kayinannem ben odada yokken gozunu belerterek cikcikcik yapti

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Gözlerini belerten kayinanne,
Dosemelere adet olan kayinanne,
Göbeğe kurdele bağlayıp bebiş geliyor sürprizi,
Bir cavidan konusu daha vardı ama hatirlayamadim.
Haa bir de şey vardı, o konuyu da bu kişinin açtığını düşünüyorum. "Kp yatalak, çişini rahat yapsın diye adama şişe taktım, adam erekte oldu, bunlar bakayım diye beni mi kandırıyorlar"
Haa sey de var "kocamla gorumcem ben yokken kahkaha atarak konuşuyor, acaba aralarında bir şey mi var" bu iki konudaki mizah anlayışı da benziyor
Bunlar çok iyiymiş gerçekten de :KK70:
Bir de henüz kendi çocuğu olamıyor diye eltisi ikinciye hamile kaldığı için kadına 'bizim çocuğumuz olmuyorken siz ikinciyi neden yaptınız' diye mesaj atan kadın vardı yakın zamanda.
Bir de zaten çocuğu vardı neyine yetmiyor da ikinciyi yaptı diyerek kendini savunmaya çalışıyordu . :/

Bunlar çok iyiymiş gerçekten de :KK70:
Bir de henüz kendi çocuğu olamıyor diye eltisi ikinciye hamile kaldığı için kadına 'bizim çocuğumuz olmuyorken siz ikinciyi neden yaptınız' diye mesaj atan kadın vardı yakın zamanda.
Bir de zaten çocuğu vardı neyine yetmiyor da ikinciyi yaptı diyerek kendini savunmaya çalışıyordu . :/
Ha evet ama onun psikolojik sorunu var belli.
Bu bay cavidansa mizahsor, ben buna çok gülüyorum.
Bir arada şu Korcan cinemre musallat olmuştu, onunkiler de kaliteliydi :KK66:

Konuyu daha yeni görüyorum ve dikkatimi konu başlığındaki etiket çekti :KK70:
Koca dayağı dediği eşinin uyuması heralde ahaha :KK70: tutmayın bayılazam :KK70:
Allah böyle kızlarımıza akıl versin :KK70:

Bence de normal değilsiniz hamileliginize ve yasiniza veriyorum.
Adam uyandi neye agliyorsun dedi ne diyecektiniz sana guvenmedigim icin telefonuna aramalarini kaydeden program yüklemiştim annenle benden hic konusmamissin 13 dk! Sonrada benden kotu bahsetmissiniz mi diyecektiniz? Bir de duysun diye yuksek sesle aglamissiniz.. insallah bu durum hamileliktendir ne diyim.
Ben iptal :)

Bende hamileyim daha yeni ama ne göbegimi tutuyorum düşmesin diye nede iş yapmamazlık yapıyorum düşecekse sen istediğin kadar kolla Rabbim ona ömür biçmediyse amudada kalksan olmaz... Kız iyi fikir bende bebeğimi arada hava almaya çıkartıyım kıç kadar yerde bunalmasın çucuğum🤣🤣🤣 bu arada cavidan sensin demi handan görümcene cok selam söyle ne çektiler şunlar senin elinden

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X