kaynanadan gizli msj lar!

benim basima benzer bisey geldi ama görümcem tarafindan...esimde safim bana okuttu,bende cok ama cok sinirlendim kendi tlfonumdan msj yazdim tesekkürler bla bla...
sonra tabii aramalar yanlis anladinlar ama üstelemedim gerekeni yaptim,bana yaptigi tüm haksizliklarla beraber tarihe gömdüm :))

eşin söyleyebilecekse eğer en kısa zamanda söylesin.yoksa songülün dediği yöntemi uygula:lepi:.çok güzel bi fikir bence.sen uğraşmayayım,başım ağrımasın diye muhattab olmak istemiceksin.mesafeli duracaksın,bu sefer onlar da bildiğini bilmeyecekler.kötü yine sen olacaksın,bence olay sıcakken bildiğini bir şekilde belirt.bırak biraz o kafaya taksınkafamçokkarıştı.yanlış yaptım diye içi içini yesin.kesin tavrını koyman gerek canım.

benim kayınvaldem altınlarımıza bir kere karıştı ama eşimin engeline takıldı.
Ben hiççççç sesimi çıkarmadan o cevabını verdi annesine şimdi ben kötü değilim
oğluyla zaten iyi bizim mobilyadan borcumuz vardı onu karşılıcak kadar çeyrek altınımız
oldu annemde oğlum bozdurunda borcunuz kalmasın dedi canım kocamda madem
bukadar kolaydı anne neden ben 6 sene beklettim bu kızı dedi hangi yüzle isteyeyim dedi
ŞenizŞeniz kurban olim kocamı yaradana istese hepsini sererdim önüne, ogünden sonra
biraz sıkıntı çekdik ama altınlara dokunmadan hallettik.kayınvalidemde birdaha hiç azını
açmadı canım eşin annesine biraz daha ağır olabili ben eşime bazen kızıyorum dili
çok ağır çünkü ama diyorki öle yapmazsam ezer seni diyor tabiki o annesini daha iyi
tanır bende susuyorum ondan sebep herşeyi eşim halleder:1closedeyes:sen en iyisi
kendi telefonundan bildiğine dair mesaj çek valdene birazda o utansın canımŞeniz

çok teşekkür ederim kızlar,burda yanımda kimse yok,sizinle derdimi paylaşmak rahatlattı beni biraz ama hala ne yapacağımı bilmiyorum :çok üzgünüm: msj ı kendi tel imden atmamak için kendimi zor tutuyorum. eşim annesini çok iyi tanıyo,ben gerekeni yapıcam diyo ama nasıl olacak bilmiyorum. daha önce benim için kayınpedere ve eşime benim onu azarladığımı söylemişti,ben de açıp tel u yüzne söyledim uygun bir yolla,ilkönce kavga etmeye başladı sonra eşim ve görümcem haksız olduğunu söyleyince ağlmaya başladı aradı özür diledi :uhm: nikahta büyük görümcen yine kayınvalidemlerin verdiği talimatlarla aileme ve bana dengesizce davrandı,bu olayı eşime bıraktım ama ben haksız çıktım ( buda başlı başına ayrı bir konu ya neyse) şimdi topluca bana tuhaf davranıyolar benneyaptımki sonra yine bana geldiklerinde burnumdan getirdi.bu konuyuda burda bir başlıkta anlatmıştım.yani ne olacağını bilmediğim için ne yapacağımı bilmiyorum.bir yandan onları tamamen yok saymak istiyorum kendi huzurum için,bir yandan herzamanki huyumu yapıp yanına bırakmak istemiyorum :kızgın:

direk ara sor üstü kapali isler yapma bence.. cekinmesi gereken varsa oda kaynanandir anne gecen senden gelen mesaji okudum telefonu karistirirken noldu nen var ? diyerek basla...
valla direk sor!!!!!! ozaman senin naif olmadigni ANLAR ve ANLASINDA..

şimde eşime dedim ki sen mi söliceksin okuduğumu,yoksa ben kendim konuşucam dedim.bana abarttığımı,tel edersem ortalığı karıştıracağımı söylüyo!:1shok:v buyur burdan yak! ben halledicem acele etme diyo.ama ben kendim halletmek istiyorum bir yandan .bugünde hanımefendinin doğum günü offf :Saruboceq:

Son düzenleme:
eğer gerçekten eşinin halledeceğine inanıyorsan eşine bırak ama ben kendim halletmek istiyorum dersen ;
onun gönderdiği mesajı göndermek yerine

"anneciğim x(eşinin adı neyse) hiç telefonuna bakmaz,onun yerine ben kontrol ediyorum mesajlarını.gerçi son mesajınızı ben kendisine ilettim ama bundan sonra benim duymamı istemediğiniz birşey varsa mesaj göndermek yerine kendisine doğrudan söylerseniz daha iyi olur" yaz gönder lülülülülülü

şimde eşime dedim ki sen mi söliceksin okuduğumu,yoksa ben kendim konuşucam dedim.bana abarttığımı,tel edersem ortalığı karıştıracağımı söylüyo!:1shok:v buyur burdan yak! ben halledicem acele etme diyo.ama ben kendim halletmek istiyorum bir yandan .bugünde hanımefendinin doğum günü offf :Saruboceq:

Eger esin sana böyle dediyse hic birsey halletmicek demektir canim...:nazar:

Gecictiriyor yani salliyor diyeyim.. Ben senin yerinde olsaydim kendimi isimi kendim hallederdim, cünkü neticede bu sana söylenmis seni hedef almis bir mesaj..:kahve:

"Seni hicbir zaman düsman bilmedim, ama benim ne düsmanlarim varmis meger" diye bir mesaj atardim anlar onu o anlarsengözlerimebaksanab

eşimle kavga ettik:çok üzgünüm: madem benim yanımda kimse yok ben kendi işimi kendim hallederim dedim.o da bana " annem bana senin çenen durmaz,zaten beni düşmanı biliyo,birde sen gider kutuyu falan karıştırmış dersin" diye msj atmış diyo.yani aslında kutuyu karıştırmamış onu belirtmek için.ben de yinede bilmesini istiyorum msj ı gördüğümü kimin kim için ne düşündüğünü dedim.tamam söylicem diyo,idare etmemi,onun bu yaşına kadar idare ettiğini,ablalarını bile bezdirdiğini söylüyo. bilinsin istiyorum,sonra ben mesafeli durduğumda suçlu ben olmıyım,sebebi bilinsin! daha bizdelerken,eşimin yanına gitmiş " bu habire off puff diyo gitmemizi istiyo galiba,bizim biletimizi al gidelim demiş" bunu da yeni öğrendim.ben bunların olacağını bildiğim için bilhassa dikkat ettim böyle şeylere ama faydası yokki,diyecek olan yine diyo...offf valla çok bunaldım,bakalım ne olacak bu akşamın sonunda :çok üzgünüm:

eşimle kavga ettik:çok üzgünüm: madem benim yanımda kimse yok ben kendi işimi kendim hallederim dedim.o da bana " annem bana senin çenen durmaz,zaten beni düşmanı biliyo,birde sen gider kutuyu falan karıştırmış dersin" diye msj atmış diyo.yani aslında kutuyu karıştırmamış onu belirtmek için.ben de yinede bilmesini istiyorum msj ı gördüğümü kimin kim için ne düşündüğünü dedim.tamam söylicem diyo,idare etmemi,onun bu yaşına kadar idare ettiğini,ablalarını bile bezdirdiğini söylüyo. bilinsin istiyorum,sonra ben mesafeli durduğumda suçlu ben olmıyım,sebebi bilinsin! daha bizdelerken,eşimin yanına gitmiş " bu habire off puff diyo gitmemizi istiyo galiba,bizim biletimizi al gidelim demiş" bunu da yeni öğrendim.ben bunların olacağını bildiğim için bilhassa dikkat ettim böyle şeylere ama faydası yokki,diyecek olan yine diyo...offf valla çok bunaldım,bakalım ne olacak bu akşamın sonunda :çok üzgünüm:

Ne bunalmasi be güzelim, böyle birsey icinde bunalimami girilir??

Allah baska dert keder vermesin...:nazar:

"anneciğim x(eşinin adı neyse) hiç telefonuna bakmaz,onun yerine ben kontrol ediyorum mesajlarını.gerçi son mesajınızı ben kendisine ilettim ama bundan sonra benim duymamı istemediğiniz birşey varsa mesaj göndermek yerine kendisine doğrudan söylerseniz daha iyi olur"
aslında en güzeli böyle,bunu yapmayı istedim ama eşim konuşacakmış öyle diyo bakalım.(?)

"Allah baska dert keder vermesin..."
ya tabiki Allah başka dert vermesin de işte durduk yere bozuldu tüm moral.kaç gündür ne güzeldik oysaki.insanın canını yakan aslında iyi olalım diye uğraştığı insanlardan böyle karşılık alması.ben hiç istemiyodum böyle olalım,o da yapıyodu arasıra ama bu kadar belli etmiyodu,aslında içinde ne cevherler varmış.(!)

"Allah baska dert keder vermesin..."
ya tabiki Allah başka dert vermesin de işte durduk yere bozuldu tüm moral.kaç gündür ne güzeldik oysaki.insanın canını yakan aslında iyi olalım diye uğraştığı insanlardan böyle karşılık alması.ben hiç istemiyodum böyle olalım,o da yapıyodu arasıra ama bu kadar belli etmiyodu,aslında içinde ne cevherler varmış.(!)

Sende iyi olmaya ugrasma o zaman hayatim...:nazar:

Bu mesaj olayini allahin bir lutfu olarak gör, hic olmazsa anladin simdi kaynanana yaranamadigni....yerimseniben

anlayamadım wlla ma cnm,ne altınları kım bakmış...ama ben kesın duramaz bu msj ne anlayamadım derdım..eşimin bana mutlaka guzel bı cvp vermesını sağlardım..ne demek bu ya tel bıttı bıde msj mı çekıyorlar ya yettı bu k.valıdeler artık...sen yınede sor derım...

canım bence söyle bilsin senin bildiğini ve utancından yerin dibine girsin

ay ne uta..nması ! olay oldu bitti dün akşam.akşama kadar ne ben ne eşim aramadık.doğum günüydü ya.akşam kayınpederim aradı hem hatırlatmak hem öylesine konuşmak için.annesi yine hastaymış ustaymış.sonra eşim aradı gayet güzel konuştular,en son sanki komik bişeymiş gibi eşim annesine " msj ını aldım,seda getirdi" dedi gülerek (!) tabi böyle diyincede kadın hiç umursamadı " kötü bişey demedim ki "dedi ! sonra eşim "düşmanı görüyo falan yazmışsın ya "dedi.sonra o da "ben düşmanlık etmiyom ki "gibilerinden bişeyler demiş.eşim de "seda öyle kin falan gütmez,düşmanı falan da görmüyo seni" dedi olay kapandı.sonra 1 saat kadar sonra ben aradım,(üzerimizde kalmasın,sonra aramadı bak diya ucu bana gelecek ne me lazım) doğum gününü kutladım öylesine,o da pişkin pişkin konuştu valla.işte sonuç :nazar:

X