptım moduna girme.tam bir düşük yapmışta sayılmazsın o yüzden kendini üzme canım.bırak kaynanan inanmazsa inanmasın.eski düşünceli olduğu için muhtemelen 3-5 aylık olmadığı sürece düşük saymıyordur.

Dikkat ediyorum da hepsi aynı bu tür modellerin..
Davranışları , olaylara verdiği tepkiler , kötü düşünceleri bile aynı..
Oğlu ve gelinini bir aile olarak değerlendirmek istemezler , oğlu her zaman ayrı bir bireydir onun için ve artık bir ailesi olduğu düşüncesi asla kabul görülecek bir olay değildir.
Geline her türlü iftira atmak serbesttir , iftira atarken ben tertemiz bir kadınım sözünü söylerler.
Gelin hasta olduğunda yalandan naz yapıyor olur , kendisinin hoşuna gitmeyen bir gerçek söylendiğinde kalp hastalığı biranda nükseder. Zaten hertürlü olaya karşı hazırlıklı olarak her daim çantalarında tansiyon aletlerini taşıyorlardır. Gelin hanımın sabrının taşıp kendini savunmaya geçebileceği bir anda oğullarının gözüne gözüne bakarak çantadan çıkarılır tansiyon aileti. Ölçüm yapılır bir sorun yoktur ama bu sefer ''2 dk. önce fırlamıştı tansiyonum şimdi böyle oldu'' denir. Oğlundan başkası da inanmaz zaten bu yalana..
Allah sabır versin canım sana , çok çok geçmiş olsun.
Üzülme diyemiycem , desem de boş zaten üzülürsün ne yazık ki..
Ben de sabrediyorum bakalım , sabreden derviş misali..
Sonunda herkes ne hakettiyse onunla karşılaşacak öyle inanıyorum.
Sende öyle inan..

Ayyy Canim Bilmiyorum Belkide Benim Kayin Validem Böyle Değil O Yüzden Mi Ne Bi Insan Nasil Böyle Katilik Yapar Aklim Almiyor.benim Kayinvalidem Ayni şehirde Oturmamamiza Rağmen Hergün Telefon Açar Bebişin Ve Sen Nasilsin Diye.2_3 Haftada Bi çikar Gelir Evi Beraber Temizleriz.bilmiyorum Yani Benim öyle Kayinvalidem Olsa Napardim.ama Allah Islah Etsin Diyelim.bazen Iyikide Kayin Validem Yanimda Yok Diyorum Haa.sende Kafana Takma Canim Kendini Yorma Ve üzme Herkez Yaptiğindan Utanir.peki Eşin Ne Diyor Annesinin Düşüncesine

negüzelde yazmışın benimkinin dostu düşmanı vrmış tüm konu komşu kötü bir tek kendi iii(!)bunada kim inanırsa artık herkes dedikoducu herkes yalancı bi kendi doğru

canım öncelikle çok geçmiş olsun.erken bi düşük yaşamışsın.test yapmamış olsan belkide farkında bile olmaycaktın.gebeliklerin %50'i düşükle sonuçlanırmış anne daha farketmeden.o yüzden çok fazla düşük yaptım moduna girme.tam bir düşük yapmışta sayılmazsın o yüzden kendini üzme canım.bırak kaynanan inanmazsa inanmasın.eski düşünceli olduğu için muhtemelen 3-5 aylık olmadığı sürece düşük saymıyordur.

onu umursamıyom artık kız anahtar kadar bişi gitti arçalarıda gelio hala rabbim yüzümüze bakıp yine nasip etsin

eşim bundan sonra kimseyi kafana takmiican kim nederse desin kapa kulaklarını diyo oda üzüldü garibim kavga ettiler annesiylen bayağı nooldu bimiyom seslerini duydum ama detayını bilmiyom bakalımkısmet bidahakine

hiç üzülme canım kötüler de cezalarını bulacak elbet birgün
Rabbim en kısa zamanda yeniden tattırır inşAllah bu duyguyu..
geçmiş olsun..

canim üzüldüm,elinde hastane kagitlarin varmis daha ne.
ayrica sen mahkeme de hakime mi cevap veriyosun?
ister inansin ister inanmasin ama ayip etmis kaynanan.
takma kafana esinle araniz iyi olsun yeterki hersey yoluna girer.
senin derdin sana yetmis zaten, birde kaynana diriltisi hic cekilmez, hele böyle durumda.

GEÇMİŞ OLSUN CANIM YAA. ÜZÜLME BIRAK KİM NE DÜŞÜNÜRSE DÜŞÜNSÜN KİMSEYİ İNANDIRMAK ZORUNDA DEĞİLSİNKİ. SEN DİNLENMENE BAK. KİMSEYİ DÜŞÜNME:1no2:

X