Kasm Annelerinin Bebeklerine yapt hazrlklar..

Kenya cnm çok tatlımış tulıumlarınıza bayıldım,asyamızda yiğitimizde güle güle giysinn :Saruboceq:
Maviş cnm o kırmızı tuluma bittiim yaaa çok şekermiişşş :lepinuda berramız güle güle giysin :Saruboceq:
Alazzehra cnm herşeyiniz çok cici,seninde bebişin inşallah sağlıkla giyer cicilerinii :Saruboceq:

sağol dadlummm sizin tulumlara özendik bizde opuyorumnanaktan

canlizim beğendiğin tulumun benzerini buldum yiğitime :) inş. beğenirsin
[/URL][/IMG]

buda çıtçıtlı badinizz
[/URL][/IMG]

buda benim şımarık kızıma yiğit kardeşiyle bir örnek aldımm :)
[/URL][/IMG]

bunlarda asyamın çıtçıtlı badileri
[/URL][/IMG]

[/URL][/IMG]

kenyaaaaaaaaaa kıssssssssssss tulumlarımızz aynııııııııııızemuszemus oğlumla kızının tıpkısının aynısı tulumlarıııı sen ben canliz giydirip tulumları cekeriz resimleri güle güle giysinlerrropuyorumnanaktanopuyorumnanaktanopuyorumnanaktan

buda Asrınıma sevgi teyzesinin hediyesiiopuyorumnanaktan

[/URL][/IMG]

alaz zehra güle güle giysn bebbişin cnmmopuyorumnanaktan

aa nehircim evet ne güzelll giydirrip cekeriss footolarını inş. o günleride görürüz benim kızla senin oğlanın aynı renkleri :))))

aa nehircim evet ne güzelll giydirrip cekeriss footolarını inş. o günleride görürüz benim kızla senin oğlanın aynı renkleri :))))

inşş canım allah nasipederrrrrrr opuyorumnanaktanopuyorumnanaktan ikimizinki aynı benimki biraz karanlık cıkıo resimler opuyorumnanaktan

kenya çok güzel tulumlaar cerenimonun aldıklarındaaann şok şekeeerrr
alazzehra senin ciciler de çok hoşş güle güle giysin bebişinn

canlizim beğendiğin tulumun benzerini buldum yiğitime :) inş. beğenirsin
[/URL][/IMG]

buda çıtçıtlı badinizz
[/URL][/IMG]

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…