Kasm Annelerinin Bebeklerine yapt hazrlklar..

kızlar bakın bunları ben ördüm :)

biraz uydurma oldu ama idare eder işte :1rolleyes:

resim033pha.jpg

resim035.jpg

resim036m.jpg

cokta güzel olmus güle güle giysin bebişinnn

kızlar bunlar battaniyelerimiz ayıcıklıyı annem ördü diğeride mora topitoş

sd530002400x300.jpg

sd530003400x300.jpg

canim ben bu koza ipli battaniyeye bayildim.. kac gündür ip arayisindayim ama 200gr 10€ diyorlar hicte bu kadar güzel degil kalitesi.. ee herseyin memleketimde güzel tabiki.. burda bunu bulmasi cok zor olcak.. ama kafayada taktim yapmak istiyorum.. simdi sana bi soru.. bu ipler türkiyede kaca satiliyor.. ve böyle bi battaniye icin kac gr ip yeterli gelir.`?

kizlar cicilerinize bayildim.. helede el emegi göz nuru olunca daha bi icim gidiyor.. yapmaya hevesleniyorum ama sizin iplerinizede bayiliyorum söylemeden gecemiycem.. benim kaynana basta erkek olcak icime doguyor diyerek bi sürü sey örmüs mavi mavi simdi kiz oldugunu ögrenince ördükleri kaldi..tabiki istemedim.. en bastan dedim ona cünkü belli degil cinsiyeti belli olsun öyle ör diye ama nafile.. simdi komsuda bos bos oturuyormus.. neden kiz olunca ayni hevesi kalmadi anlamadim.. bide bu koza ipten olan battaniyeye görümceme söyledim.. (izmirde yasiyorlar) dediki ben hic öyle ip görmedim duymadim.. burda yoktur deyip kestirip atti.. bende artik aramiyorum.. esim konusuyor benide uyuyor diyor herdefasinda.. ama kafayada taktim burdan maliyeti kac olursa olsun ben alip örcem..cok üzülüyorum bu duruma kizlar ya.. takmayim diyorum ama insanin elinde olmuyor..

kizlar cicilerinize bayildim.. helede el emegi göz nuru olunca daha bi icim gidiyor.. yapmaya hevesleniyorum ama sizin iplerinizede bayiliyorum söylemeden gecemiycem.. benim kaynana basta erkek olcak icime doguyor diyerek bi sürü sey örmüs mavi mavi simdi kiz oldugunu ögrenince ördükleri kaldi..tabiki istemedim.. en bastan dedim ona cünkü belli degil cinsiyeti belli olsun öyle ör diye ama nafile.. simdi komsuda bos bos oturuyormus.. neden kiz olunca ayni hevesi kalmadi anlamadim.. bide bu koza ipten olan battaniyeye görümceme söyledim.. (izmirde yasiyorlar) dediki ben hic öyle ip görmedim duymadim.. burda yoktur deyip kestirip atti.. bende artik aramiyorum.. esim konusuyor benide uyuyor diyor herdefasinda.. ama kafayada taktim burdan maliyeti kac olursa olsun ben alip örcem..cok üzülüyorum bu duruma kizlar ya.. takmayim diyorum ama insanin elinde olmuyor..

anam benim ki ne bişey aldı ne de ördü.benimde zoruma gidiyo ama napalım.erken doğum riskim var ama torunun olucak insan biraz heves eder dimi .herşeyime anneciğim koşturuyo iş güç yapamıyorum aman bebeklerimiz sağlıklı olsunda boşver gerisini.

canim ben bu koza ipli battaniyeye bayildim.. kac gündür ip arayisindayim ama 200gr 10€ diyorlar hicte bu kadar güzel degil kalitesi.. ee herseyin memleketimde güzel tabiki.. burda bunu bulmasi cok zor olcak.. ama kafayada taktim yapmak istiyorum.. simdi sana bi soru.. bu ipler türkiyede kaca satiliyor.. ve böyle bi battaniye icin kac gr ip yeterli gelir.`?
canım battaniyeyi annem ördü iplerin fiyatı ortalama 3 tl civarı o kadar pahalı değil yani hatta daha ucuza 2 tl ye bile alırsın 500 gr falan gidio sanırım o kadar para verip sakın alma o iplerden

ay canım ya görümcende ayıp etmiş yani sanki kaç kuruşluk şeyki ben antalyada yaşıyorum izmirde kesin vardır bu ipten hemde daha ucuza bile bulabilirdi internetten sipariş versen olmuyomuki üzülme sen kaynananı kafana hiç takma o bebek senin bebeğin ve kimse için doğurmuyosun sonuçta opuyorumnanaktan opuyorumnanaktan

UNıGE canım muhteşem güsel şeyler örmüşsün bayıldım
güle güle giydir inşallah :nazar: :nazar:
şapkaları nasıl ördün ya bi tarifini yazsana

s6300317.jpg
yaptığım bebek şekerlerim
beyaz tül olunca güsel çekemedim sanırsam mıknatıslı yaptım.isteyen lavanta kokularıda koyabilir
ben şeker koydum.isteyen istediği rengi alsın diye renk renk

Son düzenleme:
karazeytin o yastığıdamı sen yaptınnnnn
çok güseeeeeeeeeeeeeel hepsiiiiiiiiiii bayıldım
:nazar: :nazar: bana kelebek yapmayı öğret ya

kızlar bakın bunları ben ördüm :)

biraz uydurma oldu ama idare eder işte :1rolleyes:

resim033pha.jpg

resim035.jpg

resim036m.jpg

unııı cnm çok güzeller yaaa ellerine sağlıkk ttalımmm opuyorumnanaktan

allah allaahh cnm yaa çok sasırdım haa izmirde alaasını bulur o ipin bence işine gelmemiş :eek:lmaz:
ama netten al cnm yaa okadar para vermeeee opuyorumnanaktan

ZEYTÜN gııı :nazar: güle güle kullaaan cnmmm opuyorumnanaktan

ipek kızımın uyku seti
içimize sinerek aldık ama baya zorlandık fiyatta pazarlık yaparken
80 ytl aldık
adam 110 ytlden indi zorla:teytey:
üzrindeki şekli bişeye benzetemedim ipek böcüğü diyoz biz ona
s6300324b.jpg

cersucum edacım saolun kıslar
cersucum ya yastığı ben yapmadım ama yapmak için başlamıştım bir tane
onu da yapacam onu da eklerim daha sonra
bunu 7 ytl aldım bebek şekerleri satan yerden