Kayınvalidem eltime hayran

Muhtemelen o sana karşı tepkili diye senin adın geçmiyor onunla konuşurken eee seninde sesin çıkmadığı için anlatıyor.Ben olsam bana bahsetme derim hatta aynı şeyi ben kayınvalideme demek niyetindeyim görümcem konusunda bu derece abartsa çoktan derdim.

eltini falan bosver.
kaynanan seni insan yerine koymuyor koymadigi gibi, senden de saklamiyor. yaninda otururken kadinin, yalnizim napayim derken cekinmiyor. bence bunu dert et.
tum bunlara ragmen perdelerini yikayp asman falan of. otur bence bi kendine sonra kaynanana bak. eltiyi bosver. elti senle kusmus ve umrunda degilsin onun.
bi de boyle sana insan muamelesi yapmayan kayinvalide ici hakkaniyetli davrandi demissin.
ilgincsin.

İlgimi çeken 2 noktayı alıntıladım.
1. KV'nin kızlarıyla konuşmuyormuşsunuz. Kadın yine de size karşı adaletli olmaya çalışıyorsa bu takdire şayan bir davranış. Zira hiç bir gelin (peri padişahının kızı dahi olsa) kendi evladından kıymetli değildir. Eltiniz aileyle daha iyi ise, onu sizden çok sevecektir, üzgünüm...
2. KP sizi sevip sayıyorsa KV bunu ister istemez kıskanır. Kendinden gayrı hiç bir kadını önemsememeli bir hanımın eşi/oğulları :) bu yüzden de kocasının tutmadığı geline 4 elle sarılır, normaldir...

Dip not: rahmetli KP beni sever, sözüme önem verirdi, KV hırsından ölüyordu. Kendi yapmak isteyip yaptıramadığı bir şey olunca, 'sen söyle seni dinler beni dinlemiyor' derdi suratını ekşiterek... Bu sebepten de bana kin gütmeye başlamıştı iyice..

E yapmayın siz de madem; ya da üzülüyorum anne ben hiç mi birşey yapmıyorum deyin.
Siz uzulceginize o üzülsün

Amaaan ne takıyorsun bacım ya salla gitsin önemsiz bir konu içinizde buyutmeyin insanlar korktuğu şeye farklı tepkilerde bulunur eltinizden korkuyor bence yerini yapıyor bence ona muhtaç gibi geldi bana altlı ustluler bı de ne kadar yalakalık yaparsam o kadar fayda görürüm kafasında . Siz zaten ceptesiniz gibi düşünüyor

Aman napcan bırak ovsun sevsın o kesın o temızlıgı fılan yapmıyordur sen kıskan sen daha fazla yap dıye dıyordur.benım kv dede eltımı hıc sevmez kımse sevmez oda bunları sevmez ama bana gelınce ay nasıl yemek yapıyor ay nasıl sofra kurmustu dıyıp duruyordu sureklı bemde 50 yasına gelmıs bı zahmet yapsın 30 yıldır o ıslerle ugrasıyor dedım bıraz daha övdu ıyı oste ne guzel yaslanınca sanada bakar tabı bakarsa senı evınde ıstemıyor ama sen bıraz daha översen belkı bakar dedım. Sımdı hıc övmuyor yaslanınca bakar dedım ya bılıyor kapısından almayacagını bana kalacagını sımdı benı övüyormus sagda solda cok merhametlı vıcdanlı dıyee. Sende ıyı ıste gelsın ısını gucunu yapsın bem sevmıyorum zaten koyude ıs yapmayıda de bı sure gıtme yapma sorarsada o gelsın yapsın dıye gelmıyprum de vazgecer kv ler cıkar ıcın herseyı yaparlar

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…