kayınbabamla kavga ettik agla agla nereye kadar........

canım bence sen bi devlet yurduna yerleş hem fiyatlarıda çok cüzi 3 ayda bir veriosn ve çok uygun hatta maddi yönden kötü olanlar ücretsz de kalabiliyor yurttla görüşerek bence sen bi yurda çık evlernde kalıorsn die üste çıkmasnlar hem senin için dha ii olur herşeyin hayrlısı öptm cnmm gamyoncuiremsu

değil okul için ölüm kalım meselesi olsa ailem asla izin vermezdi
6 sene nişanlı kaldım evlerindeki saatim 23 asla geçemezdia.s
yazık sana canım evlenmeden içlerine girmişsiin yurda çık derim benŞeniz

bazı arkadaslar bana yardımcı olmus saolsun bazılarıda dovecek nerdeyse o sınırle alalk bullak yazabılıyor ınsan 1. o kadar saf dılım nısanlım askerde evde degıl ole bır durumda kımın aılesı ızın verır keza bugun yurtlara baktım çıkıyorum bugun bende hepsı ozur dıledı kayınvalıdem hep ıyı babam vede gorumcem hatamızı anladık falan onemlı dıl boyle saglıksız olmas dedım tesekkurer hepınıze bu arada paramı ozel okula yatırmak zorunda kaldım bı arkadasım paranı neden ozele yatırdın ne aglıyorsun gıbısınden konusmus zorunluluktan oyle oldu yınede hepınıze tesekkurler

haklısınız belkı ama benım için once okul hayatım gelır kalmak zorunda kaldım nısanlım askerde burda olsa evlenecektık zaten lutfen buna dıkkat edelım ben çocuk dılım onlarda dedıkodu yapacak ınsanlar degıller sadece arada fesat var o sebepten oyle oldu ama benden hepsı ozur dıledı çunku nısanlım asla benı ezdırmes ararım dıye korktular

Madem orda kalmak zorundasin (ki hic tasvip etmiyorum) sende ona göre davran bundan sonra....:1closedeyes:

Kendini okuluna derslerine ver ve nisanlindan haric kimseyle birsey paylasma bulundugun ortama ayak uyduracaksin hem görümcende 1 ay sonra evlenip gidecekmis zaten ...sositososito..

Sabret okulunu bitir ve sunuda unutma dilin kemigi yok gülüm senin suan agzindan cikan her laf tartilacaktir onlarin tarafindan en iyisimi susmak ve yeri geldigi zaman konusmaktir...a.s

Sevgiylea.s.

bu arada burbukcum çok sınırlenmıssın okuyunca okadar tepkıye gerek yok kendısıde kalıyor nısanlısında bu benım ılk fırsatım zaten merak etmeyın ben koca delısıde dılım ben okul derdındeyım tabıkı nısanlımla ayrılsam uzulurum ama olmem koca bulunur meslek bulunmaz oylede alnım gelecegımı karartcak seyde yapmam nısanlım keza o sekılde bana yaklasmadıgı için guvenle kaldım boyle 3 cvp yazdım ama bakarken yenı seylerde okuyorum tesekkuler

ya canım yaa :teselli:daha öğrencisin evlenmemişsin ara bozuk ne işin var senin o evde git arkadaşla toplan ev tut çalış ek iş yap yurtda git kal çekilmezz sanırım yüce rabbim hayırlı olanı versinnn hakkımızdaa:Saruboceq:

boşver özür dileselerde sen çık güzelim dedigim gibi yurtta sorununu elbet çözersin böle daha iyi olur agırlıgını koymuş olursun hem hemde daha rahat yaşarsın kendini kasmak zorunda kalmassın umarım hakkında iyi olur :Saruboceq:
bol şans ve mutluluklar canım..kaydirigubbakcemile5

evlenmeden yüz göz olmuşsunuz ilerisini düşünemiyorum yani ben eşim bagırsa ilerde bozulurum değil ki eşimin babası bagıracak.ayrıca yurtta kal mümkünse...baban nasıl izin veriyor madem öy enikahını yap da öyle kal bari..

X