Kayınpederime Teşekkür Ediyorum :)

E

EU2

Ziyaretçi
Burdan sahura kalkmak için saati kuran kayınvalidemin çalan saatini,kayınvalidem duyup uykusu bozulmasın diye alıp kapatan,böylece kayınvalidemin sahura kalkmasını geciktiren canım kayınpederime düşünceli olmasından ötürü yürekten teşekkür ediyorum :1hug:

Burdan sahura kalkmak için saati kuran kayınvalidemin çalan saatini,kayınvalidem duyup uykusu bozulmasın diye alıp kapatan,böylece kayınvalidemin sahura kalkmasını geciktiren canım kayınpederime düşünceli olmasından ötürü yürekten teşekkür ediyorum :1hug:

Kinayeli bir teşekkür seziyorum............:nazar:

:smiley-cool:

cnm kusura bakma anlayamadım ben..: ) :)

Bak anlatayım :eek:
şimdi biz eşimle 2-3 gündür kayınvalimdemgilde kalıyoruz.İftar bahanesi ile...
Dün sahurda ben saatimi kurdum,saat çaldı 3 buçuk gibi ama kapattım birazdan kalkarım diye.
Nitekim de yaklaşık 15 dak sonra gibi kalktım.
Börek yapmak için yufkaları çıkardım içini hazırladım vs...
Sonra kayınvalidem uyandı.Söylene söylene kaydirigubbakcemile3
Babama kızmış kaydirigubbakcemile3
Annem saati kurmuş ,erken kalkayım kıtı kıtına yemeyelim rahat yiyelim diye.
Babam saati duymuş ama kapatmış,adamın uykuda aklında ramazan geçmiyo ya ne bilsin. Uyku sersemliği işte.
Annem uyanmasın diye saati kapatmış babam.Bu saatte ne diye öter bu saat diye de söylenmiş kaydirigubbakcemile3
Babam saati kapattıktan sonra da uyumuş.Annem benim mutfakta yaptığım sesleri duyup uyanmış.
Saate bakmış babamı uyandırmış.
Babamın cevabı şu şekilde :

''seni düşünüp saati kapattım,uykun bozulmasın diye,senin yaptığına bak ''

bide savunuyo kendini kaydirigubbakcemile3 ..
biraz geç kalkarsın diye kapattım demiş sonra da...Bu yüzden teşekkür ettim düşünceli babam benim kaydirigubbakcemile3

hehehehehehehehhehe
Düşünceli adammış kayınpederim

naniknanik naniknanik eşini düşünmüş adamcağız

Ee uyku tatli geliyo..şeytan dürtüyo adam ne yapsin .vurmuş kafayi yatmiş..iyi ki sen kalkmişsin bari yoksa hepiniz diyete girecekmişsiniz desene:)

benim kayınvalidem ve kayınpederimde 1 haftadır tv izlerken akşamın belli bir saatinde mırıl mırıl ses duyuyolar.kaydirigubbakcemile3
--annem yazık ya bişeyler veriyimde kediye ver gel diyo.
babam her seferinde bahçeye inip bakıyo ama hiçbişey yok.
kedinin yemeğini veremeden geri geliyo:çok üzgünüm:
bir kaç gün bu böyle devam etmiş.a.s
sonradan anlamışlarki o mırıl mırıl sesi kediden değil bir reklamın fon sesi :roflol:
anlattıklarında gülmekten yıkıldım yaaaaaaaa onlarda gülüyor bende :roflol::sm_cool::dance:
çokseviyom onlarııı iyikide varlar.:teytey:

ben de takma dişlerini yatakta düşürüp üstüne unutan ve işe öyle giden, herkesi kahkaha krizine sokan kayınpederime teşekkür ediyorum :roflol: :roflol:
kayınvalidem de 30 senelik kocasının dişsiz olduğunu farketmemiş ya, ikisi de süperler :roflol: :roflol:

yazık ama ya, düşünceli gerçekten de, iyi niyetle yapmış :):)

ne düsünceli esler var banim kide tam terse
kendisi oruc tutmaz ben yanliz tutuyorum aksamdan baslar söylenmeye bak sahura kalkmadigini duyarsam tutturmam sana oruc ona göre
her sabah gözünü acar acmaz agzindan dökülen ilk cümle
sahura kaktinmikafamçokkarıştıkafamçokkarıştı
eee ban duymadim ne zaman kalktin sen dogru söyle kalktinmi yemin etÇok üzgünüm çoook

hem düşünceli hem de komiktir kendileri gamyoncuiremsu

X