Kasm Annelerinin Bebeklerine yapt hazrlklar..

sagolun kızlar tşk ederim begendiginiz için..kenya alazzehra zeynep sav güle güle kullannın.zeynep sav senmi yaptın o kapı süsünü çok hoş bende alacam bundan ona daha sıra gelmedi.

alaz zehra,keyacııım maş.bıdıklarımızın cicileri bir harikaaaaa allah nazarlardan korusun walla hiç bir eksiğiniz kalmamış
güzel günlerde giysin bebişlerimiz

bebişin çok çabuk büyüyeceğini göze alarak alış veriş yapmak gerek... bugün bende baya birşey aldım Allah sağ salim giydirmeyi nasip etsin inş. herkese sevgiler

canlariminccler008.jpg

buda canlarımı şeker sepetiii

canlariminccler010.jpg

kızlar bunlarda hastanede zıyarete gelenlere hedıye edecegım şekerlerim
malzemelerını aldım bugunde emanetten bibloları kurdele ile sızlere gostermek ıcın tuturdum
bunları ızne cıktıgımda silikon yapıstırıcı ıle yapıstıracagım tullere arkasına d magnet koyacagım
ısteyen buzdolabına yapıstırsın dıe..inş begenırsınız

canlariminccler010.jpg

malzemelerını aldım bugunde emanetten bibloları kurdele ile sızlere gostermek ıcın tuturdum
bunları ızne cıktıgımda silikon yapıstırıcı ıle yapıstıracagım tullere arkasına d magnet koyacagım

ayyy bi harika olmus canım bayıldımmm tek kelimeyle bende istiyom yaaaaa :dance:

canlariminccler013.jpg

kızlar bu patikleri lcw den aldım kızıma
indirimdeydi oğluma bulamadım..
yandaki patiğide ben ördumm
henuz tekini örebildim.
diğeri şişte
patiğin içinde malzeemeleri var
burnu yamuk durmuşşşsırnaşık şey

canlariminccler010.jpg

aman yarabbiiiiii incisuuu :lepi::lepi::lepi::lepi:
bayıldım yaaaa süper olmuşşşş :lepi::lepi::lepi:
sepet ne öle yaaaaa yerim ben onuuu :lepi:

X