Kasm Annelerinin Bebeklerine yapt hazrlklar..

her yer parladı resimde bir orası uydu.gerçi lila da foto çekeren tam rengini yansıtmıyor
aslında pembeye dönük lila.
karpuz dilimleri hatalı ama ordan anlaşılmıyor olabilir bazılarında hızımı alamamışım kalın oldu cnm.ikinciyide yapar koyarım
aradaki 7 farkı bulursunuz artık

saol cnm benim.he valla önü biraz bozuk oldu ama ilk olunca böle oldu işte
bir patik örmeden doğursaydım aklım kalırdı zaten
yeter şimdilik zaten kolum koptu bitirem deyüüüü

meleğim saol tatlum
kıs benimde ilk oldu işte
sırf bir şey örmüş olayım diye kolay diye ördüm
az çok biliyorsan bir tanede sen yap cnm
nette anlatıyor nasıl olsa yapılışı
ben bir de uzman tv de ters düz hareşo örügü nasıl örülür izledim güsel anlatılıyo
ordan bakabilirisn cnm

hepimizin demekki ilk ördügümüzle ikinci ördügümüz farkli olmus bende bitek benimki öyle saniyodum:roflol:
zeytinim sirasini cok iyi takip etmek gerekiyo bu örnekte yoksa dönüste kesince diger rengi fazla oluyo dilimler...

he ben sankim o yeşil pijamanın benzerinde bi yerde gördüydüm aaa ne güzel yaaa dediydim ama almıştım o esnada artık pijamamı
kompedanda görmüş olabilirim bi bakın varsa sizin oralarda
komp.nın pijamalrı da hoş esk.deki mağazasında bebe kıyafetleri de bi dünya:) ben her gidişimde bakıyorum uyku tulumu da gördüm orda alcam kadife:)))

anaaam nerden geldi kız aklına kapı koluna koymak
süper görünüyo ne güzel uymuş renkler ööle
ya tek örmeyen kasım anası ben kaldım sanırsam ben de örem bari bu patiklerden bebeler bi örnek giyinsin dışarda bi yerde karşılaşırsak birbirimiz patiğinden tanırız bebelerin:)))aaaa ben şekercik sen kim oluyon kııı derim:)) tanışırız heeeeeeeeee
ben bi hata bulamadım bu arada patik gayet normal görünüyooo

elificm ya ben 4 sıra ördükten sonra kesmeden devam ettim diğer renge
o yüzden fotoda tam net gmrünmese de ilk başladığında renk birbirine karıştı
acaba her 4 sıradan sonra kesmek mi gerekiyordu o yüzden de hatalı oldu sanırsam
ama nette öle yazmayınca bilemedim işte cnm
artık ikincisi benimde farklı olcak desene

şekercik öle yapalım renk renk patik oldu kasım analarının
patiğimin rengini hiç bir yer göstermedi
ışık yansıması oluyy
gerçi pembeye dönük lila ama yine belli olmamış en iyi kapı kolunda durdu kaydirigubbakcemile3

zeytin canım sen tek tek kestin mi oralarını
kesmeden devam etttim ben ipler yukarı doğru uzadı yanlardan
ama dikince gözükmedi hiçbiri...
ama düşünüyorum tek tek kesmeye kalksan başa ççıkamassın ki..

elifciimm astronot tulum çok güzelmiş gıııı
çanta da pek güzeel kullanışlı görünüyoo hepsini de güle güle kullaaan

tubiknan cerin karusu alın işte bunu 4 liraya aldım taammııı
kartanesi kıs ne güselmiş cicilerin bu tulumda harikaaa yaaa güsel günlerde kullansın adsız kızınkaydirigubbakcemile3
kıs ben bebişimin herşeyini çektimde kendi cicişlerimi çekmedim beee dur bi ara koyayım bari
canım hepsi çok tatlı çantana bayıldım valla güsel günlerde kullan tatlım
dadlum çok güzel olmuş yaaa ben bunuda beceremiyorum valla 2.de beklerizkaydirigubbakcemile3

rengi degisirken ben 3 sira ördüm dönüste 4.sirada yeni renk ipe basladim hangi tarafi ön yapicaksan o siraya cizi gibi cikiyo zaten böyle olunca... sen de öyle dene ikincisinde ozaman toplu oluyo...
iplikleri bende hic kesmedim her sirada bir üst ilmege attiim ipi kesilse sökülme ihtimali var...

elifciimm astronot tulum çok güzelmiş gıııı
çanta da pek güzeel kullanışlı görünüyoo hepsini de güle güle kullaaan

sagol canim seninde süslü yelegine bayildim yalniz tam kokos isi

elifatihefu canım güle güle kullan herseyin cok güzel :)
karazeytin cok güzel olmus canım patiğiniz güle güle kullanın inş.

fundacım teşekkürler cnm çanta hedie geldi fiyatını bilmiomm

eliiif cicişleriniz çok güsel güle güle kullanın cnm

//img38.imageshack.us/img38/8559/resim010e.jpg
polar battaniyemiz, anneannemiz aldı torununaaaa

ya kızlar direk resmin bu sayfada çıkmasını nasıl sağlıyoruzzzz??

canım imageshack sitesine resmi ekledikten sonra direck link bölümündeki uzantıyı kopyala cevaplama panosundaki grafik ekleye tıkla ve oraya yapıştır. umarım anlaşılır bi biçimde sölemişimdir :))

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…