Kayınvalidesiyle aynı yerde oturanlar buraya...

meleyi

Nirvana
Kayıtlı Üye
26 Eylül 2008
350
12
54
--------------------------------------------------------------------------------

Kayın validemle aynı apatmanda oturuyoruz aynı yerde görümcem ve diğer akrabalarımızda.Aslında kötü insan değildir ama evlat ayırımı ve torun ayırımı yaptığı için (ve tabi arada lafını sözünü bilmediği için) fazla girip çıkmam çünkü çok kırılıyorum .On beş yıldır evliyim son on yıldırbeni çok üzdü ve yaraladı.Bizi hep komşu gibi gördü bizdende anne gibi görmesini bekledi.Bu yüzde bende onu kırmamak için ondan uzak durdum.Şimdide her yerde benim pek gelmemden bahsediyor.Benden dert yanıyor Görümcemle aramıda açtı oysa biz görümcemle evlenmeden önce samimi arkadaştık. Bana yardım edin artık bir gün patlıyaca ve ipler kopacak.
:çok üzgünüm::çok üzgünüm::çok üzgünüm:

Bende kaynanam ve eltimle beraber yaşayacağım aynı evde üzüldüm durumuna 15 yıldır evliymşsin üstelikte evin ayrı ne konuşurlarsa konuşsunlar sen kafana takma görümceler kıskanır biraz gelinleri sana tavsiyem sen saygını koru ellerine koz verme.

bende aynı apatmandayım eltim ve kayınvalidemle illaki oluyo bazı şeyler ama en güzeli kapınızı örtünce onlar dışarda kalıyor kayınpederimde emekli devamlı evde ben calışıyorum eşimle birlikte marketimiz var 3 yıldır fazla ilgilenmiyorum onlarla 2 yıl aynı evde oturduk yaşadım tabikide sorunlar yaşamıyorum diyen yalan söyler kızken evimizdede oluyodu anne kardeş arasında ama onlar batmıyodu bunlar batıyo sonucta el .ama eşimizin hatrına katlanıyoz yaklaşık 1 aydır benla ugraşıyolar cocugum olmuyo die ama off neler neler rabbbim herşeyi kendimize versin kimseyi kimseye muhtaç etmesin ne olursa olsun saygıyı elden bırakmadan söyleyeceklerimizi kılıfına uydurarak veya duymayarak da bildigimizi okuya biliriz allah yardımcımız olsun

çok kırıldıgım yerler oldu kalbimin karardıgı oldu ama küsmedim elin mehkum bi yerde büyükten zarar gelmiyo faydaları bile oluyo olmazsa olmaz bunlar herkeste var tuzu bibri artık diyorum onlara sorsak neler anlatırlar acaba herkes özünde tabikide iyi insan benimkilerde iyi ama en iyisinin kuyruguna basınca nasıl sesi cıkar benim bile. bu konu daha önce olsaydı bişe yazmazdım herhalde ama bemimkli şimdi kuyruk acısı

bende kayınvalidem ve eltilerimle bitişik oturuyorum.görümcem var ama çok uzakta..vallahi ben kayınvlidemle hiçççççççççççççç konuşmuyorum çünkü türkçe bilmiyor bende onun dilini:)) o yüzden iyiyiz.)))

Son düzenleme:
bende kayınvalidem ve eltilerimle bitişik oturuyorum.görümcem var ama çok uzakta..vallahi ben kayınvlidemle hiçççççççççççççç konuşmuyorum çünkü türkçe biliyor bende onun dilini:)) o yüzden iyiyiz.)))

süper valla ama davranış dili varya onu neyapalım tuttuğu takıma (elvatlarına)her hangibir yorum yaptığın zaman yüzünün şekli varya.:dilcikar::dilcikar::dilcikar:

süper valla ama davranış dili varya onu neyapalım tuttuğu takıma (elvatlarına)her hangibir yorum yaptığın zaman yüzünün şekli varya.:dilcikar::dilcikar::dilcikar:

vallahi 65 yaşında falan ama 15 doğum yapıca kadında hal kalmamış ki beden dilini konuştursunkaydirigubbakcemile3

bazen onunla konuşurken bakıyorum beni dinlemiyor sanki ben arapça konuşuyorum obaşka cevap veriyor bende çıldırıyorum:bbo:

vallahi böylelerine ne yapsan yaranamazsın..size gidin arada bir , az biraz oturun dönün

bende evlenince aynı binada oturucamm büyük ihtimalle
tabi ben istemiyorum kesinlikle ama bilmiyorum
cidden çokmu kötü aynı yerde yaşamak:S

bende evlenince aynı binada oturucamm büyük ihtimalle
tabi ben istemiyorum kesinlikle ama bilmiyorum
cidden çokmu kötü aynı yerde yaşamak:S

kişinin nasıl bir insan olduğu ile ilgili.gözün hemen korkmasın.benimde korkuttular ama bir sorun yok

tanıyorum annesi çok fazla konuşmayan biri falan amaa insanlar çok çabuk değişebiliyor

her iki tarafta iyi ise o zaman güzel yürür ama gereksiz cümleler sarfedilmesi, konumunu bilmemesi olayları yokuşa sürer..o yüzden aklı başında olacak ,birazda aman birşey demesinler diye düşünecek her 2 tarafta

X