Kasm Annelerinin Bebeklerine yapt hazrlklar..

kızlar bunlar battaniyelerimiz ayıcıklıyı annem ördü diğeride mora topitoş

sd530002400x300.jpg

sd530003400x300.jpg

cersucum anneciğinin ellerine sağlık çok güzel ve yumşacık gözüküyo. meleğin mışıl mışıl uyur içinde :) bişi sorcam bu mora battaniyenin özelliği nedir?? ben ilkkez duyuyorum ve nerde bulabiliriz?? markası falan var mı bunların??

bu dantel alt acmamız
53411748.jpg
[/URL][/IMG]

buda dantel battaniyemiz
40003477.jpg
[/URL][/IMG]

bide yastıgımız var
bunlar akrabamızın anneminkide bitmek üzere işliyor suanda

kenyacım bayıldım ben bunlara ya, çok hoş olmuşlar. el emeği göz nuru ama gerçekten alt açmaya kıyılmaz beşiğine daha çok yakışır bebeğinin :))

Kenyaa tek kelimeyle müthişşşş dahası yok cnm Ellerine emeğine sağlık bayıldım bayıldım :nazar: Allahım güle güle kullanmayıda nasip etsin canım a.s.

sağol canım benim
iki kareden bir tavsan diye patik vardı ya o model canım bu kulaklarını cok beceremedim
ELBİSTANLI: İKİ KAREDEN BİR TAVŞAN PATİK VE YAPILIŞI
bu sitede anlatıyo yapılışını canım
daha güzelleri senin olsun tatlım opuyorumnanaktan

sagol sekerim sitede gercekten daha güzel örneklerde vamisopuyorumnanaktan

bu dantel alt acmamız
53411748.jpg
[/URL][/IMG]

buda dantel battaniyemiz
40003477.jpg
[/URL][/IMG]

bide yastıgımız var
bunlar akrabamızın anneminkide bitmek üzere işliyor suanda

senin becerikliligin annenden gelio anladiim.... bunlar yine mükemmel olmuslar...ceyiz gibi duruyolar iyi günlerde kullan

sagol sekerim sitede gercekten daha güzel örneklerde vamisopuyorumnanaktan

senin becerikliligin annenden gelio anladiim.... bunlar yine mükemmel olmuslar...ceyiz gibi duruyolar iyi günlerde kullan

sağol canım
ama ben anneme göre cok beceriksizim obeni öle görüyo hep baskalarının kızları 1 numara ben sonlardayım

sağol canım
ama ben anneme göre cok beceriksizim obeni öle görüyo hep baskalarının kızları 1 numara ben sonlardayım
senmisin beceriksiz biz atlayalim ozaman bogaz köprüsünden asaaya:nazar:
sende annene bi ipligi igne deligine geciremeyen kizlari örnek göster bak senin kiymetini anlar:roflol:

kızlaar işte nazlımın datlu prensesime yolladığı hediyee
inş. giyince de çekip koymak nasip oluur

X