Kasm Annelerinin Bebeklerine yapt hazrlklar..

noluyoo yaa koştum geldim buraya bişe ekledin sandım özgeee
ne yazacuum başkaa

kizima patik ördüm kenya teyzesinin modelinden
kurdele yaptim kulak yerine ama daha dikmedim belki degistirip göz burun yapip bide kulak yapicam karar veremedim

dsc006911.jpg

kizima patik ördüm kenya teyzesinin modelinden
kurdele yaptim kulak yerine ama daha dikmedim belki degistirip göz burun yapip bide kulak yapicam karar veremedim

dsc006911.jpg

bence böle daha güzel olmus canım opuyorumnanaktan
bu böle kalsın eger istiyosan bide kulaklı yaparsın :dance:

ay çok tatlı olmuş böylede canım yaa:nazar:

elif güle güle giysin bebişin

bence de bööle kalsın eliiif çok datluuu

güle güle giysin tatlı kızın inşallahh :Saruboceq: elifcimm

sagolun sekerlerim opuyorumnanaktanopuyorumnanaktanama hic dikkat etmemisim kurdele modeli yaptim sözde ama biri kalk gidelim diyo biri pok yeme otur:roflol:
birbirlerine hic benzememisler ki
kaydirigubbakcemile3

bence böle daha güzel olmus canım opuyorumnanaktan
bu böle kalsın eger istiyosan bide kulaklı yaparsın :dance:
opuyorumnanaktan
deli kizin ceyizi gibi hep ayni modeli mi yapicam giiisss..birazda degisik modeller bulayim onlari öreyim..google amcaya tavsan patik yazinca cok güzel modeller cikiyo onlara bi bak istersen süslemelerini cok baska yapmislar

elifcim çok tatlı olmuş patik.güle güle giysin.
bende yapmak istiyorum ama kaç ilmekle başladın nasıl yaptın azcık anlatsan.patik yapcam olmadı bi türlü hüüüüüüüüüüü

kartanesi
karazeytin
güle güle iyi günlerde giysinler inşallah.çok güzel cicileri.
bende alıcam bu ay.netten sipariş vrcem ilk kez hiç denemedim.inşallah ürünler eksiksiz istediğim gii gelir.szi netten aldınızmı hiç?
ikea ya bendemi gitsem yaa.çok ucuza almışsın dolabı süper valla.benim alacağım takım 1500tl tutuyo taksitle.12ay habire ödiycezçok güzel aslında bayıldım takımada.ikea bayağı uygunmuş.bie oraya bakayım bari.ters yerde anacım orasıda.arabasız gidilmez.ufff.teee ümraniyede.çıkışa doğru biyerde.

kartanesi
karazeytin
güle güle iyi günlerde giysinler inşallah.çok güzel cicileri.
bende alıcam bu ay.netten sipariş vrcem ilk kez hiç denemedim.inşallah ürünler eksiksiz istediğim gii gelir.szi netten aldınızmı hiç?
ikea ya bendemi gitsem yaa.çok ucuza almışsın dolabı süper valla.benim alacağım takım 1500tl tutuyo taksitle.12ay habire ödiycezçok güzel aslında bayıldım takımada.ikea bayağı uygunmuş.bie oraya bakayım bari.ters yerde anacım orasıda.arabasız gidilmez.ufff.teee ümraniyede.çıkışa doğru biyerde.

saol fundacım.canım benim aldığım dolap ve karyola teşhir ürünleri
normal fiyatları dolap 108 karyola 248 ama yine de 1500 ytl den çok çok iyi
sende mi anadolu yakasındasydın cnm neresindesin tam olarak

elifcim ne güsel ya afferin sana
maşallah maşallah
ben bilmiyom ya ama yapacam bir patik olsun örecem kızıma
en azından kendi el emeğinle bişey yapmış olmak ne güsel bir mutluluk olsa gerek
çok şeker valla ellerin dert görmesin cnm öptüm

elifcim çok tatlı olmuş patik.güle güle giysin.
bende yapmak istiyorum ama kaç ilmekle başladın nasıl yaptın azcık anlatsan.patik yapcam olmadı bi türlü hüüüüüüüüüüü
canim cok basit aslinda 20 ilmek attim 20 sira harosa ördüm..böylece kare elde ettim..21.sirada kestim siste tek ilmek kalinca tekrar 20 ilmek daha attim ikinci kareye baslamis oldum..tek beyaz renkten yaptigim icin iki ayri kare yapip birlestirmek istemedim, tek seferde bitmis oldu..model kendini belli ediyo sonra zaten dikiside resimde görüldügü gibi

elifcim çok güsel olmuş patikler bende öreceğim ondan
güle güle giysin ballı kızın :nazar :eek:puyorumnanaktan

opuyorumnanaktan sen bitirmedin mi daha eklede seninkileride görek

elifcim ne güsel ya afferin sana
maşallah maşallah
ben bilmiyom ya ama yapacam bir patik olsun örecem kızıma
en azından kendi el emeğinle bişey yapmış olmak ne güsel bir mutluluk olsa gerek
çok şeker valla ellerin dert görmesin cnm öptüm
bunlar cok basit seyler yoksa bende öyle cok teferruatli islerden cakmam-tatlicadiarzu-
eline bir yumak al bide sis ugras cikarirsin modelini...
insan kendisi bisey yapinca daha mutlu oluo..
dünden beri koltugun üstüne koydum patikleri izleyip duruyorum, hayal ediyorum kizimin ayaklarini icinde acayip mutluluk gercekten

elif bencede çok cici olmuş patişin güle gülw giysin böbüşün
sagol canim opuyorumnanaktan

elifçim çok güzel olmuşşşş ellerine sağlıkkk
bende karpuz patik ördüm kızımaaaa
en yakın zaman da bunuda örücem inş.çok beğendim...
zaten ancak bu tarz şeyleri örebiliyorum
birde kendi el emeğiyle insanın bebeğine bişey yapması gerçektençok güzel birşey...

bu dantel alt acmamız
53411748.jpg
[/URL][/IMG]

buda dantel battaniyemiz
40003477.jpg
[/URL][/IMG]

bide yastıgımız var
bunlar akrabamızın anneminkide bitmek üzere işliyor suanda

oooofff kenyaaaa bunlara bayıldııııımmmm:1shok:

kızlaar işte nazlımın datlu prensesime yolladığı hediyee
inş. giyince de çekip koymak nasip oluur

bu daa poposu dantelli kilotlu çorabımııızzz

hediyeniz çok şık... çorapta çok tatlış tafşan gibi vallaa senin kız bunu giyince çok şirin olcak kartanesiii ...

tüm ciciler hayırlı olsun hepinize kızlar...

ya bu arada biri resim eklemeyi anlatıversin bana yaaa... bak bu kaçıncı soruşum.. bi daha sormiycam hepinizin saçını yolcam haaakaydirigubbakcemile:jeyyar:

Son düzenleme:
elifçim çok güzel olmuşşşş ellerine sağlıkkk
bende karpuz patik ördüm kızımaaaa
en yakın zaman da bunuda örücem inş.çok beğendim...
zaten ancak bu tarz şeyleri örebiliyorum
birde kendi el emeğiyle insanın bebeğine bişey yapması gerçektençok güzel birşey...

sagol canim daha güzelleri senin olsun insallah

ya bu arada biri resim eklemeyi anlatıversin bana yaaa... bak bu kaçıncı soruşum.. bi daha sormiycam hepinizin saçını yolcam haaakaydirigubbakcemile:jeyyar:

al lan beceriksiz kari kac kere anlattik sen nerdeydin acepCADIARZU
http://www.kadinlarkulubu.com/teknik-destek/44372-kkya-resim-eklemek-buyrun-arkadaslar.html

resmi bilgisayarindan sectikten sonra resize image yazan kutucuga bir minicik isaret koycan bitti...
gerisini anlatiyo zaten
anladin mi cicimzemuszemus

Son düzenleme:
X