kayganlastiriciya ragmen hamile kalan arkadaslar

Moonlight

Huzur'da..
Kayıtlı Üye
4 Haziran 2008
1.530
64
arkadaslar benim vajinam cok kuru:çok üzgünüm:.1,5 yil once doktora gittigimde bana bi krem verdi onu kullandim.Daha sonrada nivea nin nemlendiricisini kullanmaya basladim.Bazen dusunuyorum acaba kayganlastirici kullandigim icinmi hamile kalamiyorum.Bende sukur bi sorun yokta esimin sperm degerleri dusuk.acaba kayganlastirici kullanip hamis kalan arkadaslar hangi kayganlastiriciyi kullandiniz.yada vajinasi kuru olan arkadaslar nasilbu kurulugu yendiniz.bana yardimci olumusunuz...:uhm:

canım kayganlaştırıcılar bebek olmasını engelleyebiliyormuş ama preseed diye bi kayganlaştırıcı var forumda çok yazıldı ararsan bulabilirsin sana onu tavsiye ederim canım forumda kullanıp hamile kalan arkadaşlarda var

canım kayganlaştırıcılar bebek olmasını engelleyebiliyormuş ama preseed diye bi kayganlaştırıcı var forumda çok yazıldı ararsan bulabilirsin sana onu tavsiye ederim canım forumda kullanıp hamile kalan arkadaşlarda var

Kayganlaştırıcıların çok ta sağlıklı olmadığını duymuştum bebiş isetyen arkadaşlar bence bi doktora danışıp kullansalar daha iyi olmaz mı

bendede aynı sorun var dr danıştım bana gliserin kullan dedi doga bişey oldugu için önerdi

Kayganlaştırıcıların çok ta sağlıklı olmadığını duymuştum bebiş isetyen arkadaşlar bence bi doktora danışıp kullansalar daha iyi olmaz mı

canim preseedin asil islevi kayganlastirici degil. burada cok yazdik. vajinal sivi ile esdeger ph ve akiskanliga sahip. spermler icindeyken olmuyor bilakis yasiyor. daha uzun yasadiklari icin ve daha cok sivi icinde yuzdukleri icin yumurtaya ulasna sperm sayisi cok oluyor.

ben preseed ile iki kere hamile kaldim.ilki ilk kullandigim ay. ikincisi 3. kullandigim ay. ama benim 3 yu beklemezdi sol tupum olmadigi icin bu kadar gecikti. yoksa 7 aydir ugrasiyordum bu ururnu denemeden once. menzilgulu de 2. ay kullandigi ay hamile kaldi. biz kalmazdik degil mi zararli olsa.

ayrica da Tr deki doktorlar bunu bilmez. bu abd kaynakli bir urun. burada cok kullanan insan var. kayganlastirici gibi icine sikiyorsun iliskiden once. hem aci cekmkiyorsun cunku benim de jkuruluk problemim vardi hem de hamile kaldim.tavsiye ederim.

canım benımde kuruluk sorunum her zaman olmasada olabılıyor o durumda bıldığımız vazalınlerden kullanıyorum ve suan kullandığım halde hamıleyım ama bu demek degılkı bende etkısı olmadı sendede olmaz dıyemem..esıne pekmez yedır faydasını gorucektır canım..

cevaplariniz icin cok tesekkur ederim arkadaslar.3 seneden fazladir evliyim kayganlastiricisiz iliskiye hic girmedim.Aldigim cevaplarda preseedi bi arkadas onermis.bende kk da arama yaptirdim.bazi arkadaslarda ise yaradigini gordum.google arattirdim ve goztepede bi subesi varmis heralde.telefonunu aldik bakalim .bugun yarin arayip sparis verdirecez.umarim bu sorunu yasayan herkesde ise yarar

canim preseedin asil islevi kayganlastirici degil. burada cok yazdik. vajinal sivi ile esdeger ph ve akiskanliga sahip. spermler icindeyken olmuyor bilakis yasiyor. daha uzun yasadiklari icin ve daha cok sivi icinde yuzdukleri icin yumurtaya ulasna sperm sayisi cok oluyor.

ben preseed ile iki kere hamile kaldim.ilki ilk kullandigim ay. ikincisi 3. kullandigim ay. ama benim 3 yu beklemezdi sol tupum olmadigi icin bu kadar gecikti. yoksa 7 aydir ugrasiyordum bu ururnu denemeden once. menzilgulu de 2. ay kullandigi ay hamile kaldi. biz kalmazdik degil mi zararli olsa.

ayrica da Tr deki doktorlar bunu bilmez. bu abd kaynakli bir urun. burada cok kullanan insan var. kayganlastirici gibi icine sikiyorsun iliskiden once. hem aci cekmkiyorsun cunku benim de jkuruluk problemim vardi hem de hamile kaldim.tavsiye ederim.

kibele hamile olmana cok sevindim.uye olmadanda buraya giriyordum.senin bebek icin nekadar cabaladigini biliyorum.Allah gonlune gore versin.ben pek gebelik bolumune girmedigim icin daha yeni ogrendim.gebelik bolumu beni depresyona sokuyor.kaydirigubbakcemile

kibele hamile olmana cok sevindim.uye olmadanda buraya giriyordum.senin bebek icin nekadar cabaladigini biliyorum.Allah gonlune gore versin.ben pek gebelik bolumune girmedigim icin daha yeni ogrendim.gebelik bolumu beni depresyona sokuyor.kaydirigubbakcemile

Canim duusun onun ustune 2 kez hamis kaldim. ilki biraz husran oldu ama tek tuple bile hemen verdi Allah im. yani dua et. gercekten buraya takilma ben de oyle yapmistim sonradan. gebelikle ilgilenme. belirti arama. preseedi de yumurtlama gunlerine 2-3 gun kala surmeye basla. bir de sip. verirken tembih et zamani gecmis urunu gondermesinler.

eger ingilizcen varsa bir site var ya alisveris sitesi. amazon. orada preseedi kullanip memnun olanlarin yazdiklarini oku. cok mutlu oluyor insan.

X