kayinannem ben odada yokken gozunu belerterek cikcikcik yapti

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Hamilelik evlilik için o kadar kucuksunuz ki...
Şirinlik yapmaya, nazlanmaya ne gerek var. Madem kaynana kisisine aliniyosun, ne diye sirinlik yapiyosun. Böyle biri olmaniz sadece sizi hırpalar. Bakin kaynana yine gozunu devirmis, es yine sesine uyanıp ne oldu dememiş. Olan size oluyor, bebeğinize de bişey olmaz azıcık ağladınız diye korkmayın

cok haklısınız ama bende mizacımdan dolayi olaylari buyutmeyi svmiyorum cozum olarak sirinlik yaparak tatli dil kullanarak olayi kapatmaya calisiyorum.... dedigin gibi sirin olmamayi ogrenmem gerekiyor yada nazli olmamayi.. daha guclu olmaliyim

Drama queen sendromuna yakalanmissiniz :KK43: demek bebisine hava aldirmaya çıktın ? Hava aldirmaya cikarmazsan nasıl hava alıyor ?

Demek yemek, bulaşık, çamaşır ağır is?? Çamaşırları derede Dove Dove mi yikiyosun prenses :))))

19 yaşındasın. Evlenmeyi çocuk yapmayı biliyorsun. Ev gecindirme sorumlulugu alamiyosan ne demeye evlendin ne demeye çocuk yaptın ? Kayniskona mi guvendin evin islerini :KK43:((((

Off bi de kadına sevimlilik yapmışsın en tatlisko halinle, ama o hamis olduğun halde gözlerini portletmis.. ben çok üzüldüm canım :KK43:(((((

Ay bu konu gerçek olmasın n'olur... Böyle bir karakterin gerçek hayatta var olduğuna inanmak istemiyorum.
Konu gerçek mi bilmiyorum ama var böyle kadınlar. Bir tanesi arkadaşımdı, hamileliği öğrendiği günden itibaren, eğilmedi, ev işi yapmadı, eli ya belinde ya karnındaydı. Sürekli mızmızlaniyordu, ayrıcalık bekliyordu herkeste, ama ben hamileyim diye başlayan bir sürü cümle kullanıyordu.

En son altı aylık hamileyken görüşmeyi kestim çünkü dayanılacak gibi değildi tavırları. :silah:

cok haklısınız ama bende mizacımdan dolayi olaylari buyutmeyi svmiyorum cozum olarak sirinlik yaparak tatli dil kullanarak olayi kapatmaya calisiyorum.... dedigin gibi sirin olmamayi ogrenmem gerekiyor yada nazli olmamayi.. daha guclu olmaliyim
Neden bu kadar erken evlendiniz? 18 yaşında bu sorumluluk ağır değil mi? Siz daha annenize babaniza şımarıp nazlanacak yaştasınız, onun için boylesiniz bence.

Daha konu basligini okudugumda hunharca kahkaha atmistim. Konuda çok güzel olmus. Yani fake troll oluncaksa böyle olunsun yaa. Konu sahibin yazacagi yorumlari merak ile bekliyorum.

Ve "aglar gibi yaparak odaya geçtim" ve "bebise hava aldirmak için balkona geçtim" en sevdigim bölümler. Fenomen olacak bu konu vallahida billahida.

Konu gerçek mi bilmiyorum ama var böyle kadınlar. Bir tanesi arkadaşımdı, hamileliği öğrendiği günden itibaren, eğilmedi, ev işi yapmadı, eli ya belinde ya karnındaydı. Sürekli mızmızlaniyordu, ayrıcalık bekliyordu herkeste, ama ben hamileyim diye başlayan bir sürü cümle kullanıyordu.

En son altı aylık hamileyken görüşme yi kestim çünkü dayanılacak gibi değildi tavırları. :silah:

Altı ay iyi dayanmışsın valla. Çekilecek gibi değiller.

yazdığınıza göre tarafsız cevap vermek istedim..biraz fazla abartmışsınız..yani sizin de çok saglıklı tepkiler verdiğinizi söyleyemem.hasta değilsiniz hamilesiniz sonuçta.ben de hamileyim 7aylık ve 1.5yasında kızım da var üstelik. çalışıyorum da valla sizin gibi davranacak ne halim var ne vaktim..eğer riskli hamilelik değilse ev işi de yapılır hersey de. naza cekmeyin kendinizi böyle..insan boş oturdukça kurup durur..yarın çocuk doğunca da ev işi yetiştşrme anlamında gerçekten zorlanırsınız.
eşinize güvenmiyor musunuz da telefonuna program koyuyorsunuz.arkamda durmuyor diye endişe ediyorsunuz.bu yaptıgınız da çok ters geliyor bana..telefonlarını dinlediğim adamdan ben olsam çocuk yapmazdım..burada biraz kendinizi sorgulamanız önemli
kayınvalide ile içli dışlı olmak zorunda değilsiniz.öyle canım cicime hiç gerek yok.kayınvalidenizin tutumu da hiç dogru değil.siz saygı çercevesinde görüşün yeter..
yaptığınız her hareketi ve beklentilerinizi hamileliğe bağlamayın bence..biraz rahat olun içinizi ferah tutun sağlıkla gelsin bebek

Benim kafamı karıştıran kayınanne kim burda yani kayınanne :kahve: :KK64: kaynınız ve anneniz
sizin oralarda kayınvalideye kayınannemi deniliyor
O da ayrı bir mesele tabi.
Üstelik '' annişşş herzamann gel seni seviyoree '' demiş koskoca KAYIN ANNESİNE. ksfjhkfhadhfhadj
Ulan hiç güleceğim yoktu.
Gel de inan şimdi .

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X