Kekler - Pastalar Kathelvadan dondurmal kartopu pastas(resimli)

anammmm degisik biseymis ,guzel olur heralde
sen begendinmi
ben kagit helvasni nerden bulcamki burda
bi bakayim turk marketinde varsa bende denerim
ellerine saglik canim

Ellerine sağlık bütün mamaların çok hoş olmuş..
Pınar bacım..
ah kagıt helvayı bulsam olece götürürüm vala:)
bu pasta hem basit hem hafif hem çok lezizdir
gerçekten.

anammmm degisik biseymis ,guzel olur heralde
sen begendinmi
ben kagit helvasni nerden bulcamki burda
bi bakayim turk marketinde varsa bende denerim
ellerine saglik canim

burada bırcok yerde dondurmayı kagıthelva arasında satarlar cnm ben zaten bayılıodm bu da o bayıldığımx4 yanı hazx4 oldu boolece ben cok sevdm sempatqm bulursan dene tatlcm..opuyorumnanaktan

Ellerine sağlık bütün mamaların çok hoş olmuş..
Pınar bacım..
ah kagıt helvayı bulsam olece götürürüm vala:)
bu pasta hem basit hem hafif hem çok lezizdir
gerçekten.

kıyamam cnm bacım koca bır cuvalla geleceım senın ıcın...senağlama cok sağol güzel yorumun için ama buradan birşey itiraf edeyim ki sen benim ilham kaynağımsın sen yaptığında hoş bulduğum için ben yaptım bu işi(recipes)yoksa aklımın ucunda bile yoktu internete gireyimde tarif vereyimde hiç düşünmemiştim.çok sağol cnm bnm sayende ben bu şekilde mutlu oluyorum eksik olma uzak olma...opuyorumnanaktan

kıyamam cnm bacım koca bır cuvalla geleceım senın ıcın...senağlama cok sağol güzel yorumun için ama buradan birşey itiraf edeyim ki sen benim ilham kaynağımsın sen yaptığında hoş bulduğum için ben yaptım bu işi(recipes)yoksa aklımın ucunda bile yoktu internete gireyimde tarif vereyimde hiç düşünmemiştim.çok sağol cnm bnm sayende ben bu şekilde mutlu oluyorum eksik olma uzak olma...opuyorumnanaktan

Allah razı olsun Pınarcıkım..
turkbayragi
Burada hepimiz birbirimizin ilham perisi,gönül yoldaşı değil miyiz zaten...
Allah ağızlarımızın tadını bozmasın..
opuyorumnanaktan

harika gözüküyor eline sağlık canım değişik meyveli dondurmalardan her katı farklı ren de yapılabilir çok güzel bi fikir

harika gözüküyor eline sağlık canım değişik meyveli dondurmalardan her katı farklı ren de yapılabilir çok güzel bi fikir

teşekkürler tatlm ıstedıın gıbı olur hatta meyve parcalarıda eklenebılır.nasıl ıstersen.bunu okudugum yerde labneyle yapılıordu ama ben labne sevmem bu yuzden dondurmayla yaptm ıyıkıde yapmışım canıma değdi inan...sende bi çabuk dene cnm afiyetle inşallah...

Allah razı olsun Pınarcıkım..
turkbayragi
Burada hepimiz birbirimizin ilham perisi,gönül yoldaşı değil miyiz zaten...
Allah ağızlarımızın tadını bozmasın..
opuyorumnanaktan

aminnnn :Saruboceq:libosum benimŞeniz

pinarcim
bu dondumalar erimiyomu
ozaman hemen dolaba koymak gerekli veya cabuk yemek gerekli
degilse erir sanirimca, yada erimesimi
grekfisfisfis

kayserinin ünlü bir pastanesinin özel bir tarifi vardır. kağıt helvanın yarısına çeşit çeşit dondurmaları koyarlar diğer yarısını üstüne kapatırlar. ekmek arası köfte tabirini kağıt helva arası dondurma olarak düşünün. ekmek gibi ısırarak yenilir ve tadı mükemmeldir kesinlikle öyle de deneyin derim

kayserinin ünlü bir pastanesinin özel bir tarifi vardır. kağıt helvanın yarısına çeşit çeşit dondurmaları koyarlar diğer yarısını üstüne kapatırlar. ekmek arası köfte tabirini kağıt helva arası dondurma olarak düşünün. ekmek gibi ısırarak yenilir ve tadı mükemmeldir kesinlikle öyle de deneyin derim

ewt cnm izmirdede oluo o dediin tarif ve benımde aklıma oradan geldı bu fıkır ama herturlu harıka deılmı cnm??opuyorumnanaktan

nasıl harika olmasın canım ya enfes bi tatlı olan dondurma ve türk filmlerinin klasik tatlısı kağıt helva bir arada

X